طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

اقدامات گسترده شهرداری اهواز در پایانه مرزی چذابه
24 مهر 1397 15:35:00
   شهردار معنوی چذابه، مهم ترین اقدامات شهرداری اهواز را در این پایانه مرزی تشریح کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، محمد رستم منش گفت: از روز ۱۵ مهرماه نیروها و ماشین آلات شهرداری اهواز در پایانه مرزی چذابه ...
آغاز آسفالت تقاطع غیر همسطح ولایت و مسیر شهیدان خادم سید الشهدا
24 مهر 1397 15:10:00
         صبح امروز آسفالت مسیر تقاطع غیر همسطح ولایت و مسیر شهیدان خادم سید الشهدا (برش کوی گلف) آغاز شد. به گزارش سایت شهرداری اهواز پروژه مسیر تقاطع غیر همسطح پل ولایت با 95 درصد پیشرفت فیزی...
فرماندار اهواز:  شهرداری اهواز بیش از حد توان در محلات کم برخوردار کار می کند
24 مهر 1397 14:32:00
   جلسه ستاد بازآفرینی شهری اهواز تشکیل شد. نخستین جلسه ستاد بازآفرینی شهری اهواز روز دوشنبه به ریاست سرپرست فرمانداری اهواز و با حضور شهردار اهواز و مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان در سالن جل...
با مشارکت بخش خصوصی در ۸ منطقه کلانشهر اهواز ساماندهی دستفروشان صورت می گیرد
24 مهر 1397 09:19:00
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز از مشارکت بخش خصوصی در ۸ منطقه کلانشهر اهواز جهت ساماندهی دستفروشان خبر داد. صولت احمدی گفت: بر اساس برنامه های مدون و کارشناسی شده به زودی اسناد احداث بازارچه های م...
آغاز گلکاری های پائیزه در منطقه سه
23 مهر 1397 14:00:00
    حوزه فضای سبز شهرداری منطقه سه ، رسیدگی گسترده به فضای سبز شهری و گلکاری های پائیزه را آغاز کرده است. به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه سه ، مجتبی یوسفی مدیر منطقه با اشاره به این موضوع گفت: به منظور ا...
همکاری همه جانبه سازمان پارکها با مناطق هشتگانه
23 مهر 1397 10:19:00
روز گذشته نشست مشترکی با حضور مدیر منطقه سه، مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز، معاونین و مدیران این دو مجموعه در خصوص بررسی فضای سبز منطقه سه و مشکلات پیرامون آن در محل این شهرداری برگزار شد.

اخبار

شنبه 22 اردیبهشت 1397
تعداد بازدید: 85
تعداد نظرات: 0

نشت و انفجار گاز شهری 7 مجروح در منطقه پردیس اهواز بر جای گذاشت

نشت و انفجار گاز شهری 7 مجروح در منطقه پردیس اهواز بر جای گذاشت

   نشت و انفجار گاز شهری مجتمع مسکونی در منطقه پردیس 7 مجروح بر جای گذاشت که با تلاش آتش نشانان از زیر آوار نجات داده شدند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، رئیس سازمان آتش نشانی اظهار کرد: بیست ویکم اردیبهشت ماه سال جاری ساعت 15و 36 دقیقه طی تماس تلفنی با سامانه 125 سازمان، خبر نشت و انفجار در مجتمع مسکونی هشت واحدی در منطقه پردیس اطلاع رسانی شد.
آتش پاد تراب پور بیان کرد: ستاد فرماندهی 125 با توجه به اینکه زمان وقوع حادثه در تایم استراحت شهروندان بوده ضمن اعزام همزمان تیم های امداد و نجات سه ایستگاه همجوار ، کلیه ایستگاههای عملیاتی را در حالت آماده باش قرار دادند.
وی بیان کرد: در این حادثه یک مجتمع مسکونی چهار طبقه که دارای سازه بتنی پیش ساخته بود دچار تخریب و ایجاد آوار سنگین شده است به نحوی که طبقات یک، دو و سه کاملا منهدم و بر روی سقف طبقه همکف ریزش کرده بود.
رئیس سازمان آتش نشانی در ادامه گفت: آتش نشانان سریعا همزمان با ایمن سازی محل، اقدام به آوار برداری و نجات محبوسین در طبقات مختلف ساختمان کردند.
وی افزود: در این عملیات سخت و نفس گیر آتش نشانان موفق شدند به لطف خدا هفت نفر از ساکنین را از زیرقطعات بتنی نجات و جهت کنترل وضعیت جسمی و سلامت به آمبولانس اورژانس منتقل کنند.
آتش پاد تراب پور اظهار کرد: در این عملیات با توجه به شرایط آب و هوایی به منظور تسریع در اجرای عملیات نجات از دو دستگاه جرثقیل 50 تن و 25 تن، 2 دستگاه لودر، یک دستگاه بیل مکانیکی، یک دستگاه چنگک هیدرولیکی، یک دستگاه بالابر ارتفاع و چند دستگاه کمپرسی حمل نخاله ساختمانی بکارگیری شد.
وی با اشاره به اینکه این ماموریت با حضور 55 آتش نشان به همراه 12 دستگاه انواع خودروهای امداد و نجات و اطفا حریق انجام شد، اذعان کرد: عملیات امدادو نجات، اطفا حریق و آوار برداری سازمان در ساعت چهار و 25 دقیقه بامداد روز شنبه به اتمام رسید.
رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اظهار کرد: جای دارد از همه سازمان ها و ارگان هایی که در اجرای این ماموریت ما را یاری کردند، تشکر کنیم.

گفتنی است علت حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی نشت و انفجار گاز شهری اعلام شده است.

 

گروه: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
نویسنده خبر: م. حق شناس
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها