طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

کرایه تاکسی شهری اهواز افزایش یافت
29 شهریور 1397 08:58:00
   نرخ کرایه تاکسی شهری در اهواز 10درصد افزایش یافت . به گزارش واحد ارتباطات سازمان تاکسیرانی اهواز، نرخ کرایه تاکسی  شهری 10درصد افزایش پیدا کرد. مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اهواز اعلام کرد: بات...
چمن زنی 20 هزار متر مربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز
29 شهریور 1397 08:49:00
  20هزار مترمربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز چمن زنی شد . به گزارش امور ارتباطات ، مدیر منطقه 5 شهرداری اهواز در تشریح عملکرد فضای سبز سطح حوزه عنوان کرد: با تلاش نیروهای پاکبان فضای سبز منطقه عملیات چ...
موزه حیات وحش به شهرداری اهواز واگذار می شود
28 شهریور 1397 10:28:00
  مدیر عامل  سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت:  بزودی تفاهم‌نامه‌ای  با سازمان محیط زیست استان خوزستان در خصوص واگذاری ساختمان موزه حیات وحش به شهرداری اهواز  امضا می شود.
 نواختن زنگ پسماند همزمان با بازگشايي مدارس در اهواز
28 شهریور 1397 09:48:00
مدير عامل سازمان مديريت پسماند شهرداري اهواز خبرداد: همزمان با بازگشايي مدارس زنگ پسماند و آموزش شهروندي نواخته مي شود. محمدرضا قنواتي گفت: براساس برنامه ريزي صورت گرفته با شروع مدارس همانند سالهاي گذشته سازمان م...
برگزاری هشتمین شب سوگواری امام حسین(ع) در یادمان بین الحرمین
28 شهریور 1397 08:24:00
   شب هشتم سوگواری امام حسین (ع) در یادمان بین الحرمین با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد. به گزارش امور ارتباطات معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز شب هشتم سوگواری امام حسین (ع) و یاران با وفایش در ...
ترمیم نوار حفاری و روکش آسفالت در منطقه هفت
28 شهریور 1397 08:00:00
   مدیر منطقه هفت اهواز از ترمیم نوار حفاری و روکش آسفالت خیابان صباحی منتهی به بلوار پاسداران خبر داد . به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت  رضا ارشادی در این راستا گفت: عملیات اجرایی روکش آسفالت ب...

اخبار

دوشنبه 11 تیر 1397
تعداد بازدید: 66
تعداد نظرات: 0

برگزاری جلسه درآمدی در منطقه دو

    جلسه در آمدی بمنظور  خدمت رسانی به شهروندان و توسعه و افزایش در آمد در منطقه دو  تشکیل شد.

    به گزارش اداره ارتباطات منطقه دو صبح امروز با حضور شهردار، معاونين و مديران منطقه به منظور بررسي راهکارهاي تامين منابع و افزايش درآمد به جهت ارائه خدمات بيشتر و بهتر به شهروندان و توسعه و آباداني منطقه برگزار شد.
در ابتدای جلسه پرویز دغاغله مدیرمنطقه دو گفت: با توجه به ظرفیت های موجود و وجود پتانسیل های بالقوه و نیز مشوق هایی که مجوز آنها بصورت قانونی در حیطه اختیارات منطقه می باشد توان افزایش درآمد وجود دارد .
دغاغله در ادامه افزود: کلیه اعضای درامدی منطقه باید از تمام توان و ظرفیت های موجود خود و منطقه در جهت افزایش درآمد استفاده نمایند.
وی با اشاره به این نکته که اگرچه راه های زیادی برای نیل به اعتماد پایدار شهروندان به مدیران شهری و افزایش مشارکت شهروندان وجود دارد، افزود: قطعا مهمترین آنها رعایت بایسته ها و ایفای نقش خلاقیت از سوی شهرداری برای تامین هزینه های منطقه است .

پیگیری مستمر موارد مطروحه در کمیسیون ماده صد و ارائه گزارش روزانه و تهیه آمار کامل ، پیگیری مستمر موارد مطروحه در کمیسیون ماده صد و ارائه گزارش روزانه و تهیه آمار کامل، ارائه آمار کلی از پرونده های صادر شده از اول سال جاری ،پیگیری ارسال جواب نامه های وارده در اسرع وقت ،پیگیری هرگونه عدم تکریم ارباب رجوع توسط پرسنل ، پیگیری اعاده رای در واحد سطوح غیرمجاز و کمیسیون ها،  ارائه گزارش کامل از تخلفات درمانگاه ها و مراکز درمانی سطح منطقه ، پیگیری هرگونه عدم تکریم ارباب رجوع توسط پرسنل ، تشکیل جلسات درآمدی بصورت هفتگی و ارائه گزارش به مدیر منطقه ، ارائه گزارش از کلیه پروژه های فعال و به اتمام رسیده به مدیر منطقه از موضوعات مطرح شده در این جلسه بوده است.

دغاغله در پایان جلسه به کسب در آمد از منابع پایدار توسط شهرداری ها تاکید کرد و افزود: کسب در آمد از منابع پایدار در طول زمان موجب تقویت شهرداری می شود که این خود سبب می شود شهرداری نقش فعال تر و مفید تری در محیط شهری ایفا کند و توان پاسخگویی مناسبی به نیازهای شهروندان در منطقه را  داشته باشد.
وی در پایان گفت: در راستای جلب مشارکت عمومی شهروندان علاوه بر آموزش، اتخاذ روشهای تشویقی و ایجاد زمینه مناسب در پرداخت عوارض از سوی شهروندان  نیز بسیار تاثیرگذار می باشد .

گروه: شهرداری منطقه دو
نویسنده خبر: ناصر باوی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها