اخبار
 انتشار: 02 خرداد 1397
   مشاهده: 423

  گسترش همکاری سازمان ساماندهی مشاغل شهری و اداره کل مسکن و شهرسازی خوزستان

    به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری نشست کاری مشترک سرپرست این سازمان و مدیر کل اداره مسکن و شهرسازی استان برگزار شد .

در این جلسه که با حضور صولت احمدی سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری در دفتر مهندس  پورسلان مدیر کل مسکن و شهرسازی استان برگزار شد ،مکان یابی جهت ساماندهی مشاغل مزاحم و آلاینده مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

احمدی  با اشاره به اینکه موضوع ساماندهی مشاغل شهری یکی از اولویت های شهرداری اهواز است گفت : این سازمان به صورت اختصاصی وظیفه ساماندهی مشاغل شهری را بر اساس اساسنامه ابلاغ شده بر عهده دارد و در راستای وظایف محوله و قانونی خود در ارتباط با ساماندهی مشاغل اقدامات زیادی انجام و یا در دست مطالعه و انجام دارد .

وی گفت: نکته حائز اهمیت این است که ارگان های دیگری  مانند مسکن و شهرسازی در ساماندهی مشاغل شهری دخیل هستند و با معرفی زمین هایی با کاربری مناسب می توانند ما را در دستیابی به اهداف مورد نظر در این خصوص یاری کنند .

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری خاطر نشان کرد : نظر به اینکه ساماندهی مشاغل شهری حرکتی کلان و حوزه تاثیر گزاری آن وسیع است و هر اقدام نادرستی در این زمینه تبعات گسترده ای را به همراه خواهد داشت بنابر این این امر همت ،عزم و تلاش همگانی را می طلبد تا در سایه تعامل با تمامی ارگان ها ،دست یابی به اهداف مورد نظر حاصل شود .

در ادامه این جلسه پورسلان  مدیر کل راه و شهرسازی استان خوزستان گفت :  برنامه ریزی انتقال اصناف و صنایع آلاینده باید بگونه ای دقیق و جامع صورت پذیرد تا انتقال اصناف و صنایع آلاینده به تفکیک و به صورت مرحله ای و به ترتیب تقدم و تاخربا توجه به شدت آلایندگی با رعایت مسائل مربوط به محیط زیست آنها انجام شود و مشکلات و مسائل آن بررسی شود تا بتوان مشکلات مربوطه را در هنگام اجرای طرح، کاهش یا رفع کرد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد و  گفت : امید است  با همکاری شهرداری اهواز و همچنین اداره کل مسکن و شهرسازی بتوانیم بازارچه های محله ای و مجتمع های خدماتی در سطح شهر اهواز به منظور رفاه حال شهروندان احداث کنیم .

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها