Menu

اخبار

مهمترین خبرها

آغاز عملیات آسفالت ریزی  ورودی اهواز از سمت شیبان در منطقه 3
04 اسفند 1397 14:01:00
   ترمیم و بهسازی آسفالت ورودی اهواز از سمت شیبان در محدوده منطقه 3 با انجام عملیات آسفالت ریزی در حال پیشرفت و تکمیل است. به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3، مجتبی یوسفی مدیر منطقه با بیان این مطلب گفت: ...
کاشت ۴۸ نهال به یاد خبرنگار خوزستانی
04 اسفند 1397 07:37:00
 مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از کاشت ۴۸ اصله نهال در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار فقید خوزستانی سوزان بختیاری زاده از سوی انجمن مهرورزان زمین پاک خوزستان با همکاری سازمان پارکها و فضا...
آغاز عملیات ترمیم و بازسازی بازار سرپوشیده امام (ره)
03 اسفند 1397 12:52:00
   با نزدیک شدن به ایام نوروز و به منظور ایجاد نمائی زیبا و چشم نواز، عملیات ترمیم و بازسازی بازار سرپوشیده امام (ره) توسط منطقه یک شهرداری اهواز آغاز شد.  مهراب فلسفی زاده مدیر منطقه یک شهرداری اهواز ب...
پاکسازی 32 هزارو 500 مترمربع از پارکها و فضای سبز محدوده منطقه شش
02 اسفند 1397 10:21:00
   32 هزارو 500 مترمربع از فضای سبز محدوده منطقه شش شهرداری اهواز توسط واحد فضای سبز حوزه خدمات شهری منطقه پاکسازی شد . به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه شش اهواز محمد عتاب اهوازی مدیر منطقه گفت: در...
برای اولین بار دراهواز; آغاز دوره آموزشهای تخصصی ویژه رانندگان تاکسی اهواز
01 اسفند 1397 14:45:00
  دوره های آموزشهای تخصصی رانندگان تاکسی شهری اهواز با حضور استادان جهاد دانشگاهی خوزستان برگزارشد. به گزارش امور ارتباطات سازمان تاکسیرانی اهواز، کلاسهای آموزشی تخصصی رانندگان تاکسی شهری با تدریس استادان جه...
برگزاری هفته پاکسازی ونظافت عمومی باعنوان شهرروبی
01 اسفند 1397 14:32:00
   جلسه هم اندیشی سازمان های مردم نهاد و سازمان مدیریت پسماند با هدف هم بستگی و ارتقاء همکاری بین سمن ها در اجرای برنامه ها ومناسبتهای زیست محیطی برگزار شده است.. محمدرضا قنواتی با بیان اینکه انجمن ها و سازمان...

اخبار

یکشنبه 01 بهمن 1396
تعداد بازدید: 363
تعداد نظرات: 0

اقدامات دو ماهه سازمان زیباسازی شهرداری اهواز

اقدامات دو ماهه سازمان زیباسازی شهرداری اهواز

   قادر کعب عمیر مدیرعامل سازمان زیباسازی فعالیت های دو ماهه این سازمان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری اهواز کعب عمیر با اشاره به آغاز تعمیر و بازسازی پروژه های سازمان اظهار کرد: یکی از اقدامات حوزه زیباسازی شهرداری اهواز، نور پردازی اماکن عمومی، معابر و پارک های سطح شهر، ساماندهی و تغییر در المان های شهری می باشد که این مهم در راستای ایجاد بستر مناسب، آرامش رواني شهروندان و ارتقای کیفیت بصری شهر در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

کعب عمیر در خصوص تعمیر وبازسازی پروژه آبشار رنگین کمان اهواز اظهار داشت: این پروژه می بایست سالانه در دو ماه محرم و صفر بازبینی و کنترل شود که در صورت نیاز به تعمیر سوپاپ ها، لرزه گیرها، پمپ ها و سافت درایو های آن اقدام کرد و اين سازمان در دو ماه اخير در مدتي كه پروژه در روزهاي مياني هفته خاموش بوده نسبت به تعمیر و اورهال کردن تجهیزات اقدام کرد.

قادرکعب عمیر با اشاره به اینکه  آبنماي موزيكال١٠٠ متري كارون در سال 91 بر روی رودخانه کارون جنب پل پنجم نصب شده بود، بیان کرد: این پروژه در سال 91 افتتاح شد و یک پروژه فوق خاص بوده زیرا تنها آبنمای موزیکال شناور روی آب های جاری است.  سازمان زیباسازی شهرداری اهواز نیز  در دو ماه اخیر نسبت به تعمیر و بازسازی آبنمای مذکور اقدام کرده که از جمله این اقدامات تعمیر دو دستگاه سافت درایو و تعمیر دو پمپ 110 kw وتعویض سیم بکسل هاي نگهدارنده فواره می باشد اما متاسفانه این فواره بعلت عدم پرداخت قبوض برق در گذشته فاقد برق می باشد و اکنون درحال مذاکره باشرکت برق جهت راه اندازی مجدد این فواره هستیم.

وی در خصوص سایر پروژه های سازمان عنوان کرد:  آبنمای پارک 42 هکتاری بعلت عدم نصب فیلتراسیون درگذشته دچار مشکلاتی شده بود که این سازمان طی دوره بیست روزه نسبت به برقراری خط آب لوله كشي تصفیه اقدام کرده و درحال حاضر بطور همزمان در حال نصب فیلتراسیون می باشیم و امیدواریم این آبنما تا دهه مبارک فجر مجددا شروع به کار کند.

کعب عمیر به آبنماهاي هارمونيك وساده پارک های محله ای اشاره کرد و گفت: کلیه اطلاعات وآمار مربوط به آبنما های پارک های محله ای در این مدت جمع آوری شد که تعدادی از آنها توسط مناطق شهرداری اهواز تعمير و راه اندازي شده و برای مابقي نیزدرحال تهیه برآورد جهت تعمیر آنها هستیم.

وی در خصوص روشنایی پارکهای محله ای اظهار داشت: تعداد 150 عدد چراغ پایه کوتاه 3 متری برای پارکها بهمراه 300 عدد پروژکتور ال ای دی کم مصرف برای روشنایی پارکهای محله ای درنظر گرفته شد که درحال تهیه و دراختیار گذاشتن آنها به مناطق شهرداری می باشیم.

مدیرعامل سازمان زیباسازی همچنین در زمینه خرید و تهیه پرچم های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران جهت نصب در سطح شهراهواز یادآور شد: نزدیک به 1200 عدد پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکنون تهیه و تحویل شهرداری مناطق هشتگانه اهوازشده و این سازمان برای نوسازی پرچم های سطح شهردر حال تهیه 4000 هزار عدد پرچم دیگر می باشد.

قادر کعب عمیر به تعمیروبازسازی نور پردازی پلها و نمادهای شهراهواز اشاره کرد و افزود: تعمیروبازسازی نور پردازی پل پنجم (شهیدهاشمی) در حال تكميل ميباشد، نورپردازی پل چهارم(شهید علم الهدی)تا ٧٠٪؜پيشرفت فيزيكي داشته، نورپردازی پل هلالی(شهیدبقایی) و پل جزیره به طور كامل تمام شده و نورپردازی  پل طبیعت، پل پیچ استادیوم و پل  علوی به طور كامل انجام شده، نورپردازی پل شهید سوداگر درحال انجام و همچنین نور پردازی ساختمان سیلو كه بعلت نقص های فنی ازکار افتاده بودند توسط اکیپ فنی این سازمان آغاز شد.

وی در خصوص تعمیر وسایل اسباب بازی کودکان توسط سازمان زیباسازی گفت: تمام پروژه ها و وسایل موجود جزئی از اموال شهری و عمومی بوده وارزش افزوده شهر محسوب می شوند و می بایست در نگهداری و استفاده از این وسایل نهایت دقت راداشته باشیم، این سازمان به جهت کنترل هزینه و بهبود خدمات به شهروندان، یک تیم تعمیراتی در راستای نوسازی و رفع معایب ونواقص وسایل بازی کودکان موجود در پارکها تشکیل داده که هم اکنون در حال انجام وظیفه می باشند.

قادر کعب عمیر در پایان خاطرنشان کرد:  تعمیر و نصب المانهای دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران توسط این سازمان انجام خواهد شد و سازمان زیباسازی با استفاده از هنر مندان مطرح استانی و کشوری چندین طرح جهت بهبود فضای شهری و هویت بخشی به شهر درایام الله دهه فجر انجام داده که انشاءالله در آستانه دهه مبارک فجر در سطح شهر نصب و رونمایی خواهند شد.

گروه: سازمان زیباسازی
نویسنده خبر: روابط عمومی
تصاویر
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها