طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

فعالیت مستمر پروژه های عمرانی شهرداری اهواز در ایام تعطیلات
01 اسفند 1396 16:21:00
علي منصوري، مدير عامل سازمان خدمات موتوري شهرداري اهواز  گفت: به منظور اتمام به موقع پروژه هاي در دست اقدام، فعاليت پروژه ها در ايام تعطيلات رسمي برنامه ریزی و انجام می شود. به گزارش روابط عمومي سازمان خدمات م...
نخستین جلسه توجیهی مدیران نواحی شهرداری اهواز برگزار شد
01 اسفند 1396 08:00:00
به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری ، علیرضا عالیپور از برگزاری نخستین نشست توجیهی مدیران نواحی شهرداری اهواز خبر داد . وی در ابتدای این جلسه به بیان برخی از وظایف مدیران نواحی پرداخت و گفت: نظافت و پاکسازی اماکن ع...
پیام تسلیت  شهردار اهواز در پی‌ سانحه‌ مصیبت‌بار سقوط هواپیمای‌ مسافربری‌
30 بهمن 1396 14:06:00
                                                              &nb...
اقدامات شهرداری اهواز در مراسم تدفین شهدای گمنام
30 بهمن 1396 10:21:00
    مدیرکل اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز بخشی از اقدامات شهرداری را در مراسم تشییع پیکر شهدای گمنام تشریح کرد. به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز فرزین حاتمی کاکش با بی...
فراخوان نخستین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی اهواز منتشر شد
29 بهمن 1396 15:12:00
   به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری اهواز قادرکعب عمیر مدیرعامل این سازمان ازبرگزاری نخستین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی شهر اهواز خبر داد. مهندس کعب عمیر گفت: اولین سمپوزیوم بین المللی م...
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز در بین چهار کاندیدای برتر جشنواره وب و موبایل ایران
28 بهمن 1396 12:09:00
     پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز در دهمین جشنواره وب و موبایل ایران، از میان 17 هزار سایت شرکت کننده کلی در بخش شهری در  بین چهار کاندیدای برتر قرار گرفت. به گزارش سایت شهرداری اهواز، داوران این...

اخبار

دوشنبه 17 مهر 1396
تعداد بازدید: 279
تعداد نظرات: 0

با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود

 با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود

   جلسه ی هماهنگی  شهرداری وشرکت آب و فاضلاب اهواز با حضور منصور کتانباف شهردار اهواز و فردوس کریمی مدیرعامل شرکت آبفای اهواز  به همراه معاونین دو مجموعه در خصوص معضلات فاضلاب شهر اهواز برگزار شد.

🔹منصور کتانباف در این جلسه اظهار داشت:
 برای نخستین بار بوده که جلسه ای با حضور همه مدیران سطح اول شرکت آبفا و شهرداری  در شهرداری تشکیل گردیده که این امر نشان از عزم و انگیزه طرفین برای رفع مشکلات موجود در زمینه ی فاضلاب و دفع آبهای سطحی و سایر موضوعات مرتبط مورد بررسی میباشد.
که بجاست در مرتبه نخست از اهتمام مدیریت شرکت آبفا  و حضور معاونین و‌مدیران آنها تقدیر شود.

🔹وی با تاکید بر اینکه انتظارات و توقعات شهروندان در خصوص آبگرفتگی ها و گرفتگی مجاری فاضلاب و سایر معضلاب به حق است، گفت: با توجه به اهمیت موضوع مقرر شد که هم شهرداری اهواز و هم شرکت آبفا، علاوه بر وظایف ذاتی خود ، در جهت رفع مشکلات تعامل داشته و بصورت مشترک اقدام کنند.

🔹شهردار اهواز با اشاره به مسائل مطرح شده در این جلسه اذعان داشت: اولویت نخست مطرح شده در این جلسه، شناسایی نقاط آبگیر در سطح شهر اهواز در هنگام بارندگی بود، ولی فوریت دار ترین مساله، ایمن سازی شبکه ی فاضلاب، منهول ها و جوی های روباز برای جلوگیری از سقوط و آسیب دیدگی شهروندان و نیز ایجاد پوشش مناسب برای جلوگیری از افتادن اشیای ریز و درشت و گرفتگی مجاری فاضلاب است.

🔹کتانباف در تشریح این موضوع گفت: بنا به اعلام مدیران شرکت آب و فاضلاب اهواز سالیانه بالغ بر 1000 درب منهول آسیب دیده یا به سرقت می رود که مقرر شد این نقص هر چه سریعتر برطرف شود.

🔹وی به دیگر مصوبات این جلسه اشاره کرد و گفت: مقرر شد شهرداری اهواز و شرکت آبفا در هر منطقه سه نقطه و جمعاً 24 نقطه ی آبگیر در سطح شهر شناسایی و اقدامات لازم را در راستای برطرف کردن نقاط ی آبگرفتگی این مناطق انجام دهند. ضمن آنکه مقرر شد به منظور تفکیک آب خام از آب شرب، تجهیزات لازم نصب شود و ایستگاههای پمپاژ برای مقابله با آبگرفتگی ناشی از بارندگی، سرویس شده و آماده به کار باشند.

🔹شهردار اهواز وعده داد: با مشارکت شهرداری و شرکت آب و فاضلاب اهواز بزودی کل شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز پس از مدتها لایروبی خواهد شد.

🔹 وی ادامه داد: با توجه به اینکه برخی از واحدهای صنعتی، تولیدی و آشپزخانه ها با رهاسازی پسماندها و چربی ها در فاضلاب باعث تشدید گرفتگی خطوط می شوند، اخطاریه های لازم به این واحدها توسط شهرداری ابلاغ می شود .

🔹کتانباف افزود: در این جلسه  مقرر شد آسفالت نوارهای حفاری که برای اصلاح شبکه فاضلاب انجام شده، هر چه سریعتر ترمیم شود. ضمن آنکه رفع بوی بد ایستگاههای پمپاژ فاضلاب و زیباسازی ایستگاهها از دیگر مصوبات این جلسه بود.

🔹شهردار اهواز در پایان اظهار امیدواری کرد با تعامل صورت پذیرفته میان شهرداری و شرکت آب و فاضلاب اهواز مشکلات سالهای پیش در خصوص بارندگی  در اهواز بمیزان قابل توجهی کاهش یابد.
گروه: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل
نویسنده خبر: روابط عمومی
تصاویر
 • با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود
 • با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود
 • با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود
 • با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود
 • با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود
 • با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود
 • با مشارکت شهرداری و آبفا شبکه ی فاضلاب کلانشهر اهواز لایروبی می شود
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها