اخبار
تاریخ انتشار: یکشنبه 13 خرداد 1397

  قدردانی رییس مرکز بهداشت غرب اهواز از اهتمام جدی شهردار اهواز به سلامت

قدردانی رییس مرکز بهداشت غرب اهواز از اهتمام جدی شهردار اهواز به سلامت
  • قدردانی رییس مرکز بهداشت غرب اهواز از اهتمام جدی شهردار اهواز به سلامت
  • قدردانی رییس مرکز بهداشت غرب اهواز از اهتمام جدی شهردار اهواز به سلامت

    رییس مرکز بهداشت غرب در کارگروه بهداشت و سلامت شهرستان اهواز از اهتمام ویژه شهردار اهواز به موضوع سلامت تشکر کرد.

به گزارش سایت شهرداری اهواز، کارگروه بهداشت و سلامت شهرستان اهواز با حضور کتانباف شهردار اهواز، فلسفی رییس شورای اسلامی شهر اهواز، بویری معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان اهواز، شریفی و یلالی روسای بهداشت شرق و غرب اهواز و تنی چند از مدیران شهری و شهرداری برگزار شد.

 شریفی با قدردانی از اهتمام ویژه شهردار اهواز به موضوع سلامت شهروندان گفت: از زمان شروع به کار آقای کتانباف، اراده ی ویژه ای از سوی شهرداری شاهد هستیم. به طوریکه مرکز تشکیل جلسات در شهرداری اهواز است و اقدامات مناسبی در این حوزه در شهرداری در حال انجام است.

وی با اشاره به فرا رسیدن فصل گرما، نسبت به خطرات و بیماری های موجود هشدار داد و گفت: فصل گرما زمینه ی مناسبی برای شیوع انواع بیماری های روده ای است، بنابراین از مجموعه ی خدمات شهری مناطق اهواز می خواهم همچون گذشته لایروبی و آهک پاشی در کانال های روباز را با جدیت با فواصل کم ادامه دهند.

مهرداد شریفی به غیربهداشتی بودن مواد غذایی دستفروشان اشاره کرد و گفت: با توجه به گرما و آلودگی هوا و طبق بررسی ها و بیماری های مشاهده شده، آلودگی مواد غذایی دستفروشان و دوره گردها محرز است و از شهروندان گرامی می خواهم از اغذیه فروشی های بهداشتی خرید کنند.

رییس شورای اسلامی شهر اهواز با استقبال از طرح تفکیک پسماند از مبدا، خواستار مشارکت همه ی مردم اهواز در این طرح شد و گفت: موفقیت این طرح در گروه مشارکت فعالانه شهروندان است. اصناف نیز باید پای کار بیایند. هر صنفی به نسبت پسماندی که تولید می کند، مشارکت کند و چه بسا در این مشارکت ابتکارات جدیدی نمایان می شود.

معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان اهواز نیز در ادامه با اشاره به حساسیت ویژه فرمانداری اهواز در موضوعات بهداشت برای هماهنگی بیشتر بین بخشی بین دستگاهها برای اجرای طرح های سلامت محور در اهواز اعلام آمادگی کرد.

  

اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها