طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

 استفاده از میله های جاذب رطوبت در فضای سبز اهواز
30 شهریور 1397 08:11:00
   به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ طرح استفاده از میله های جاذب رطوبت در فضای سبز اهواز به معاونت خدمات شهری ارسال شد.
آغاز عملیات پیاده رو سازی در منطقه هفت
30 شهریور 1397 07:47:00
   عملیات کفپوش گذاری و پیاده رو سازی در خیابان 4 خالدی منطقه هفت اهواز در حال انجام است. به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت اهواز، عملیات کفپوش گذاری و پیاده رو سازی به همت نیروهای زحمت کش فنی در خیابا...
کرایه تاکسی شهری اهواز افزایش یافت
29 شهریور 1397 08:58:00
   نرخ کرایه تاکسی شهری در اهواز 10درصد افزایش یافت . به گزارش واحد ارتباطات سازمان تاکسیرانی اهواز، نرخ کرایه تاکسی  شهری 10درصد افزایش پیدا کرد. مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اهواز اعلام کرد: بات...
چمن زنی 20 هزار متر مربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز
29 شهریور 1397 08:49:00
  20هزار مترمربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز چمن زنی شد . به گزارش امور ارتباطات ، مدیر منطقه 5 شهرداری اهواز در تشریح عملکرد فضای سبز سطح حوزه عنوان کرد: با تلاش نیروهای پاکبان فضای سبز منطقه عملیات چ...
موزه حیات وحش به شهرداری اهواز واگذار می شود
28 شهریور 1397 10:28:00
  مدیر عامل  سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت:  بزودی تفاهم‌نامه‌ای  با سازمان محیط زیست استان خوزستان در خصوص واگذاری ساختمان موزه حیات وحش به شهرداری اهواز  امضا می شود.
 نواختن زنگ پسماند همزمان با بازگشايي مدارس در اهواز
28 شهریور 1397 09:48:00
مدير عامل سازمان مديريت پسماند شهرداري اهواز خبرداد: همزمان با بازگشايي مدارس زنگ پسماند و آموزش شهروندي نواخته مي شود. محمدرضا قنواتي گفت: براساس برنامه ريزي صورت گرفته با شروع مدارس همانند سالهاي گذشته سازمان م...

اخبار

دوشنبه 11 تیر 1397
تعداد بازدید: 38
تعداد نظرات: 0

شستشوی جداول و مخازن در معابر سطح منطقه سه

شستشوی جداول و مخازن در معابر سطح منطقه سه

  معاونت خدمات شهری منطقه سه اقدام به پاکسازی و نظافت کلی در سیمای بصری بلوارها با شستشوی جداول و مخازن جمع آوری زباله کرد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه سه مجتبی یوسفی مدیر منطقه با اعلام این خبر گفت: به منظور ارتقاء سلامت شهر و شهروندان و ایجاد جلوه پاکیزه از معابر، کار شستشو و پاکسازی سیمای بصری معابر و بلوارهای سطح منطقه آغاز شد.

مدیر منطقه با بیان اینکه این برنامه توسط عوامل حوزه خدمات شهری بطور ماهیانه و مستمر انجام می شود گفت: شهرداری منطقه سه با در بر داشتن چهار ناحیه خدماتی و تعداد 260 مخزن جمع آوری زباله در مسیر های اصلی و فرعی و محلات ، کار پاکسازی و رسیدگی به بهداشت برای رفع آلودگی های محیطی و ایجاد نظافت در شهر و خدمات دهی بهتر به شهروندان را انجام می دهد.

گفتنی است کار پاکسازی و شستشوی جداول معابر اصلی از جمله بلوار پاسداران، مدرس، بسیج و توحید نیز توسط این شهرداری و با بکارگیری ماشین آلات جدول شوی مکانیزه و دستی نیز انجام شد.

گروه: شهرداری منطقه سه
نویسنده خبر: س. دیلمی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها