طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

شهردار اهواز: برای تحقق منابع درآمدی نیازمند کمک دستگاه‌ها هستیم.
02 خرداد 1397 10:50:00
    شهردار اهواز در دیدار با مدیر شرکت مخابرات خوزستان گفت: برای تحقق منابع درآمدی نیازمند مساعدت و همیاری همه ارگان‌ها هستیم. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این دیدار که روز گذشته با حضور کتانباف شهرد...
گسترش همکاری سازمان ساماندهی مشاغل شهری و اداره کل مسکن و شهرسازی خوزستان
02 خرداد 1397 10:42:00
    به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری نشست کاری مشترک سرپرست این سازمان و مدیر کل اداره مسکن و شهرسازی استان برگزار شد . در این جلسه که با حضور صولت احمدی سرپرست سازمان ساماندهی مش...
دیدار کتانباف با خانواده شهید شرفه دوایی
01 خرداد 1397 09:04:00
     شهرداری اهواز با حضور در منزل شهید عبدالحسین شرفه دوایی از شهدای شهرداری اهواز با همسر شهید دیدار و گفتگو کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این دیدار که منصور کتانباف شهردار اهواز، عتاب اهواز...
اجرای عملیات خاکریزی در پارک گوهر
31 اردیبهشت 1397 13:46:00
حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از اجرای عملیات خاکریزی در پارک گوهر واقع در منطقه هشت شهرداری اهواز خبر داد.
پارکهای منطقه هفت تجهیز شد
31 اردیبهشت 1397 10:25:00
مدیرمنطقه هفت اهواز از تجهیز پارکهای منطقه خبر داد. به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت اهواز رضا ارشادی در این خصوص گفت: پارک کوهساران یکی از جاذبه های زیبای شهر اهواز است که در محله منبع آب واقع شده و ...
200 هزار متر از شبکه آبرسانی عرصه سبز محدوده منطقه شش تعمیر شد
31 اردیبهشت 1397 10:12:00
  200 هزار متر از شبکه آبرسانی عرصه سبز محدوده منطقه شش تعمیر شد مدیر شهرداری منطقه شش اهواز گفت: در ادامه فعالیت های خدماتی و به منظور سرزنده کردن فضای سبز ، 200 هزار متر از شبکه آبرسانی عرصه های سبز محدوده منطق...

اخبار

ﺳﻪشنبه 11 اردیبهشت 1397
تعداد بازدید: 34
تعداد نظرات: 0

رییس شورای اسلامی شهر: فلسفه انقلاب اسلامی زمینه سازی ظهور است

رییس شورای اسلامی شهر: فلسفه انقلاب اسلامی زمینه سازی ظهور است

     به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری روز گذشته مراسم افتتاحیه تالار شهید علی جمالپور و گرامیداشت روز کارگر متقارن با اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) برگزار شد.

رییس شورای اسلامی شهر اهواز در این مراسم ضمن تبریک بمناسبت اعیاد شعبانیه و گرامی داشت روز کارگر و نیز ابراز خرسندی از نامگذاری این تالار به نام شهید علی جمالپور توسط شورای نام گذاری گفت:جایگاه شهید علی جمالپور جایگاه رفیع و بلندی است و افتخار شهر اهواز این است که این تالار به نام ایشان نام گذاری شده است.

محمد جعفر فلسفی ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا خطاب به کارگران پاکبان حاضر در مراسم گرامی داشت روز کارگر گفت:امروز که حضور شما در مراسم افتتاح تالار شهید علی جمالپور تقارن یافت با این نام گذاری،انشالله آن تاثیر را هم در روحیات ما و شما بگذارد.

وی همچنین با اشاره به درپیش بودن نیمه شعبان و اعیاد شعبانیه خطاب به مدیران،مسئولین و پاکبانان حاضر در مراسم گفت:فلسفه وجودی انقلاب اسلامی زمینه سازی برای ظهور امام عصر (عج) است و این مهم است که همه ی ما چگونه میخواهیم زمینه ساز این ظهور باشیم.

در ادامه این مراسم شهردار اهواز ضمن تقدیر و تشکر از همه ی کسانی که در ساخت و بازسازی این تالار تلاش کردند گفت:بهانه های متعددی برای  برگزاری این مراسم داشتیم.مناسبتهایی همچون افتتاحیه این سالن به مناسبت بازسازی ونام گذاری،روز عزیز کارگر،روز معلم ،هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)،ایام شوراها،روز خلیج همیشه فارس،ایام شعبانیه و در پیش بودن اعیاد شعبانیه و ولادت منجی عالم بشریت (عج)  که انشالله همه ما شیعه و رهرو این عزیز باشیم و در ماه مبارک رمضان نیز که در پیش است،این توفیق را داشته باشیم که در شب قدر آنچه خداوند شامل حال بهترین بندگانش میکند شامل حال همه ی حاضرین در سالن بشود.

وی در خاتمه گفت:در هفت ماه گذشته بعد از جشنهای دهه مبارک فجر که میزبان همه ی شاغلین در بخش پسماند،فضای سبز و اجراییات بودیم این دومین مراسمی است که به مناسبت روز گرامی داشت مقام کارگر در خدمت این عزیزان هستیم و انشالله خداوند این توفیق را بدهد که بر اساس وظایفی که بر عهده داریم بتوانیم به درستی انجام وظیفه بکنیم.

گفتنی است این مراسم صبح روز گذشته بمناسبت گرامی داشت روز کارگر و افتتاح تالار شهید علی جمالپور با حضور مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان،مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران،ریاست و اعضاء شورای اسلامی شهر اهواز،شهردار اهواز ،مدیران شهرداری و همچنین با حضور علیرضا عالیپور معاون خدمات شهری شهرداری اهواز برگزار شد که در پایان به 16 نفر از کارگران منتخب نمونه شاغل در مناطق 8 گانه جوایز نفیسی اهدا شد.

معاون خدمات شهری در همین رابطه به سایت شهرداری اهواز گفت:این انتخاب بر اساس پایش علمی وتعیین شاخص هایی برای انتخاب کارگر نمونه در میان بیش حدودا 2500 نفر پاکبان که به صورت فعال در سطح تمامی مناطق شهرداری اهواز مشغول به کار هستند، با هماهنگی معاونین خدمات شهری مناطق صورت پذیرفت.

گروه: معاونت خدمات شهری
نویسنده خبر: و. کریمی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها