طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

شهردار اهواز خواستار پیشگیری از آسیب دیدگی معابر در هنگام اجرای پروژه های فاضلاب شد
30 اردیبهشت 1397 09:50:00
   شهردار اهواز در نشست مشترک مدیران شهرداری و آبفای اهواز خواستار هماهنگی بیشتر دو مجموعه در راستای پیشگیری از آسیب دیدگی معابر در هنگام اجرای پروژه های فاضلاب شد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این دیدار ...
تاکید شهردار اهواز بر تقویت وجوه مردمی در مناسبت های دینی انقلابی
29 اردیبهشت 1397 13:46:00
  شهردار اهواز درجلسه با مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان بر پررنگ تر کردن وجوه مردمی مراسمات در مناسبت های دینی و انقلابی تاکید کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز در این جلسه با حضور منصور کتانباف شهردار...
تشریح برنامه های فرهنگی شهرداری اهواز در ماه رمضان
29 اردیبهشت 1397 08:39:00
   معاونت و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان برنامه های متنوعی را جهت اجرا تدارک دیده است. احمد سراج معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهوا...
اعلام اسامی جدید معابر و خیابان های اهواز
28 اردیبهشت 1397 12:07:00
   مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز گفت: با تایید فرمانداری شهرستان اهواز، مصوبه ی شورای اسلامی شهر اهواز مبنی بر نام گذاری جدید معابر و خیابانهای شهر( دوره دوازدهم شورای نامگذاری) ابلاغ شد. حا...
برگزاری کنفرانس آموزشی ساماندهی زباله های عفونی بیمارستانها
28 اردیبهشت 1397 10:11:00
    مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز از برگزاری کنفرانس آموزشی آخرین دستاوردهای علمی جهت ساماندهی پسماندهای عفونی بیمارستانها با حضور دکتر عبادی وپرسنل سازمان درمحل سازمان مدیریت پسماند خب...
تاکید شهردار اهواز بر تسریع در استقرار سیستم های واسط درآمدی
27 اردیبهشت 1397 16:42:00
       شهردار اهواز در جلسه استقرار سیستم واسط درآمدی در شهرداری بر تسریع در طرح اصلاح فرآیندها تاکید کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز در این جلسه که با حضور کتانباف شهردار اهواز، نوشادی معاون...

اخبار

دوشنبه 16 مرداد 1396
تعداد بازدید: 374
تعداد نظرات: 0

سید خلف موسوی: شهرداری ها متولی نظم در شهرها هستند

سید خلف موسوی:  شهرداری ها متولی نظم در شهرها هستند

شورای اداری شهرداری اهواز به ریاست سیدخلف موسوی شهردار اهواز برگزار شد.
در این جلسه شهردار اهواز به  لزوم وجود نظم در مدیریت شهری اشاره کرد و گفت: یکی از ارکان نظم و قانون در شهرها،شهرداری ها هستند و ما به عنوان مدیران شهری باید همواره متولی نظم باشیمِ.
سیدخلف موسوی افزود: مماشات با قانون شکنان شهری اعم از وانت بارها. ساخت و سازها و کسب و پیشه های غیرقانونی علاوه بر  ایجاد بی نظمی،سبب کاهش درآمدهای قانونی شهرداری می شود.
شهردار اهواز همچنان با اشاره به لزوم برخوردهای هوشمندانه با پدیده های کسب و پیشه های غیرقانونی گفت: می توان از این معضل با بکارگیری راهکارهای مناسب، فرصت ساخت را ساماندهی کرد و علاوه بر حصول درآمدهای قانونی اشتغال زایی ایجاد نمود که  این همان محرک توسعه است.
سیدخلف موسوی خطاب به مدیران مناطق تاکید کرد: تحقق این مسایل مستلزم پیگیری های شماست و باید کوشش کنید با رفع موانع قانونی علاوه بر ایجاد نظم در شهر، به درآمدزایی بپردازید.
در ادامه جلسه معاونین و مدیران شهرداری به ارایه گزارش در خصوص عملکرد خود پرداخته و شهردار اهواز نکات ضروری را به مدیران و معاونین گوشزد کرد.

سيد خلف موسوي همچنین با اشاره به گرماي بي سابقه تابستان امسال و ادامه روند افزايشي دما در هفته هاي آينده، خطاب به مديران مناطق هشتگانه و مدير عامل سازمان پارك ها گفت: با توجه به كاهش ساعات اداري و استفاده شهروندان از ساعات انتهايي شب براي حضور در اماكن عمومي، افزايش ترددها در خيابان هاي اصلي و پارك ها و فضاي سبز، ظرف يك هفته آينده، مي بايست  مشكلات مربوط به نور و روشنايي اين اماكن حل شود تا شهروندان در استفاده از پارك ها با كمترين مزاحمت و مشكل روبرو شوند.

شهردار اهواز در ادامه خواستار بهبود سيما و منظر عمومي شهر شد و زمانبندي رفع نواقص موجود در نحوه خدمترساني در مناطق هشتگانه شهرداري را به مديران مناطق ابلاغ كرد و گفت: خيابان هاي اصلي منطقه يك مانند خيابان نادري، سلمان فارسي، ٢٤ و ٣٠ متري، بلوار سعادت در منطقه ٨، خيابان چمران و بلوار امام رضا در منطقه ٢، بلوار فروردين منطقه ٤ و بلوار پاسداران مي بايست ظرف يك هفته آينده ساماندهي شوند.
سيد خلف موسوي شهردار اهواز خدمت به مناطق محروم اهواز را يك توفيق و افتخار دانست و اظهار داشت: خدمت جهادي و تلاش شبانه روزي مي تواند گره گشاي مشكلات مناطق كمتر برخوردار اهواز باشد و انتظار من از مجموعه مديران شهري توجه ويژه به مناطق محروم است و بايد بيشترين وقت شما براي رفع موانع توسعه مناطق محروم صرف شود.
موسوي خطاب به مديران مناطق هشتگانه تاكيد كرد: اولويت خدمترساني بايد مناطق محروم باشد و اين به معناي تلاش براي تحقق عدالت اجتماعي است. 
شهردار اهواز گفت: وضعيت درآمدي بر مبناي وصول درآمدهاي پايدار مي بايست بهبود پيدا كند و بايد تلاش شود در پايان شش ماهه نخست سال، بودجه مصوب محقق شود.
گروه: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل
نویسنده خبر: روابط عمومی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها