طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

نواختن زنگ پسماند با هدف آشنایی دانش آموزان با مدیریت پسماندهای شهری
29 مهر 1397 12:28:00
    با هدف آشنایی دانش آموزان با مباحث علمی و عملی مدیریت پسماندهای شهری زنگ پسماند در مدرسه دخترانه عفت نواخته شد. این مراسم به منظور تشويق دانش آموزان و آشنايي آنها با اهميت تفکيک پسماند از مبدا ساعت 8 ...
برگزاری جلسه توجیهی تدوین بودجه سازمانهای وابسته شهرداری اهواز
29 مهر 1397 07:47:00
   جلسه توجیهی فرآیند تدوین بودجه سال 98 سازمانهای وابسته شهرداری اهواز با حضور نمایندگان حوزه های مالی و برنامه ریزی این سازمانها و کار گروه تدوین بودجه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی در محل سالن جلس...
گزارش تصویری چکیده اقدامات شهرداری اهواز در مرز چذابه 
28 مهر 1397 14:40:00
    شهرداری اهواز همچون سالهای گذشته اقدامات گسترده و موثری را در مرز چذابه که یکی از سه مسیر عبور کاروان اربعین حسینی است، را در زمینه های مختلف ارائه می دهد.
تجلیل مدیرقرارگاه اربعین حسینی در مرز چذابه از نیروهای مردمی
28 مهر 1397 14:24:00
    مدیر قرارگاه اربعین حسینی در مرز چذابه از آمادگی همه ی دستگاهها برای خدمت رسانی به زایرین اباعبداله الحسین(ع) خبر داد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، علی حسین حسین زاده با اعلام این خبر افزود: روزانه در مر...
گزارش کار 6 ماهه معاونت فنی و عمرانی منطقه هفت
28 مهر 1397 13:44:00
    مدیر منطقه هفت اهواز از اقدامات جهادی معاونت فنی و عمرانی منطقه در راستای رفاه شهروندان در سال جاری خبر داد . به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت اهواز، رضا ارشادی گفت: پروژه ساختمان سرای م...
برگزاری آیین رونمایی از اولین یادمان شهدای گمنام کوی ملت در سطح منطقه سه
28 مهر 1397 11:07:00
    مدیر منطقه سه شهرداری اهواز از برگزاری مراسم آیین رونمایی از اولین یادمان شهدای گمنام کوی ملت و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی در سطح منطقه سه خبر داد. به گزارش اداره ارتباطات شهرداری ...

اخبار

پنجشنبه 24 خرداد 1397
تعداد بازدید: 78
تعداد نظرات: 0

فضاسازی سطح شهر به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

فضاسازی سطح شهر به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

    فرزین حاتمی کاکش مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز گفت: با توجه به نزدیک شدن به عید سعید فطر که یکی از اعیاد مهم مسلمین محسوب می شود، شهرداری اهواز فضاسازی های متعددی را در سطح شهر انجام داده تا ضمن بهبود فضاهای شهری، به استقبال یکی از مهمترین اعیاد مسلمانان برود.

حاتمی کاکش با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر به روزه داران، به تشریح اقدامات فضاسازی سطح شهر و آذین بندی و نصب ریسه های رنگی در خیابان‌ها و میادین پرتردد  شهر به مناسبت فرارسیدن این عید بزرگ مسلمین جهان پرداخت.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل با اشاره به چاپ و نصب بنر با موضوع تبریک عید فطر بر روی ابزارهای تبلیغاتی شهر ، عنوان کرد: تعداد 200 عدد بنر در سطح مناطق هشتگانه اهواز با موضوع تبریک فرارسیدن عید سعید فطر  نصب شده است و 150 عدد دیگر برای نصب بر روی اتوبوس های شهری تحویل ناوگان اتوبوسرانی شده است.

وی افزود: تعداد 12 عدد بیلبورد نیز در سطح شهر به این امر اختصاص یافته و 22 عدد بنر نیز بر روی پل های عابر پیاده نصب شده است.

این مقام مسئول عنوان کرد: شهرداری اهواز اقدامات متعددی برای برپایی هرچه با شکوهتر عید فطر در دست اجرا دارد که از آن جمله می توان به برپایی ایستگاه های صلواتی و فرهنگی و برگزاری جشن های متعدد در سطح شهر اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه عید سعید فطر یکی از باشکوه ترین اعیاد مسلمانان است و شهرداری اهواز برنامه ریزی های گسترده ای را در راستای هرچه باشکوه برگزار کردن این مراسم صورت داده است، گفت: شهر اهواز به عنوان دروازه ورود تشیع شناخته می شود واین عید برای مردم خداجو و مومن اهوازی از حال و هوای خاصی برخوردار است. مدیریت شهری کلانشهر اهوازنیز تلاش می کند در این ایام سیما و منظر شهر با فضاسازی های گسترده متناسب با این جشن بزرگ آذین بندی شود، به طوری که از تمام فضای  شهر برای نشان دادن جاذبه های عید سعید فطر بهره می گیریم.

حاتمی کاکش در پایان ضمن تبریک مجدد فرارسیدن این عید بزرگ به عموم مسلمین جهان بویژه شهروندان شریف اهوازی، توفیق قبولی طاعات و عبادات همه روزه داران را در این ماه پرفیض و برکت از درگاه باریتعالی خواستار شد.  

گروه: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل
نویسنده خبر: روابط عمومی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها