اخبار
تاریخ انتشار: چهارشنبه 16 خرداد 1397

  پیام شهردار اهواز به مناسبت شهادت امام علی(ع)

پیام شهردار اهواز به مناسبت شهادت امام علی(ع)
  • پیام شهردار اهواز به مناسبت شهادت امام علی(ع)

   مولای متقیان حضرت علی (ع) نخستین شهید محراب ، اولین یاور رسول خدا(ص)، سرچشمه صداقت، راستی، شجاعت، بردباری و دانش  است و وجود بی بدیلشان نمونه کامل عدالت و مردانگی  و غرق شدن در ذات اقدس الهی است.
امام علی (ع) فرزند کعبه  و حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید است که با حماسه آفرینی های خود در طول حیات پربرکتشان از آغاز رسالت نبوی  تا لحظه شهادت، یاور و برپادارنده دین خدا بودند.
اینک در این شبهای مناجات و راز و نیاز با پروردگار متعال که با شهادت جانسوز ساحل رحمت و برکت امام علی(ع) همراه است نیکوست که با تاسی از سیره مولا و مقتدایمان زیر باران رحمت این لیالی قرار بگیریم و به منظور درک فیوضات شبهای قدر خالصانه و عارفانه در پیشگاه باریتعالی سر تعظیم و نیایش فرود آوریم. زیرا اگرچه در این شبها خورشید وجود امام به خون نشست و به دست ملعون ترین افراد به شهادت رسید لیکن کردار، گفتار و مرام  امام علی (ع ) تا دنیا برپاست، چراغ راه مردان خدا و حق جویان و یکتاپرستان جهان است.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و توفیق بهره مندی همگان از این شبها و درک فیوضات لیالی قدر، فرارسیدن سالروز شهادت پیشوای یکتاپرستان جهان، امام اول شیعیان، مولای مهر و رحمت، حضرت علی (ع) را به هموطنان گرامی و شهروندان شریف اهوازی تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها