اخبار
 انتشار: 08 خرداد 1397
   مشاهده: 304

  عزم سازمان ‌ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز برای خدمت‌رسانی ویژه در ماه مبارک رمضان

   نشست هم اندیشی به منظور بررسی مشکلات، رفع موانع، فعالیت بهینه و ارتقاء سطح کیفی خدمت‌رسانی در بازارچه کوی طاهر اهواز باحضور صولت احمدی مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و صاحبان غرف و فعالان این بازارچه درروز ملاقات عمومی در محل نمازخانه سازمان برگزارشد.                                                                

مهندس احمدی در این زمینه گفت: هدف از راه‌اندازی بازارچه های موقت در سطح محلات مختلف شهراهواز، توزیع یکسان امکانات و خدمات و افزایش سطح دسترسی شهروندان به بازارچه هاست.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی مشکلات و موانع، سرعت و کیفیت خدمت‌رسانی به شهروندان را کاسته که مورد نارضایتی غرفه داران نیز می باشد چرا که هدف و رسالت اصلی همه ما کسب رضایتمندی عمومی است.                                                                                                                              

احمدی ادامه داد: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی است تا در بهار قرآن، با نصب العین قراردادن رفتار انقلابی و مدیریت جهادی خدمات مناسب شبانه‌روزی در شان مردم شریف اهواز ارائه دهیم و انتظار ما از غرفه داران تلاش برای کسب رضایت شهروندان است.                                                                                  

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری با تأکید بر رفع نیازهای غرفه‌داران و برنامه‌ریزی و رایزنی جهت شناسایی آسیب ها و موانع خدمت‌رسانی در این بازارچه، دستورات لازم  برای بخش های مختلف سازمان جهت ساماندهی این بازارچه را صادر کرد. 

در پایان مقرر شد که غرفه داران سه نفر را به عنوان  نماینده برای حل مشکلات به سازمان معرفی کنند .

گفتنی است بازارچه کوی‌طاهر از مجموعه بازارچه های سایبانی و موقت سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز است که در منطقه‌سه راهی تپه(میدان چهاراسب)در مساحتی بالغ بر 400 مترمربع و با 30کانکس مشغول خدمت‌رسانی است.                                                                                          

 

 

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها