طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

تشریح برنامه های شهرداری اهواز در استقبال از مهر 
29 مرداد 1397 12:12:00
     شهردار اهواز در شورای آموزش و پرورش استان خوزستان برنامه های سازمان خود را به مناسبت فرا رسیدن سال جدید تحصیلی تشریح کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این جلسه که با حضور شریعتی استاندار خوزستان...
اجرای بیش از 22 هزار متر مربع آسفالت در معابر کوی مهدیس در منطقه 8
29 مرداد 1397 09:35:00
مدیر منطقه 8 شهرداری اهواز از اجرای بیش از 22 هزار مترمربع آسفالت در خیابان های آزاده و انتظام در کوی مهدیس خبر داد . به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه 8 کلانشهر اهواز ذبیح اله خدامرادی با اعلام این خبر اف...
آیین کلنگ زنی پیاده راه پایانه مسافربری سیاحت
29 مرداد 1397 07:19:00
     عملیات اجرایی ساخت پیاده راه پایانه مسافربری سیاحت صبح امروز با حضور فضل احمدی نیا ریاست سازمان پایانه های شهرداری اهواز آغاز شد. به گزارش واحد ارتباطات سازمان پایانه های شهرداری اهوز آئین کلنگ زنی...
عیادت شهردار اهواز  از دو مصدوم حادثه فرهنگیان
28 مرداد 1397 08:36:00
   منصور کتانباف در بیمارستان طالقانی با "عباس خمیسی " و "ایمان عیدی وندی" از پرسنل وظیفه شناس اجرائیات شهرداری اهواز که درحین انجام ماموریت روز پنجشنبه به دست زمین خواران در کوی فرهنگیان مج...
شهروندان اهوازی پرشورتر از گذشته عید سعید غدیر را جشن خواهند گرفت
27 مرداد 1397 09:44:00
به گزارش امور ارتباطات احمد سراج معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی از آمادگی آن معاونت برای برگزاری جشن های عید سعید غدیر در اهواز خبر داد. سراج گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته بیش از 50 جشن و ساما...
جزییات طرح ممیزی املاک شهر اهواز
26 مرداد 1397 20:37:00
     مجری طرح ممیزی املاک شهر اهواز طی گزارشی جزییاتی از این طرح را ارائه کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، هاشم بالدی که خرداد ماه سال جاری با حکم شهردار اهواز به عنوان مجری طرح ممیزی املاک شهر اهواز معر...

اخبار

یکشنبه 01 بهمن 1396
تعداد بازدید: 296
تعداد نظرات: 0

اقدامات دو ماهه سازمان زیباسازی شهرداری اهواز

اقدامات دو ماهه سازمان زیباسازی شهرداری اهواز

   قادر کعب عمیر مدیرعامل سازمان زیباسازی فعالیت های دو ماهه این سازمان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری اهواز کعب عمیر با اشاره به آغاز تعمیر و بازسازی پروژه های سازمان اظهار کرد: یکی از اقدامات حوزه زیباسازی شهرداری اهواز، نور پردازی اماکن عمومی، معابر و پارک های سطح شهر، ساماندهی و تغییر در المان های شهری می باشد که این مهم در راستای ایجاد بستر مناسب، آرامش رواني شهروندان و ارتقای کیفیت بصری شهر در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

کعب عمیر در خصوص تعمیر وبازسازی پروژه آبشار رنگین کمان اهواز اظهار داشت: این پروژه می بایست سالانه در دو ماه محرم و صفر بازبینی و کنترل شود که در صورت نیاز به تعمیر سوپاپ ها، لرزه گیرها، پمپ ها و سافت درایو های آن اقدام کرد و اين سازمان در دو ماه اخير در مدتي كه پروژه در روزهاي مياني هفته خاموش بوده نسبت به تعمیر و اورهال کردن تجهیزات اقدام کرد.

قادرکعب عمیر با اشاره به اینکه  آبنماي موزيكال١٠٠ متري كارون در سال 91 بر روی رودخانه کارون جنب پل پنجم نصب شده بود، بیان کرد: این پروژه در سال 91 افتتاح شد و یک پروژه فوق خاص بوده زیرا تنها آبنمای موزیکال شناور روی آب های جاری است.  سازمان زیباسازی شهرداری اهواز نیز  در دو ماه اخیر نسبت به تعمیر و بازسازی آبنمای مذکور اقدام کرده که از جمله این اقدامات تعمیر دو دستگاه سافت درایو و تعمیر دو پمپ 110 kw وتعویض سیم بکسل هاي نگهدارنده فواره می باشد اما متاسفانه این فواره بعلت عدم پرداخت قبوض برق در گذشته فاقد برق می باشد و اکنون درحال مذاکره باشرکت برق جهت راه اندازی مجدد این فواره هستیم.

وی در خصوص سایر پروژه های سازمان عنوان کرد:  آبنمای پارک 42 هکتاری بعلت عدم نصب فیلتراسیون درگذشته دچار مشکلاتی شده بود که این سازمان طی دوره بیست روزه نسبت به برقراری خط آب لوله كشي تصفیه اقدام کرده و درحال حاضر بطور همزمان در حال نصب فیلتراسیون می باشیم و امیدواریم این آبنما تا دهه مبارک فجر مجددا شروع به کار کند.

کعب عمیر به آبنماهاي هارمونيك وساده پارک های محله ای اشاره کرد و گفت: کلیه اطلاعات وآمار مربوط به آبنما های پارک های محله ای در این مدت جمع آوری شد که تعدادی از آنها توسط مناطق شهرداری اهواز تعمير و راه اندازي شده و برای مابقي نیزدرحال تهیه برآورد جهت تعمیر آنها هستیم.

وی در خصوص روشنایی پارکهای محله ای اظهار داشت: تعداد 150 عدد چراغ پایه کوتاه 3 متری برای پارکها بهمراه 300 عدد پروژکتور ال ای دی کم مصرف برای روشنایی پارکهای محله ای درنظر گرفته شد که درحال تهیه و دراختیار گذاشتن آنها به مناطق شهرداری می باشیم.

مدیرعامل سازمان زیباسازی همچنین در زمینه خرید و تهیه پرچم های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران جهت نصب در سطح شهراهواز یادآور شد: نزدیک به 1200 عدد پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکنون تهیه و تحویل شهرداری مناطق هشتگانه اهوازشده و این سازمان برای نوسازی پرچم های سطح شهردر حال تهیه 4000 هزار عدد پرچم دیگر می باشد.

قادر کعب عمیر به تعمیروبازسازی نور پردازی پلها و نمادهای شهراهواز اشاره کرد و افزود: تعمیروبازسازی نور پردازی پل پنجم (شهیدهاشمی) در حال تكميل ميباشد، نورپردازی پل چهارم(شهید علم الهدی)تا ٧٠٪؜پيشرفت فيزيكي داشته، نورپردازی پل هلالی(شهیدبقایی) و پل جزیره به طور كامل تمام شده و نورپردازی  پل طبیعت، پل پیچ استادیوم و پل  علوی به طور كامل انجام شده، نورپردازی پل شهید سوداگر درحال انجام و همچنین نور پردازی ساختمان سیلو كه بعلت نقص های فنی ازکار افتاده بودند توسط اکیپ فنی این سازمان آغاز شد.

وی در خصوص تعمیر وسایل اسباب بازی کودکان توسط سازمان زیباسازی گفت: تمام پروژه ها و وسایل موجود جزئی از اموال شهری و عمومی بوده وارزش افزوده شهر محسوب می شوند و می بایست در نگهداری و استفاده از این وسایل نهایت دقت راداشته باشیم، این سازمان به جهت کنترل هزینه و بهبود خدمات به شهروندان، یک تیم تعمیراتی در راستای نوسازی و رفع معایب ونواقص وسایل بازی کودکان موجود در پارکها تشکیل داده که هم اکنون در حال انجام وظیفه می باشند.

قادر کعب عمیر در پایان خاطرنشان کرد:  تعمیر و نصب المانهای دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران توسط این سازمان انجام خواهد شد و سازمان زیباسازی با استفاده از هنر مندان مطرح استانی و کشوری چندین طرح جهت بهبود فضای شهری و هویت بخشی به شهر درایام الله دهه فجر انجام داده که انشاءالله در آستانه دهه مبارک فجر در سطح شهر نصب و رونمایی خواهند شد.

گروه: سازمان زیباسازی
نویسنده خبر: روابط عمومی
تصاویر
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها