اخبار
تاریخ انتشار: پنجشنبه 17 خرداد 1397

  دعوت شهردار اهواز از شهروندان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس

دعوت شهردار اهواز از شهروندان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس
  • دعوت شهردار اهواز از شهروندان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس

   روز قدس روز حیات اسلام است. این  سخن بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی خمینی کبیر (ره) است که آخرین جمعه ماه رمضان را در تقویم ایران اسلامی به نام روز قدس نامگذاری کردند و به واقع این روز، روز حیات اسلام است چرا که قدس قبله گاه اول مسلمین و محلی است که رسول اکرم(ص) از آنجا به معراج رفتند.
این مکان شریف دیرزمانی است که در چنگال ایادی خبیث صهیونیست گرفتار شده و ملت مظلوم فلسطین سالیان سال است که در حال مبارزه با این متجاوزان و اشغالگران هستند.
در اوضاع کنونی منطقه و جهان و خصوصا در شرایط حساس فعلی که رژیم اشغالگر صهیونیستی به همراه استکبار آمریکا قدس  شریف را پایتخت اسرائیل غاصب اعلام کرده برهمه ملت های مسلمان بویژه ملت شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی است که یکصدا و منسجم در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و انزجار خود را از ایادی استکبار و رژیم ضد بشری صهیونیستی فریاد بزنند.
اینجانب ضمن اعلام انزجار و محکوم کردن اعمال ددمنشانه رژیم اشغالگر قدس، مردم هشیار، فهیم و آزاده اهواز را به حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و اعلام برائت از این رژیم متجاوز دعوت می کنم تا با حضوری پرشور پیام وحدت اسلامی و مبارزه سراسری با دسیسه ها و توطئه های دشمنان اسلام را به جهان مخابره کنیم.
به امید روزی که قدس شریف به صاحبان اصلی آن بازگردد و شاهد تحقق آرزوی امام راحل و آزادی این عبادتگاه اول مسلمانان جهان و رهایی مردم مظلوم فلسطین و تمامی ستمدیدگان جهان از بند اسارت ظالمان باشیم.

اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها