طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

 استفاده از میله های جاذب رطوبت در فضای سبز اهواز
30 شهریور 1397 08:11:00
   به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ طرح استفاده از میله های جاذب رطوبت در فضای سبز اهواز به معاونت خدمات شهری ارسال شد.
آغاز عملیات پیاده رو سازی در منطقه هفت
30 شهریور 1397 07:47:00
   عملیات کفپوش گذاری و پیاده رو سازی در خیابان 4 خالدی منطقه هفت اهواز در حال انجام است. به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت اهواز، عملیات کفپوش گذاری و پیاده رو سازی به همت نیروهای زحمت کش فنی در خیابا...
کرایه تاکسی شهری اهواز افزایش یافت
29 شهریور 1397 08:58:00
   نرخ کرایه تاکسی شهری در اهواز 10درصد افزایش یافت . به گزارش واحد ارتباطات سازمان تاکسیرانی اهواز، نرخ کرایه تاکسی  شهری 10درصد افزایش پیدا کرد. مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اهواز اعلام کرد: بات...
چمن زنی 20 هزار متر مربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز
29 شهریور 1397 08:49:00
  20هزار مترمربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز چمن زنی شد . به گزارش امور ارتباطات ، مدیر منطقه 5 شهرداری اهواز در تشریح عملکرد فضای سبز سطح حوزه عنوان کرد: با تلاش نیروهای پاکبان فضای سبز منطقه عملیات چ...
موزه حیات وحش به شهرداری اهواز واگذار می شود
28 شهریور 1397 10:28:00
  مدیر عامل  سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت:  بزودی تفاهم‌نامه‌ای  با سازمان محیط زیست استان خوزستان در خصوص واگذاری ساختمان موزه حیات وحش به شهرداری اهواز  امضا می شود.
 نواختن زنگ پسماند همزمان با بازگشايي مدارس در اهواز
28 شهریور 1397 09:48:00
مدير عامل سازمان مديريت پسماند شهرداري اهواز خبرداد: همزمان با بازگشايي مدارس زنگ پسماند و آموزش شهروندي نواخته مي شود. محمدرضا قنواتي گفت: براساس برنامه ريزي صورت گرفته با شروع مدارس همانند سالهاي گذشته سازمان م...

اخبار

یکشنبه 10 تیر 1397
تعداد بازدید: 177
تعداد نظرات: 0

جلسه همفکری بنیاد جهادی راسخون و شهرداری منطقه 8

جلسه همفکری بنیاد جهادی راسخون و شهرداری منطقه 8

    مدیر منطقه 8 اهواز از برگزاری جلسه همفکری بنیاد جهادی راسخون در راستای ارائه خدمات مطلوب به مناطق کم برخوردار بویژه کوی طاهر خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 8 اهواز منصور کتانباف شهردار اهواز با بیان اینکه رسیدگی به مناطق کم برخوردار از اولویت های کاری این شهرداری      می باشد، افزود: احداث پارک محله ای با فضای سبز مناسب ، احداث زمین  ورزشی چمن مصنوعی و تحویل آن به مسجد محل به زودی در کوی طاهر با همکاری گروه جهادی امام رضا (ع) انجام می شود .

وی با اشاره به خرید 2 سری وسیله بازی و ست ورزشی گفت: ایجاد فضای سبز در 2 قطعه زمین با متراژ 920 متر مربع و یکهزار و 50 متر مربع  در کوی طاهر و همچنین مرمت وسایل بازی موجود در کوی مدرس و کمبود وسایل بازی مدارس مناطق کم بر خوردار منطقه  8 از موارد مورد بررسی در این جلسه بود .

ذبیح اله خدامرادی در ادامه جلسه تصریح کرد: ساخت پایگاه مقاومت بسیج آقایان و بانوان، احداث کتابخانه، احداث کارگاه نجاری برای آقایان و کارگاه خیاطی برای بانوان جهت اشتغالزایی شهروندان کوی طاهر و همچنین شناسایی افراد مستعد آموزش و ورود به بازار کار، با همکاری بنیاد جهادی راسخون  بررسی شد.

مدیر منطقه 8 در ادامه به اولویت اجرای عملیات بازسازی در کوی طاهر توسط بنیاد جهادی راسخون اشاره کرد ، گفت: اجرای پروژهای خدمات شهری در کوی طاهر با اصلاح فاضلاب شهری و دفع آبهای سطحی انجام می شود .

پوریا اشتری مسئول بنیاد جهادی راسخون در این جلسه گفت: خیابان سلامت در جهت اشتغال و  ایجاد محدوده فرهنگی مناسب با توجه به اینکه این محله محاسن زیادی دارد و باعث رفاه نسبی برای شهروندان می شود ایجاد می شود .

وی خاطر نشان کرد: فعالیت فرهنگی در این محله بسیار پرشور برگزار می شود و باید نسبت به این محدوده با تلاش و کوشش مضاعف تلاش کنیم .

این عضو گروه تصریح کرد: ایجاد اشتغال برای خانواده های بی بضاعت در منطقه کوی طاهر و اعضای تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد با برنامه ریزی در اولین فرصت انجام می شود .

گروه: شهرداری منطقه هشت
نویسنده خبر: . علاسوند
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها