طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

فضای سبز حوزه منطقه سه بطور مستمر در حال نگهداری و احیاست
30 مرداد 1397 11:19:00
   رسیدگی به فضای سبز پارک ها و بلوارها با اقدامات جدید و گسترده در کل ایام سال از برنامه های حوزه فضای سبز منطقه سه است. به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه سه مجتبی یوسفی مدیر منطقه با بیان این مطلب که رسی...
تسطیح و نخاله برداری در کوی مهدیس در منطقه 8
30 مرداد 1397 11:07:00
   مدیر منطقه 8 کلانشهر اهواز گفت: نخاله برداری و تسطیح زمین های خالی فرهنگیان در کوی مهدیس در حال انجام است  .  به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه 8 کلانشهر اهواز ذبیح اله خدامرادی با اعلا...
آغاز طرح ساماندهی خودروهای مسافربر شخصی
30 مرداد 1397 09:26:00
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی گفت: در طرح ساماندهی خودروهای مسافر بر شخصی به آن دسته از رانندگانی که دارای شرایط لازم جهت قرار گرفتن در ناوگان حمل و نقل شهری هستند کد فعالیت سازمان واگذار می شود. حسینی زاده ...
تشریح برنامه های شهرداری اهواز در استقبال از مهر 
29 مرداد 1397 12:12:00
     شهردار اهواز در شورای آموزش و پرورش استان خوزستان برنامه های سازمان خود را به مناسبت فرا رسیدن سال جدید تحصیلی تشریح کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این جلسه که با حضور شریعتی استاندار خوزستان...
اجرای بیش از 22 هزار متر مربع آسفالت در معابر کوی مهدیس در منطقه 8
29 مرداد 1397 09:35:00
مدیر منطقه 8 شهرداری اهواز از اجرای بیش از 22 هزار مترمربع آسفالت در خیابان های آزاده و انتظام در کوی مهدیس خبر داد . به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه 8 کلانشهر اهواز ذبیح اله خدامرادی با اعلام این خبر اف...
آیین کلنگ زنی پیاده راه پایانه مسافربری سیاحت
29 مرداد 1397 07:19:00
     عملیات اجرایی ساخت پیاده راه پایانه مسافربری سیاحت صبح امروز با حضور فضل احمدی نیا ریاست سازمان پایانه های شهرداری اهواز آغاز شد. به گزارش واحد ارتباطات سازمان پایانه های شهرداری اهوز آئین کلنگ زنی...

اخبار

شنبه 22 اردیبهشت 1397
تعداد بازدید: 69
تعداد نظرات: 0

نشت و انفجار گاز شهری 7 مجروح در منطقه پردیس اهواز بر جای گذاشت

نشت و انفجار گاز شهری 7 مجروح در منطقه پردیس اهواز بر جای گذاشت

   نشت و انفجار گاز شهری مجتمع مسکونی در منطقه پردیس 7 مجروح بر جای گذاشت که با تلاش آتش نشانان از زیر آوار نجات داده شدند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، رئیس سازمان آتش نشانی اظهار کرد: بیست ویکم اردیبهشت ماه سال جاری ساعت 15و 36 دقیقه طی تماس تلفنی با سامانه 125 سازمان، خبر نشت و انفجار در مجتمع مسکونی هشت واحدی در منطقه پردیس اطلاع رسانی شد.
آتش پاد تراب پور بیان کرد: ستاد فرماندهی 125 با توجه به اینکه زمان وقوع حادثه در تایم استراحت شهروندان بوده ضمن اعزام همزمان تیم های امداد و نجات سه ایستگاه همجوار ، کلیه ایستگاههای عملیاتی را در حالت آماده باش قرار دادند.
وی بیان کرد: در این حادثه یک مجتمع مسکونی چهار طبقه که دارای سازه بتنی پیش ساخته بود دچار تخریب و ایجاد آوار سنگین شده است به نحوی که طبقات یک، دو و سه کاملا منهدم و بر روی سقف طبقه همکف ریزش کرده بود.
رئیس سازمان آتش نشانی در ادامه گفت: آتش نشانان سریعا همزمان با ایمن سازی محل، اقدام به آوار برداری و نجات محبوسین در طبقات مختلف ساختمان کردند.
وی افزود: در این عملیات سخت و نفس گیر آتش نشانان موفق شدند به لطف خدا هفت نفر از ساکنین را از زیرقطعات بتنی نجات و جهت کنترل وضعیت جسمی و سلامت به آمبولانس اورژانس منتقل کنند.
آتش پاد تراب پور اظهار کرد: در این عملیات با توجه به شرایط آب و هوایی به منظور تسریع در اجرای عملیات نجات از دو دستگاه جرثقیل 50 تن و 25 تن، 2 دستگاه لودر، یک دستگاه بیل مکانیکی، یک دستگاه چنگک هیدرولیکی، یک دستگاه بالابر ارتفاع و چند دستگاه کمپرسی حمل نخاله ساختمانی بکارگیری شد.
وی با اشاره به اینکه این ماموریت با حضور 55 آتش نشان به همراه 12 دستگاه انواع خودروهای امداد و نجات و اطفا حریق انجام شد، اذعان کرد: عملیات امدادو نجات، اطفا حریق و آوار برداری سازمان در ساعت چهار و 25 دقیقه بامداد روز شنبه به اتمام رسید.
رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اظهار کرد: جای دارد از همه سازمان ها و ارگان هایی که در اجرای این ماموریت ما را یاری کردند، تشکر کنیم.

گفتنی است علت حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی نشت و انفجار گاز شهری اعلام شده است.

 

گروه: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
نویسنده خبر: م. حق شناس
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها