طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

گزارش تصویری چکیده اقدامات شهرداری اهواز در مرز چذابه 
28 مهر 1397 14:40:00
    شهرداری اهواز همچون سالهای گذشته اقدامات گسترده و موثری را در مرز چذابه که یکی از سه مسیر عبور کاروان اربعین حسینی است، را در زمینه های مختلف ارائه می دهد.
تجلیل مدیرقرارگاه اربعین حسینی در مرز چذابه از نیروهای مردمی
28 مهر 1397 14:24:00
    مدیر قرارگاه اربعین حسینی در مرز چذابه از آمادگی همه ی دستگاهها برای خدمت رسانی به زایرین اباعبداله الحسین(ع) خبر داد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، علی حسین حسین زاده با اعلام این خبر افزود: روزانه در مر...
برگزاری آیین رونمایی از اولین یادمان شهدای گمنام کوی ملت در سطح منطقه سه
28 مهر 1397 11:07:00
    مدیر منطقه سه شهرداری اهواز از برگزاری مراسم آیین رونمایی از اولین یادمان شهدای گمنام کوی ملت و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی در سطح منطقه سه خبر داد. به گزارش اداره ارتباطات شهرداری ...
نخستین فراخوان ایده های خلاقانه شهروندی با موضوع مدیریت شهری اهواز
28 مهر 1397 09:02:00
   مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز  در نظر دارد نخستین فراخوان ایده های خلاقانه شهروندی با موضوع مدیریت شهری را ویژه عموم نخبگان، صاحب نظران و پژوهشگران جوان برگزار نماید. از جمله اهداف برگزاری ای...
تشریح اقدامات معاونت فرهنگی شهرداری در مرز چذابه
27 مهر 1397 18:59:00
     به گزارش امور ارتباطات، احمد سراج، معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز از تمهیدات ویژه آن معاونت در مرز بین المللی چذابه و در راستای خدمات دهی به زائرین اربعین خبر داد. سر...
رئیس سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری اهواز خبر داد: آغاز اقدامات مقدماتی برای ساخت 2 اَبَر پروژه در اهواز
27 مهر 1397 08:00:00
    رئیس سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری اهواز از آغاز اقدامات مقدماتی برای ساخت 2 اَبَر پروژه در اهواز خبر داد. امیر صفی‌خانی  اظهار کرد: اقدامات خوبی از ابتدای امسال در حوزه سرمایه‌گذا...

اخبار

چهارشنبه 02 خرداد 1397
تعداد بازدید: 289
تعداد نظرات: 0

گسترش همکاری سازمان ساماندهی مشاغل شهری و اداره کل مسکن و شهرسازی خوزستان

گسترش همکاری سازمان ساماندهی مشاغل شهری و اداره کل مسکن و شهرسازی خوزستان

    به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری نشست کاری مشترک سرپرست این سازمان و مدیر کل اداره مسکن و شهرسازی استان برگزار شد .

در این جلسه که با حضور صولت احمدی سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری در دفتر مهندس  پورسلان مدیر کل مسکن و شهرسازی استان برگزار شد ،مکان یابی جهت ساماندهی مشاغل مزاحم و آلاینده مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

احمدی  با اشاره به اینکه موضوع ساماندهی مشاغل شهری یکی از اولویت های شهرداری اهواز است گفت : این سازمان به صورت اختصاصی وظیفه ساماندهی مشاغل شهری را بر اساس اساسنامه ابلاغ شده بر عهده دارد و در راستای وظایف محوله و قانونی خود در ارتباط با ساماندهی مشاغل اقدامات زیادی انجام و یا در دست مطالعه و انجام دارد .

وی گفت: نکته حائز اهمیت این است که ارگان های دیگری  مانند مسکن و شهرسازی در ساماندهی مشاغل شهری دخیل هستند و با معرفی زمین هایی با کاربری مناسب می توانند ما را در دستیابی به اهداف مورد نظر در این خصوص یاری کنند .

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری خاطر نشان کرد : نظر به اینکه ساماندهی مشاغل شهری حرکتی کلان و حوزه تاثیر گزاری آن وسیع است و هر اقدام نادرستی در این زمینه تبعات گسترده ای را به همراه خواهد داشت بنابر این این امر همت ،عزم و تلاش همگانی را می طلبد تا در سایه تعامل با تمامی ارگان ها ،دست یابی به اهداف مورد نظر حاصل شود .

در ادامه این جلسه پورسلان  مدیر کل راه و شهرسازی استان خوزستان گفت :  برنامه ریزی انتقال اصناف و صنایع آلاینده باید بگونه ای دقیق و جامع صورت پذیرد تا انتقال اصناف و صنایع آلاینده به تفکیک و به صورت مرحله ای و به ترتیب تقدم و تاخربا توجه به شدت آلایندگی با رعایت مسائل مربوط به محیط زیست آنها انجام شود و مشکلات و مسائل آن بررسی شود تا بتوان مشکلات مربوطه را در هنگام اجرای طرح، کاهش یا رفع کرد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد و  گفت : امید است  با همکاری شهرداری اهواز و همچنین اداره کل مسکن و شهرسازی بتوانیم بازارچه های محله ای و مجتمع های خدماتی در سطح شهر اهواز به منظور رفاه حال شهروندان احداث کنیم .

گروه: سازمان میادین و ساماندهی
نویسنده خبر: ب. کریمی
تصاویر
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها