طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

پیام تبریک شهردار اهواز به مناسبت روز مهندس
05 اسفند 1396 11:37:00
                                                              &nb...
تشکیل جلسه همفکری و هم اندیشی اعضای شورایاری کوی علوی با مدیر منطقه شش
05 اسفند 1396 09:31:00
   جلسه همفکری و هم اندیشی اعضای شورایاری و فعالان اجتماعی کوی علوی ،مدیر منطقه شش شهرداری اهواز ، معاونین و مسئولان این منطقه با هدف رسیدگی به مشکلات این کوی در دفتر مدیریت منطقه شش شهرداری اهواز تشکیل شد. ...
استاندار خوزستان با تقدیر از اقدامات  شهرداری اهواز  در کوی مهدیس: توسعه متوازن در همه مناطق اهواز عملیاتی شود
04 اسفند 1396 13:05:00
   استاندارخوزستان با تاکید بر تکمیل پروژه های زیرساختی منطقه مهدیس اهواز گفت: این پروژه ها باید تا پایان اسفندماه به اتمام برسد تا در سال جدید برای حل مشکلات منطقه ای دیگر از کلان شهر اهواز ورود کنیم.  ...
انتصاب جدید در شهرداری اهواز
04 اسفند 1396 00:02:00
طی حکمی از سوی منصور کتانباف شهردار اهواز "امير صفي خاني" به عنوان "رييس سازمان سرمايه گذاري و مشاركت های شهرداری اهواز" منصوب شد. "صفی خانی" پیش از این سمتهایی همجون مدیرکل ایمنی و مهن...
شهردار اهواز: درآمد حاصل از فیش های عوارض صرف امور عمرانی می شود
03 اسفند 1396 12:17:00
   جلسه درآمدی شهرداری اهواز با حضور منصور ڪتانباف، فلسفی ريیس و بابا پور نائب رئیس شورای شهر  و مدیران شهرداری برگزار شد. در این جلسه شهردار اهواز با اشاره به اینڪه درآمد حاصل از فیش های عوارض صرف امور ع...
شهردار اهواز در نشست هم اندیشی سرمایه گذاری در اهواز:  برای توسعه شهر، چاره ای جز سرمایه گذاری بخش خصوصی نداریم
03 اسفند 1396 07:04:00
    شهردار اهواز در نشست هم اندیشی سرمایه گذاری در اهواز، با تاڪید بر ضرورت سرمایه گذاری در همه ی ابعاد اظهار داشت: برای توسعه شهر، چاره ای جز سرمایه گذاری بخش خصوصی نداریم. در این نشست ڪه چهارشنبه عصر با حضور...

اخبار

چهارشنبه 19 مهر 1396
تعداد بازدید: 246
تعداد نظرات: 0

تاکید شهردار اهواز بر ایجاد ظرفیت های الکترونیکی و هوشمند در شهر و شهرداری

تاکید شهردار اهواز بر ایجاد ظرفیت های الکترونیکی و هوشمند در شهر و شهرداری

شهردار اهواز بر ایجاد هرچه بهتر و بیشتر ظرفیت های الکترونیکی و هوشمند در شهر و شهرداری اهواز تاکید کرد.

منصور کتانباف، شامگاه گذشته در جلسه شهر هوشمند، حوزه الکترونیک را با اهمیت خواند و اظهارکرد: تقویت و بهبود زیرساخت های الکترونیک در شهرداری اهواز در ارائه خدمات رسانی به مردم مهم است.

وی تصریح کرد: در روزهای گذشته پیگیری های ویژه ای برای ارتقا و بهبود شرایط نرم افزاری والکترونیکی در شهرداری انجام شد و بر همین اساس می توان امیدوار بود تا بصورت موازی نیازهای شهروندان و شهرداری الکترونیک رفع شود.

شهردار اهواز با تاکید بر ضرورت ایجاد شهر و شهروند و شهرداری هوشمند گفت:  برای اجرایی کردن این طرح باید بر اساس سواد عمومی شهروندان و نیازهای موجود شهری اقدام به برنامه ریزی در بخش های مختلف کنیم.

کتانباف افزود: اجرایی شدن این طرح نیاز به بررسی های دقیق و کارشناسی شده دارد و در همین راستا تفاهم نامه همکاری شهرداری اهواز و شرکت ایرانسل به مخابرات تهران ارسال و مقرر شد این تفاهمنامه در راستای انتفاع شهروندان و نیز ایجاد بسترهای درآمدی برای شهرداری اهواز باشد.

وی خاطرنشان کرد: این تفاهمنامه نیاز به توافقات دیگری دارد که انتظار می رود در آینده ای نزدیک و ظرف مدت کمتر از یکماه جلسات و نشست های تخصصی مشترک ایرانسل، شهرداری اهواز و دانشگاه چمران اهواز برای رسیدن به توافقات مشترک آغاز شود.

شهردار اهواز ادامه داد: امیدواریم در دوهفته آینده پس از اینکه دانشگاه شهیدچمران برنامه سفارش شده در این زمینه را آمده کردند، بتوانیم کارگروه‌های مشترکی را با مشارکت شرکت ایرانسل برگزار کنیم و نحوه اجرا ی  تفاهمنامه‌ها بررسی شود تا بر این اساس کار پیش رود.

منصور کتانباف گفت: هفته گذشته جلسات مفصلی در زمینه بهبود وضعیت الکترونیک شهرداری و زیرساخت‌ها و نرم‌افزارها داشتیم تا کار به خوبی انجام شود.

تمامی این برنامه‌ها نیازمند زیرساخت‌هایی است که خوشبختانه نوید آماده سازی این زیرساخت‌ها وجود دارد تا نیازهای شهر، شهروند ان و شهرداری الکترونیک به موازات یکدیگر برطرف شود.

وی افزود: در مبحث شهروند الکترونیک کار بسیار سخت‌تر است و با توجه به سطح سواد عمومی شهر و شهروندان، متفاوت است.

در درون شهرداری نیز آموزش‌ها و بهبود کیفیت باید مورد پیگیری قرار گیرد. امیدواریم تا پایان ماه جلسات کارشناسی برگزار و اجرای تفاهمنامه در دستور کار قرار گیرد.

گروه: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل
نویسنده خبر: روابط عمومی
تصاویر
  • تاکید شهردار اهواز بر ایجاد ظرفیت های الکترونیکی و هوشمند در شهر و شهرداری
  • تاکید شهردار اهواز بر ایجاد ظرفیت های الکترونیکی و هوشمند در شهر و شهرداری
  • تاکید شهردار اهواز بر ایجاد ظرفیت های الکترونیکی و هوشمند در شهر و شهرداری
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها