طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

تکذبیه 
30 خرداد 1397 12:55:00
    با توجه به انتشار خبری در کانال موسوم به انتخاب خوزستان و فضای مجازی در خصوص بیماری و استعفای شهردار اهواز به اطلاع می رساند: این خبر کذب محض بوده و صحت ندارد و شهردار اهواز در سلامت کامل با جدیت مشغول انجا...
برون سپاری خدمات سازمان تاکسیرانی شهرداری اهواز توسط سازمان فاوا شهرداری اهواز
30 خرداد 1397 08:49:00
برون سپاری خدمات سازمان تاکسیرانی شهرداری اهواز توسط سازمان فاوا شهرداری اهواز
قائم مقام شهردار اهواز منصوب شد
30 خرداد 1397 07:39:00
   طی حکمی جداگانه از سوی شهردار اهواز، محسن بشیری خوزستانی به سمت قائم مقام شهردار منصوب شد. در حکم آقای بشیری خوزستانی چنین آمده است: نظر به تعهد و تجربیات جنابعالی و به موجب این ابلاغ شما را به عنوان قائم...
تاسیس سازمان حمل و نقل بار در شهرداری اهواز
29 خرداد 1397 12:09:00
    با انتصاب رییس سازمان حمل و نقل بار، فرآیند ایجاد این سازمان در شهرداری اهواز آغاز شد. سازمان حمل و نقل بار به گزارش سایت شهرداری اهواز، شهردار اهواز در جلسه شورای معاونین شهرداری  اعلام کرد: در ...
معاون جدید مالی اقتصادی شهرداری اهواز منصوب شد
29 خرداد 1397 10:20:00
      طی حکمی از سوی کتانباف شهردار اهواز  آقای عباس آبیار بعنوان معاون مالی اقتصادی شهرداری  منصوب شد. در حکم آقای آبیار چنین آمده است: نظر به تعهد و تجربیات جنابعالی و به موجب این ابلاغ شما ...
انتصابات جدید در شهرداری اهواز
29 خرداد 1397 10:18:00
   طی احکامی جداگانه از سوی کتانباف شهردار اهواز  آقایان فضل احمدی و آیت میرسالاری به ترتیب بعنوان  رییس سازمان پایانه ها و مدیرکل بازرسی و شکایات شهرداری اهواز منصوب شدند. در حکم آقایان چنین آمده ...

اخبار

شنبه 04 فروردین 1397
تعداد بازدید: 107
تعداد نظرات: 0

خدمت رسانی  شهری و عمرانی سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز در ایام تعطیلات نوروز 

خدمت رسانی  شهری و عمرانی سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز در ایام تعطیلات نوروز 

علي منصوري، مدير عامل سازمان خدمات موتوري شهرداري اهواز  گفت: خدمات رسانی شهری و عمرانی سازمان خدمات موتوری در ایام تعطیلات نوروز1397 بدون توقف ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومي سازمان خدمات موتوري شهرداري اهواز، مدیرعامل سازمان  شهرداری اهواز ضمن تبریک آغاز سال 1397 و آرزوی سعادت و سربلندی برای  همه شهروندان اهوازی، در رابطه با فعاليت پروژه هاي عمراني سازمان در  شهر اهواز  اظهار کرد: به منظور جلوگیری از توقف عملیات اجرایی پروژه های عمرانی شهر ، با برنامه ریزی و هماهنگی با مدیران پروژه ها، فعالیت های عمرانی سازمان در ايام تعطيلات نوروز  ادامه یافت.
منصوری گفت: در طی ایام تعطیلات نوروزی عملیات اجرایی پروژه های عمرانی شهر شامل احداث مسير دوم سيصد دستگاه به شرکت فولاد خوزستان، احداث پارکينگ بزرگ ورزشگاه فولاد خوزستان،  بلوار ساحلي  رودخانه کارون در فاز 4 کوي ملت ، احداث پارک کوي مهديس  ، تکمیل ساحل سازی  غربی کارون حدفاصل پل هفتم تا پل سیاه و احداث فضای سبز در ورودی اهواز-حمیدیه به شکل مستمر و شبانه روز پیگیری و ادامه دارد.
مدیرعامل سازمان موتوری اظهار داشت: در همین راستا پروژه ساحل سازی غربی کارون حدفاصل پل هفتم تا پل سیاه در طی مدت 10 روز با پیشرفت 90 درصدی  نشان دهنده ظرفیت سازمان در تکمیل پروژه های عمرانی شهر با کیفیت مناسب است.
وی افزود: عملیات خاک ریزی خاک نباتی و  چمن کاری در این پروژه به پایان رسیده است و به منظور تکمیل نهایی در مرحله اجرای پیاده رو می باشد.
این مقام مسئول در ادامه به تشریح فعالیت های خدمات شهری سازمان در ایام تعطیلات نوروز پرداخت و بیان کرد: در تعطیلات نوروزی با اعزام ماشین آلات و خودروهای خدمات شهری به محل نمایشگاه بین المللی و پارک لاله اهواز ، در اسکان و خدمات رسانی به مهمانان نوروزی نقش آفرینی داشته ایم.
منصوری گفت: به منظور کمک رسانی به کاروان های راهیان نور با اعزام ماشین آلات و خدمات رسانی در  نقاط مرزی،  خدمات رسانی شهری سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز را در ایام تعطیلات نوروز به بیرون از شهر اهواز توسعه داده ایم.
وي با اشاره به تلاش و پويايي مضاعف در سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز طی شش ماه گذشته گفت: موفقیت های کنونی حاصل اعتماد و حمایت شهردار اهواز و اعضای شورای اسلامی شهر اهواز می باشد .
وي در پايان از تلاش تمام كاركنان سازمان خدمات موتوري شهرداري اهواز قدر داني کرد.

 

گروه: سازمان خدمات موتوری
نویسنده خبر: احسان سنجری
تصاویر
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها