اخبار
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 22 خرداد 1397

  جلسه ستاد استقبال از عید سعید فطر در شهرداری منطقه چهار برگزار شد

  جلسه ستاد استقبال از عید سعید فطر در شهرداری منطقه چهار برگزار شد
  •   جلسه ستاد استقبال از عید سعید فطر در شهرداری منطقه چهار برگزار شد
  •   جلسه ستاد استقبال از عید سعید فطر در شهرداری منطقه چهار برگزار شد
  •   جلسه ستاد استقبال از عید سعید فطر در شهرداری منطقه چهار برگزار شد

    اولین جلسه ستاد استقبال از عید سعید فطر با هدف برنامه ریزی و آذین بندی سطح منطقه در دفتر مدیر منطقه برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار اهواز، علیرضا سعادت در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری عید سعید فطر که با حضور معاونین و مسئولین منطقه برگزارشد بر لزوم برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم عید بزرگ مسلمین تأکید کرد و گفت: عید سعید فطر یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان است و باید هر چه با شکوه تر برگزار شود.

وی افزود: امسال نیز همچون سالهای گذشته تدابیر لازم برای برپایی با شکوه نماز عید فطر در نظر گرفته شده است و منطقه آمادگی لازم برای مساعدت و همکاری با مساجد را دارد. همچنین در آستانه فرا رسیدن عید فطر و برای هرچه باشکوه برگزار شدن مراسم این روز بزرگ، معاونت خدمات شهری منطقه باید نسبت به آماده سازی و فضاسازی سطح منطقه و معابر عمومی ، شست و شو و پاکسازی پل های عابر پیاده، نماهای شهری، تابلوهای ترافیکی و لایروبی محورهای اصلی و فرعی، شست و شوی و پاکسازی اطراف مساجد و حسینیه ها، چراغانی و ریسه بندی معابر اصلی سطح منطقه، جلوگیری از سد معبر بساط گستران و دست فروشان در معابر، نصب تبلیغات محیطی بر روی سازه ها فرهنگی، آذین بندی و نور پردازی میادین و معابر، رفع خاموشی معابر، آماده سازی ناوگان جمع آوری پسماند در روز عید فطر و نصب تبلیغات محیطی اقدام کند.

مدیر منطقه چهار از برگزاری جشن با شکوه عید سعید فطر و اجرای برنامه های متعدد به مناسبت این روز خبر داد و افزود: به مناسبت این عید بزرگ در یکی از پارک های سطح منطقه جشنی در قالب اجرای برنامه های شاد و متنوع فرهنگی و هنری و مسابقات برگزار می شود

سعادت عنوان کرد: رنگ آمیزی و شست و شوی آبنما و همچنین برپایی ایستگاه صلواتی در سطح منطقه از برنامه های عید سعید فطر در سطح منطقه چهار است.

 وی از معاونین مربوطه خواست تا برای استقبال از عید سعید فطر تمام امکانات خواسته شده، مهیا و منطقه در آمادگی کامل برای عید فطر باشد.

 

اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها