طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

 استفاده از میله های جاذب رطوبت در فضای سبز اهواز
30 شهریور 1397 08:11:00
   به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ طرح استفاده از میله های جاذب رطوبت در فضای سبز اهواز به معاونت خدمات شهری ارسال شد.
آغاز عملیات پیاده رو سازی در منطقه هفت
30 شهریور 1397 07:47:00
   عملیات کفپوش گذاری و پیاده رو سازی در خیابان 4 خالدی منطقه هفت اهواز در حال انجام است. به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت اهواز، عملیات کفپوش گذاری و پیاده رو سازی به همت نیروهای زحمت کش فنی در خیابا...
کرایه تاکسی شهری اهواز افزایش یافت
29 شهریور 1397 08:58:00
   نرخ کرایه تاکسی شهری در اهواز 10درصد افزایش یافت . به گزارش واحد ارتباطات سازمان تاکسیرانی اهواز، نرخ کرایه تاکسی  شهری 10درصد افزایش پیدا کرد. مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اهواز اعلام کرد: بات...
چمن زنی 20 هزار متر مربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز
29 شهریور 1397 08:49:00
  20هزار مترمربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز چمن زنی شد . به گزارش امور ارتباطات ، مدیر منطقه 5 شهرداری اهواز در تشریح عملکرد فضای سبز سطح حوزه عنوان کرد: با تلاش نیروهای پاکبان فضای سبز منطقه عملیات چ...
موزه حیات وحش به شهرداری اهواز واگذار می شود
28 شهریور 1397 10:28:00
  مدیر عامل  سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت:  بزودی تفاهم‌نامه‌ای  با سازمان محیط زیست استان خوزستان در خصوص واگذاری ساختمان موزه حیات وحش به شهرداری اهواز  امضا می شود.
 نواختن زنگ پسماند همزمان با بازگشايي مدارس در اهواز
28 شهریور 1397 09:48:00
مدير عامل سازمان مديريت پسماند شهرداري اهواز خبرداد: همزمان با بازگشايي مدارس زنگ پسماند و آموزش شهروندي نواخته مي شود. محمدرضا قنواتي گفت: براساس برنامه ريزي صورت گرفته با شروع مدارس همانند سالهاي گذشته سازمان م...

اخبار

یکشنبه 10 تیر 1397
تعداد بازدید: 58
تعداد نظرات: 0

اقدامات روزانه و مستمر منطقه سه در رسیدگی به فضای سبز

اقدامات روزانه و مستمر منطقه سه در رسیدگی به فضای سبز

    مدیر منطقه سه شهرداری اهواز از اقدامات گسترده و مستمر در رسیدگی به سیمای بصری و ظاهری پارک ها و فضای سبز این منطقه خبرداد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه سه ،مجتبی یوسفی مدیر منطقه در این خصوص ادامه داد و گفت :تکمیل پروژه های عمرانی و افزایش سطح خدمات رسانی به شهروندان و اهالی شهرک ها و محلات با انجام اقدامات گسترده در زمینه رسیدگی به فضای سبز پارک ها و بلوارها و سیمای بصری آنها از جمله اولویت کاری این مدیریت شهری است.

وی گفت : رسیدگی به فضای سبز سطح منطقه یکی از اموری است که بطور روزانه بدون توقف توسط عوامل زحمتکش حوزه فضای سبز خدمات شهری منطقه در حال انجام است. وی گفت بدلیل وسعت زیاد سطح منطقه سه و تعدد پارک ها و قطعات فضای سبز در محلات و شهرک ها و همچنین بدلیل گرمای شدید آب و هوای شهرمان ، ممکن است تلاش قابل تقدیر همکارانمان کمتر از واقعیت و آن چه هست نمود داشته باشد و لیکن توسعه فضای سبز و نگهداری از آن ازجمله اقدامی است که در دستور کاری حوزه خدمات شهری قراردارد و برای رسیدن به سطح مطلوبی از آن در تلاش هستیم.

هرس وفرم دهی به درختان در بلوارها و پارک ها از جمله پارک هفت جام نرگس ، مسیر فرودگاه اهواز ،مسیر پاسداران ،شستشو و راه اندازی مجدد آبنماهای سطح پارک ها و بلوارها ،نصب فواره جدید در پارک زیتون کارمندی در میدان فرودگاه ، برگ کشی و قطعات محوطه چمن کاری پارک ،حاشیه زنی و هرس مازاد گیاهان آیلندها ، آبیاری روزانه درختان در سطح بلوارها ،چمن زنی و یکسان سازی سطوح پوشیده با چمن در میادین و پارک ها ، رسیدگی به رفع خاموشی و تأمین روشنایی مجدد در پارک ها برای ارتقاء امنیت شهروندان در شب ها و... از جمله اقداماتی است که روزانه و طی دو روز گذشته توسط حوزه فضای سبز معاونت خدمات شهری این منطقه انجام شده است و بطور مستمر در سطح منطقه و در مکان های مورد نیاز ادامه خواهد داشت.

 

گروه: شهرداری منطقه سه
نویسنده خبر: س. دیلمی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها