طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

شهردار اهواز در جلسه سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی: خروجی سمپوزیوم ها باید آگاهی بخشی به شهروندان باشد
21 آذر 1397 08:33:00
  کتانباف شهردار اهواز در جلسه شورای سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی که  با حضور  حجت الاسلام موسی پور عضو شورای اسلامی شهر و جمعی از اساتید دانشگاه و معاونین ومدیران شهرداری برگزار شد، گفت: خروجی چنین ...
عضو شورای اسلامی شهر اهواز: مردم باید احساس کنند شهرداری متعلق به آنهاست
21 آذر 1397 08:10:00
  جلسه شورای سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی با حضور شهردار اهواز، حجت الاسلام موسی پور عضو شورای اسلامی شهر اهواز، مدیران شهرداری و تعدادی از اساتید دانشگاه برگزار شد. در این جلسه،حجت الاسلام موسی پور عضو شور...
معاون شهردار اهواز: مسابقات دارت کلانشهر های کشور در سطح بالا برگزار شد
20 آذر 1397 15:46:00
   معاون شهردار اهواز و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز در مراسم اختتامیه مسابقات دارت  بانوان و آقایان کلانشهر های کشور گفت: در این دوره از مسابقات جدیت و رقابت سالمی بین ورزشکاران ...
عضو شورای اسلامی شهر اهواز: خوزستان جزو چهار نقطه طلایی کشاورزی جهان است
20 آذر 1397 15:42:00
   مراسم پایانی پنجمین دوره مسابقات دارت کارکنان کلانشهرهای کشور با حضور سید محسن موسوی زاده، محمد جعفر فلسفی، اسکندر لطفعلی زاده، محمد رضا ایزدی، سید ناصر موسوی نژاد، فتح الله حاجتی، بشیری قائم مقام شهردار اهو...
برپایی غرفه اختصاصی سمن ها در نمایشگاه گل و گیاه اهواز
20 آذر 1397 08:18:00
نشست مشترک سمن ها با مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در خصوص برگزاری نمایشگاه گل و گیاه با حضور رئیس کمیسیون خدمات شهری و رئیس کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد.
شهردار اهواز: 91 درصد شهروندان اهواز هزینه عوارض پسماند را پرداخت نمی‌کنند
19 آذر 1397 14:02:00
   شهردار اهواز با بیان اینکه تنها 9 درصد در پرداخت عوارض پسماند مشارکت می‌کنند، گفت: 91 درصد شهروندان این هزینه را پرداخت نمی‌کنند. منصور کتانباف اظهار کرد: شهرداری یک نهاد عمومی غیردولتی است که م...

اخبار

دوشنبه 11 تیر 1397
تعداد بازدید: 98
تعداد نظرات: 0

برگزاری جلسه درآمدی در منطقه دو

    جلسه در آمدی بمنظور  خدمت رسانی به شهروندان و توسعه و افزایش در آمد در منطقه دو  تشکیل شد.

    به گزارش اداره ارتباطات منطقه دو صبح امروز با حضور شهردار، معاونين و مديران منطقه به منظور بررسي راهکارهاي تامين منابع و افزايش درآمد به جهت ارائه خدمات بيشتر و بهتر به شهروندان و توسعه و آباداني منطقه برگزار شد.
در ابتدای جلسه پرویز دغاغله مدیرمنطقه دو گفت: با توجه به ظرفیت های موجود و وجود پتانسیل های بالقوه و نیز مشوق هایی که مجوز آنها بصورت قانونی در حیطه اختیارات منطقه می باشد توان افزایش درآمد وجود دارد .
دغاغله در ادامه افزود: کلیه اعضای درامدی منطقه باید از تمام توان و ظرفیت های موجود خود و منطقه در جهت افزایش درآمد استفاده نمایند.
وی با اشاره به این نکته که اگرچه راه های زیادی برای نیل به اعتماد پایدار شهروندان به مدیران شهری و افزایش مشارکت شهروندان وجود دارد، افزود: قطعا مهمترین آنها رعایت بایسته ها و ایفای نقش خلاقیت از سوی شهرداری برای تامین هزینه های منطقه است .

پیگیری مستمر موارد مطروحه در کمیسیون ماده صد و ارائه گزارش روزانه و تهیه آمار کامل ، پیگیری مستمر موارد مطروحه در کمیسیون ماده صد و ارائه گزارش روزانه و تهیه آمار کامل، ارائه آمار کلی از پرونده های صادر شده از اول سال جاری ،پیگیری ارسال جواب نامه های وارده در اسرع وقت ،پیگیری هرگونه عدم تکریم ارباب رجوع توسط پرسنل ، پیگیری اعاده رای در واحد سطوح غیرمجاز و کمیسیون ها،  ارائه گزارش کامل از تخلفات درمانگاه ها و مراکز درمانی سطح منطقه ، پیگیری هرگونه عدم تکریم ارباب رجوع توسط پرسنل ، تشکیل جلسات درآمدی بصورت هفتگی و ارائه گزارش به مدیر منطقه ، ارائه گزارش از کلیه پروژه های فعال و به اتمام رسیده به مدیر منطقه از موضوعات مطرح شده در این جلسه بوده است.

دغاغله در پایان جلسه به کسب در آمد از منابع پایدار توسط شهرداری ها تاکید کرد و افزود: کسب در آمد از منابع پایدار در طول زمان موجب تقویت شهرداری می شود که این خود سبب می شود شهرداری نقش فعال تر و مفید تری در محیط شهری ایفا کند و توان پاسخگویی مناسبی به نیازهای شهروندان در منطقه را  داشته باشد.
وی در پایان گفت: در راستای جلب مشارکت عمومی شهروندان علاوه بر آموزش، اتخاذ روشهای تشویقی و ایجاد زمینه مناسب در پرداخت عوارض از سوی شهروندان  نیز بسیار تاثیرگذار می باشد .

گروه: شهرداری منطقه دو
نویسنده خبر: ناصر باوی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها