طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

کرایه تاکسی شهری اهواز افزایش یافت
29 شهریور 1397 08:58:00
   نرخ کرایه تاکسی شهری در اهواز 10درصد افزایش یافت . به گزارش واحد ارتباطات سازمان تاکسیرانی اهواز، نرخ کرایه تاکسی  شهری 10درصد افزایش پیدا کرد. مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اهواز اعلام کرد: بات...
چمن زنی 20 هزار متر مربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز
29 شهریور 1397 08:49:00
  20هزار مترمربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز چمن زنی شد . به گزارش امور ارتباطات ، مدیر منطقه 5 شهرداری اهواز در تشریح عملکرد فضای سبز سطح حوزه عنوان کرد: با تلاش نیروهای پاکبان فضای سبز منطقه عملیات چ...
موزه حیات وحش به شهرداری اهواز واگذار می شود
28 شهریور 1397 10:28:00
  مدیر عامل  سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت:  بزودی تفاهم‌نامه‌ای  با سازمان محیط زیست استان خوزستان در خصوص واگذاری ساختمان موزه حیات وحش به شهرداری اهواز  امضا می شود.
 نواختن زنگ پسماند همزمان با بازگشايي مدارس در اهواز
28 شهریور 1397 09:48:00
مدير عامل سازمان مديريت پسماند شهرداري اهواز خبرداد: همزمان با بازگشايي مدارس زنگ پسماند و آموزش شهروندي نواخته مي شود. محمدرضا قنواتي گفت: براساس برنامه ريزي صورت گرفته با شروع مدارس همانند سالهاي گذشته سازمان م...
برگزاری هشتمین شب سوگواری امام حسین(ع) در یادمان بین الحرمین
28 شهریور 1397 08:24:00
   شب هشتم سوگواری امام حسین (ع) در یادمان بین الحرمین با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد. به گزارش امور ارتباطات معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز شب هشتم سوگواری امام حسین (ع) و یاران با وفایش در ...
ترمیم نوار حفاری و روکش آسفالت در منطقه هفت
28 شهریور 1397 08:00:00
   مدیر منطقه هفت اهواز از ترمیم نوار حفاری و روکش آسفالت خیابان صباحی منتهی به بلوار پاسداران خبر داد . به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت  رضا ارشادی در این راستا گفت: عملیات اجرایی روکش آسفالت ب...

اخبار

شنبه 21 بهمن 1396
تعداد بازدید: 312
تعداد نظرات: 0

رونمایی از 26 دستگاه اتوبوس و 9 دستگاه مینی بوس شهری در اهواز

رونمایی از 26 دستگاه اتوبوس و 9 دستگاه مینی بوس شهری در اهواز
به گزارش اداره روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا) آیین رونمایی از 26 دستگاه اتوبوس و 9 دستگاه مینی بوس شهری با حضور شریعتی استاندار خوزستان، کتانباف شهردار اهواز، سرپرست فرمانداری اهواز، مدیر عامل مناطق نفتخیز جنوب، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر مدیران شهری و استانی و آحاد شهروندان برگزار شد.
شریعتی استاندار خوزستان ضمن تبریک دهه فجر در خصوص حمل و نقل عمومی اهواز گفت : قرارداد 50 دستگاه اتوبوس دیگر در وزارت کشور با شرکت اسکانیا برای سال 97 منعقد شده که با این 50دستگاهی که تا پایان بهمن امسال تکمیل خواهد شد، 100 دستگاه ، فاز نخست محقق می شود.
وی خاطر نشان کرد: کلانشهر اهواز هزار دستگاه اتوبوس نیاز دارد که این مطلب در هفته گذشته با رئیس جمهور مطرح شد، و قرار است اتوبوس های بیشتری نسبت به کلانشهر ها به اهواز اختصاص داده شود، که برای ورود اتوبوس های بیشتر نیاز به پیگیری مضاعف شهردار و مسئولین دارد.
منصور کتانباف شهردار اهواز هم با تبریک دهه مبارک فجر افزود : از همه ی شهروندان قدردان شناس اهوازی تشکر می کنم و از اینکه خادم و خدمتگذارشان هستم خدا را شکر می کنم و از مجموعه ی همکارانم در شهرداری اهواز که با زحمات شبانه روزی خود تلاش و در حال خدمت هستند، کمال تشکر و قدردانی را دارم.
کتانباف در ادامه گفت: با حمایت و کمک دولت محترم و سازمان دهیاری ها و شهرداری ها ی کشور با وام کم بهره توانستیم قرارداد خرید 52 دستگاه اتوبوس و 9 دستگاه مینی بوس را منعقد کنیم و جزء اولین شهرهایی باشیم که اتوبوس ها را تحویل گرفته ایم و تا پایان بهمن ماه همه اتوبوس ها تحویل شهرداری اهواز خواهند شد.
وی در ادامه به کمبود اتوبوس اشاره و تصریح کرد: با توجه به جمعیت کلانشهر اهواز طبق استانداردها باید حداقل 1000 دستگاه اتوبوس داشته باشیم که باید تلاش کنیم در طی زمان اتوبوس های بیشتری خریداری و به مردم اهواز تقدیم کنیم .
محمد جعفر فلسفی رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به نیاز اهواز به اتوبوس های بیشتر ، اظهار کرد: روحیه تلاش برای استمرار ورود اتوبوس های جدید، در بین همه اعضای شورا و شهردار محترم وجود دارد و تلاش میکنیم با ایجاد همدلی و اتحاد همه اهداف مدنظر تحقق یابد.
گروه: سازمان اتوبوسرانی
نویسنده خبر: احمد جزايري
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها