طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

 استفاده از میله های جاذب رطوبت در فضای سبز اهواز
30 شهریور 1397 08:11:00
   به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ طرح استفاده از میله های جاذب رطوبت در فضای سبز اهواز به معاونت خدمات شهری ارسال شد.
آغاز عملیات پیاده رو سازی در منطقه هفت
30 شهریور 1397 07:47:00
   عملیات کفپوش گذاری و پیاده رو سازی در خیابان 4 خالدی منطقه هفت اهواز در حال انجام است. به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت اهواز، عملیات کفپوش گذاری و پیاده رو سازی به همت نیروهای زحمت کش فنی در خیابا...
کرایه تاکسی شهری اهواز افزایش یافت
29 شهریور 1397 08:58:00
   نرخ کرایه تاکسی شهری در اهواز 10درصد افزایش یافت . به گزارش واحد ارتباطات سازمان تاکسیرانی اهواز، نرخ کرایه تاکسی  شهری 10درصد افزایش پیدا کرد. مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اهواز اعلام کرد: بات...
چمن زنی 20 هزار متر مربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز
29 شهریور 1397 08:49:00
  20هزار مترمربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز چمن زنی شد . به گزارش امور ارتباطات ، مدیر منطقه 5 شهرداری اهواز در تشریح عملکرد فضای سبز سطح حوزه عنوان کرد: با تلاش نیروهای پاکبان فضای سبز منطقه عملیات چ...
موزه حیات وحش به شهرداری اهواز واگذار می شود
28 شهریور 1397 10:28:00
  مدیر عامل  سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت:  بزودی تفاهم‌نامه‌ای  با سازمان محیط زیست استان خوزستان در خصوص واگذاری ساختمان موزه حیات وحش به شهرداری اهواز  امضا می شود.
 نواختن زنگ پسماند همزمان با بازگشايي مدارس در اهواز
28 شهریور 1397 09:48:00
مدير عامل سازمان مديريت پسماند شهرداري اهواز خبرداد: همزمان با بازگشايي مدارس زنگ پسماند و آموزش شهروندي نواخته مي شود. محمدرضا قنواتي گفت: براساس برنامه ريزي صورت گرفته با شروع مدارس همانند سالهاي گذشته سازمان م...

اخبار

چهارشنبه 30 خرداد 1397
تعداد بازدید: 187
تعداد نظرات: 0

برگزاری آیین تودیع و معارفه مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اهواز

برگزاری آیین تودیع و معارفه مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اهواز

   آیین تودیع و معارفه مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اهواز، روز گذشته در محل این معاونت برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، روز گذشته آیین تودیع و معارفه مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اهواز با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، مدیران عامل سازمان های تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهرداری اهواز و جمعی از مدیران و کارشناسان حوزه حمل و نقل و ترافیک در محل این معاونت برگزار شد.

 در ابتدای این آیین و پس از قرائت آیاتی از قرآن مجید، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک عید سعید فطر، تصریح کرد: مراسم تودیع و معارفه معمولاً فرصتی است که خدمتگزاران مردم در آن، مسئولیت ها را به یکدیگر می سپارند و ایده ها و برنامه ها با توان و انرژی جدیدی برای خدمت به کار گرفته می شوند.

محمود لویمی افزود: خدمت مسئولانه و صادقانه تنها عمل ماندگاری است که از هر مدیری بر جای گذاشته می شود، بنابراین همه ما در هر سمت و جایگاهی که هستیم باید خدمت به مردم را اولویت و اصلی ترین وظیفه خود قرار دهیم، چرا که رضایت خداوند متعال در رضایتمندی مردم نهفته است و نیز در کنار هم صمیمانه و دلسوزانه برای پیشبرد اهداف پیش رو تلاش نمائیم و به گونه ای خدمت کنیم که در پیشگاه خداوند متعال سربلند باشیم.

 وی اضافه کرد: مراسم  تودیع و معارفه حسن ویژگی مناسبی که دارد این است که در طول خدمت به مردم، رسالت و وظیفه سازمانی در بین مدیران دست به دست می شود تا انگیزه و توان، همچنان محکم و مضاعف برای خدمتگزاری به مردم وجود داشته باشد.

در ادامه این آیین، مدیران عامل سازمان های تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهرداری اهواز نیز ضمن تقدیر از خدمات شایسته عباس نواصری، برای فضل احمدی نیا به عنوان مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اهواز، آرزوی موفقیت و سربلندی کردند.

همچنین فضل احمدی نیا گفت: خداوند را شاکرم فرصتی دست داده که در حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز بتوانم به عنوان خدمتگزار مردم برای پیشبرد اهداف این حوزه در خدمت همکاران باشم و اگر تعامل و همکاری در مجموعه حاکم باشد، یقیناً امور و رسالت سازمانی در سایه این تعامل به گونه ای مناسب و مورد انتظار رقم خواهد خورد.

در پایان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، ضمن تقدیر از تلاشهای ارزشمند و دلسوزانه عباس نواصری مدیرعامل پیشین سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اهواز، برای فضل احمدی نیا در سمت مدیرعامل جدید این سازمان، در انجام رسالت جدید، آرزوی توفیق کرد و بر تلاش و اتکال بر خداوند و داشتن صداقت کاری و همکاری و اشتراک همه‌ی کارکنان در رسیدن به بهره‌وری بیشتر و افزایش کیفیت کار تأکید کرد.

گروه: معاونت حمل و نقل و ترافیک
نویسنده خبر: ل صفی خانی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها