طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

اعلام زمان افتتاح 9 پروژه شهری توسط شهردار اهواز
04 خرداد 1397 09:20:00
     شهردار اهواز در جلسه شورای معاونین شهردار،Tزمان افتتاح 9 پروژه شهری را اعلام کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این جلسه که با حضور معاونین و مدیران مناطق و سازمان های شهرداری تشکیل شد، منصور کتا...
نشست بررسی طرح توسعه ایستگاه حمل و نقل ریلی در اهواز
03 خرداد 1397 16:55:00
    نشست بررسی طرح توسعه عمران ایستگاه حمل و نقل و ریلی اهواز و سایر ایستگاههای استان در استانداری خوزستان تشکیل شد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این نشست که با حضور رسولی عضو هیات مدیره راه آهن کشور، شری...
شهردار اهواز: برای تحقق منابع درآمدی نیازمند کمک دستگاه‌ها هستیم.
02 خرداد 1397 10:50:00
    شهردار اهواز در دیدار با مدیر شرکت مخابرات خوزستان گفت: برای تحقق منابع درآمدی نیازمند مساعدت و همیاری همه ارگان‌ها هستیم. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این دیدار که روز گذشته با حضور کتانباف شهرد...
گسترش همکاری سازمان ساماندهی مشاغل شهری و اداره کل مسکن و شهرسازی خوزستان
02 خرداد 1397 10:42:00
    به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری نشست کاری مشترک سرپرست این سازمان و مدیر کل اداره مسکن و شهرسازی استان برگزار شد . در این جلسه که با حضور صولت احمدی سرپرست سازمان ساماندهی مش...
دیدار کتانباف با خانواده شهید شرفه دوایی
01 خرداد 1397 09:04:00
     شهرداری اهواز با حضور در منزل شهید عبدالحسین شرفه دوایی از شهدای شهرداری اهواز با همسر شهید دیدار و گفتگو کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این دیدار که منصور کتانباف شهردار اهواز، عتاب اهواز...
اجرای عملیات خاکریزی در پارک گوهر
31 اردیبهشت 1397 13:46:00
حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از اجرای عملیات خاکریزی در پارک گوهر واقع در منطقه هشت شهرداری اهواز خبر داد.

اخبار

چهارشنبه 18 بهمن 1396
تعداد بازدید: 208
تعداد نظرات: 0

بازدید اعضای کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر از مرکز مانیتورینگ معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری

بازدید اعضای کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر از مرکز مانیتورینگ معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری

   به گزارش سایت شهرداری اهواز به نقل از معاون حمل و نقل و ترافیک یکشنبه گذشته اعضای کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر اهواز در محل مرکز کنترل و مدیریت ترافیک حضور یافتند و ضمن بازدید از مرکز کنترل، از روند فعالیتهای این مرکز باخبر شده و به بررسی وضع موجود تقاطعات هوشمند ترافیکی، سامانه های ثبت تخلف و دوربینهای نظارتی پرداختند.

 معاون حمل و نقل و ترافیک با اشاره به برنامه ریزی های بعمل آمده در سال جاری مربوط بر توسعه سامانه های ترافیکی هوشمند و زیرساخت فیبر نوری شبکه حمل و نقل و اهمیت لزوم بهره برداری هرچه سریعتر از این شبکه تاکید کرد.

  وی با اعلام خبر افزایش تعداد دوربینهای ثبت تخلف و اتصال به شبکه کشوری معاینه فنی خودرو (سیمفا) افزود:  با اتصال از طریق اپلیکیشن اطلاع رسانی که به زودی در دسترس شهروندان قرار خواهد گرفت، انواع اطلاع رسانی ها از این طریق انجام خواهد شد.

 در ادامه بازدید لویمی به عملکرد دوربین های نظارتی و کاربردهای ترافیکی و امنیتی اشاره کرد و بر لزوم ساخت مرکز کنترل و مدیریت ترافیک مجهز و مطابق با استانداردهای روز تاکید کرد.

 موسوی نژاد عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر اهواز بر لزوم اطلاع رسانی لحظه ای تخلفات ثبت شده توسط دوربینهای ثبت تخلف به شهروندان اشاره کرد.

 باباپور عضو دیگر شورای شهر اهواز نیز به بررسی صحت عملکرد دوربینها از لحاظ فنی و اهمیت توسعه سامانه هوشمند در شهر اهواز به عنوان یک عامل بازدارنده و کاهش تخلفات راهنمایی و رانندگی تاکید کرد.

 همچنین فلسفی رییس شورای شهر اهواز به حمایت همه جانبه از طرح ها و برنامه های هدفمند و لزوم بروزرسانی دانش و اطلاعات مجموعه ترافیک شهرداری اهواز اشاره کرد.

 در پایان بازدید لویمی در خصوص موضوعات مربوط به چراغهای راهنمایی و رانندگی و نرم افزارهای مدیریت و کنترل ترافیک به تفصیل توضیح داد و به اتفاق اعضای شورا از محل احداث ساختمان جدید مرکز کنترل و مدیریت ترافیک بازدید بعمل آوردند.

 

 


گروه: معاونت حمل و نقل و ترافیک
نویسنده خبر: ل صفی خانی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها