طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

شهردار اهواز: برای تحقق منابع درآمدی نیازمند کمک دستگاه‌ها هستیم.
02 خرداد 1397 10:50:00
    شهردار اهواز در دیدار با مدیر شرکت مخابرات خوزستان گفت: برای تحقق منابع درآمدی نیازمند مساعدت و همیاری همه ارگان‌ها هستیم. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این دیدار که روز گذشته با حضور کتانباف شهرد...
گسترش همکاری سازمان ساماندهی مشاغل شهری و اداره کل مسکن و شهرسازی خوزستان
02 خرداد 1397 10:42:00
    به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری نشست کاری مشترک سرپرست این سازمان و مدیر کل اداره مسکن و شهرسازی استان برگزار شد . در این جلسه که با حضور صولت احمدی سرپرست سازمان ساماندهی مش...
دیدار کتانباف با خانواده شهید شرفه دوایی
01 خرداد 1397 09:04:00
     شهرداری اهواز با حضور در منزل شهید عبدالحسین شرفه دوایی از شهدای شهرداری اهواز با همسر شهید دیدار و گفتگو کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این دیدار که منصور کتانباف شهردار اهواز، عتاب اهواز...
اجرای عملیات خاکریزی در پارک گوهر
31 اردیبهشت 1397 13:46:00
حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از اجرای عملیات خاکریزی در پارک گوهر واقع در منطقه هشت شهرداری اهواز خبر داد.
پارکهای منطقه هفت تجهیز شد
31 اردیبهشت 1397 10:25:00
مدیرمنطقه هفت اهواز از تجهیز پارکهای منطقه خبر داد. به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت اهواز رضا ارشادی در این خصوص گفت: پارک کوهساران یکی از جاذبه های زیبای شهر اهواز است که در محله منبع آب واقع شده و ...
200 هزار متر از شبکه آبرسانی عرصه سبز محدوده منطقه شش تعمیر شد
31 اردیبهشت 1397 10:12:00
  200 هزار متر از شبکه آبرسانی عرصه سبز محدوده منطقه شش تعمیر شد مدیر شهرداری منطقه شش اهواز گفت: در ادامه فعالیت های خدماتی و به منظور سرزنده کردن فضای سبز ، 200 هزار متر از شبکه آبرسانی عرصه های سبز محدوده منطق...

اخبار

یکشنبه 01 بهمن 1396
تعداد بازدید: 242
تعداد نظرات: 0

اقدامات دو ماهه سازمان زیباسازی شهرداری اهواز

اقدامات دو ماهه سازمان زیباسازی شهرداری اهواز

   قادر کعب عمیر مدیرعامل سازمان زیباسازی فعالیت های دو ماهه این سازمان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری اهواز کعب عمیر با اشاره به آغاز تعمیر و بازسازی پروژه های سازمان اظهار کرد: یکی از اقدامات حوزه زیباسازی شهرداری اهواز، نور پردازی اماکن عمومی، معابر و پارک های سطح شهر، ساماندهی و تغییر در المان های شهری می باشد که این مهم در راستای ایجاد بستر مناسب، آرامش رواني شهروندان و ارتقای کیفیت بصری شهر در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

کعب عمیر در خصوص تعمیر وبازسازی پروژه آبشار رنگین کمان اهواز اظهار داشت: این پروژه می بایست سالانه در دو ماه محرم و صفر بازبینی و کنترل شود که در صورت نیاز به تعمیر سوپاپ ها، لرزه گیرها، پمپ ها و سافت درایو های آن اقدام کرد و اين سازمان در دو ماه اخير در مدتي كه پروژه در روزهاي مياني هفته خاموش بوده نسبت به تعمیر و اورهال کردن تجهیزات اقدام کرد.

قادرکعب عمیر با اشاره به اینکه  آبنماي موزيكال١٠٠ متري كارون در سال 91 بر روی رودخانه کارون جنب پل پنجم نصب شده بود، بیان کرد: این پروژه در سال 91 افتتاح شد و یک پروژه فوق خاص بوده زیرا تنها آبنمای موزیکال شناور روی آب های جاری است.  سازمان زیباسازی شهرداری اهواز نیز  در دو ماه اخیر نسبت به تعمیر و بازسازی آبنمای مذکور اقدام کرده که از جمله این اقدامات تعمیر دو دستگاه سافت درایو و تعمیر دو پمپ 110 kw وتعویض سیم بکسل هاي نگهدارنده فواره می باشد اما متاسفانه این فواره بعلت عدم پرداخت قبوض برق در گذشته فاقد برق می باشد و اکنون درحال مذاکره باشرکت برق جهت راه اندازی مجدد این فواره هستیم.

وی در خصوص سایر پروژه های سازمان عنوان کرد:  آبنمای پارک 42 هکتاری بعلت عدم نصب فیلتراسیون درگذشته دچار مشکلاتی شده بود که این سازمان طی دوره بیست روزه نسبت به برقراری خط آب لوله كشي تصفیه اقدام کرده و درحال حاضر بطور همزمان در حال نصب فیلتراسیون می باشیم و امیدواریم این آبنما تا دهه مبارک فجر مجددا شروع به کار کند.

کعب عمیر به آبنماهاي هارمونيك وساده پارک های محله ای اشاره کرد و گفت: کلیه اطلاعات وآمار مربوط به آبنما های پارک های محله ای در این مدت جمع آوری شد که تعدادی از آنها توسط مناطق شهرداری اهواز تعمير و راه اندازي شده و برای مابقي نیزدرحال تهیه برآورد جهت تعمیر آنها هستیم.

وی در خصوص روشنایی پارکهای محله ای اظهار داشت: تعداد 150 عدد چراغ پایه کوتاه 3 متری برای پارکها بهمراه 300 عدد پروژکتور ال ای دی کم مصرف برای روشنایی پارکهای محله ای درنظر گرفته شد که درحال تهیه و دراختیار گذاشتن آنها به مناطق شهرداری می باشیم.

مدیرعامل سازمان زیباسازی همچنین در زمینه خرید و تهیه پرچم های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران جهت نصب در سطح شهراهواز یادآور شد: نزدیک به 1200 عدد پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکنون تهیه و تحویل شهرداری مناطق هشتگانه اهوازشده و این سازمان برای نوسازی پرچم های سطح شهردر حال تهیه 4000 هزار عدد پرچم دیگر می باشد.

قادر کعب عمیر به تعمیروبازسازی نور پردازی پلها و نمادهای شهراهواز اشاره کرد و افزود: تعمیروبازسازی نور پردازی پل پنجم (شهیدهاشمی) در حال تكميل ميباشد، نورپردازی پل چهارم(شهید علم الهدی)تا ٧٠٪؜پيشرفت فيزيكي داشته، نورپردازی پل هلالی(شهیدبقایی) و پل جزیره به طور كامل تمام شده و نورپردازی  پل طبیعت، پل پیچ استادیوم و پل  علوی به طور كامل انجام شده، نورپردازی پل شهید سوداگر درحال انجام و همچنین نور پردازی ساختمان سیلو كه بعلت نقص های فنی ازکار افتاده بودند توسط اکیپ فنی این سازمان آغاز شد.

وی در خصوص تعمیر وسایل اسباب بازی کودکان توسط سازمان زیباسازی گفت: تمام پروژه ها و وسایل موجود جزئی از اموال شهری و عمومی بوده وارزش افزوده شهر محسوب می شوند و می بایست در نگهداری و استفاده از این وسایل نهایت دقت راداشته باشیم، این سازمان به جهت کنترل هزینه و بهبود خدمات به شهروندان، یک تیم تعمیراتی در راستای نوسازی و رفع معایب ونواقص وسایل بازی کودکان موجود در پارکها تشکیل داده که هم اکنون در حال انجام وظیفه می باشند.

قادر کعب عمیر در پایان خاطرنشان کرد:  تعمیر و نصب المانهای دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران توسط این سازمان انجام خواهد شد و سازمان زیباسازی با استفاده از هنر مندان مطرح استانی و کشوری چندین طرح جهت بهبود فضای شهری و هویت بخشی به شهر درایام الله دهه فجر انجام داده که انشاءالله در آستانه دهه مبارک فجر در سطح شهر نصب و رونمایی خواهند شد.

گروه: سازمان زیباسازی
نویسنده خبر: روابط عمومی
تصاویر
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها