طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

شهردار اهواز در جلسه سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی: خروجی سمپوزیوم ها باید آگاهی بخشی به شهروندان باشد
21 آذر 1397 08:33:00
  کتانباف شهردار اهواز در جلسه شورای سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی که  با حضور  حجت الاسلام موسی پور عضو شورای اسلامی شهر و جمعی از اساتید دانشگاه و معاونین ومدیران شهرداری برگزار شد، گفت: خروجی چنین ...
عضو شورای اسلامی شهر اهواز: مردم باید احساس کنند شهرداری متعلق به آنهاست
21 آذر 1397 08:10:00
  جلسه شورای سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی با حضور شهردار اهواز، حجت الاسلام موسی پور عضو شورای اسلامی شهر اهواز، مدیران شهرداری و تعدادی از اساتید دانشگاه برگزار شد. در این جلسه،حجت الاسلام موسی پور عضو شور...
معاون شهردار اهواز: مسابقات دارت کلانشهر های کشور در سطح بالا برگزار شد
20 آذر 1397 15:46:00
   معاون شهردار اهواز و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز در مراسم اختتامیه مسابقات دارت  بانوان و آقایان کلانشهر های کشور گفت: در این دوره از مسابقات جدیت و رقابت سالمی بین ورزشکاران ...
عضو شورای اسلامی شهر اهواز: خوزستان جزو چهار نقطه طلایی کشاورزی جهان است
20 آذر 1397 15:42:00
   مراسم پایانی پنجمین دوره مسابقات دارت کارکنان کلانشهرهای کشور با حضور سید محسن موسوی زاده، محمد جعفر فلسفی، اسکندر لطفعلی زاده، محمد رضا ایزدی، سید ناصر موسوی نژاد، فتح الله حاجتی، بشیری قائم مقام شهردار اهو...
برپایی غرفه اختصاصی سمن ها در نمایشگاه گل و گیاه اهواز
20 آذر 1397 08:18:00
نشست مشترک سمن ها با مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در خصوص برگزاری نمایشگاه گل و گیاه با حضور رئیس کمیسیون خدمات شهری و رئیس کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد.
شهردار اهواز: 91 درصد شهروندان اهواز هزینه عوارض پسماند را پرداخت نمی‌کنند
19 آذر 1397 14:02:00
   شهردار اهواز با بیان اینکه تنها 9 درصد در پرداخت عوارض پسماند مشارکت می‌کنند، گفت: 91 درصد شهروندان این هزینه را پرداخت نمی‌کنند. منصور کتانباف اظهار کرد: شهرداری یک نهاد عمومی غیردولتی است که م...

اخبار

چهارشنبه 13 تیر 1397
تعداد بازدید: 153
تعداد نظرات: 0

برگزاری مراسم تقدیر از سمن های فعال فضای سبز شهری در سالن شورای شهر

برگزاری مراسم تقدیر از سمن های فعال فضای سبز شهری در سالن شورای شهر

رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از برگزاری مراسم تقدیر از سمن های فعال فضای سبز شهری و شهروندان نمونه مناطق هشتگانه خبر داد.

  معصومی رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد:  مراسم تقدیر از فعالان حوزه فضای سبز شهری، سمن های مردمی و شهروندان نمونه مناطق هشتگانه شهرداری اهواز با حضور رئیس شورای اسلامی شهر اهواز، اعضای شورای شهر، شهردار اهواز، معاون منابع طبیعی استان خوزستان، رئیس محیط زیست اهواز، رئیس خانه سمن ها و حامیان محیط زیست و فضای سبز شهری در سالن جلسات شورای شهر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز ضمن خوش آمدگویی به مهمانان گفت: مدت هاست این سازمان در نظر دارد از زحمات سازمان های مردم نهاد (سمن ها) به صورت شایسته بابت همکاری های بی وقفه تقدیر و تشکر کند و خوشبختانه امروز فرصتی پیش آمد تا با حضور شهردار محترم اهواز و اعضای محترم شورای شهر و دیگر مسئولان استانی از این عزیزان تقدیر بعمل آید.

امیری فرد با اشاره به اهمیت فعالیت تشکل های مردمی و ارتباط آنها با سازمان ها افزود: سازمان های مردم نهاد نقش بسزایی در پیشبرد اهداف سازمان ها دارند زیرا آنها با مطالبه گری از مدیران سازمان ها و ادارات و پیگیری های مکرر خود به صورت قانونی، خواهان رسیدگی به حقوق شهروندان می باشند.

وی با بیان اینکه اواخر سال گذشته در هفته درختکاری و اوایل امسال که زمان مناسب جهت کاشت نهال و درختان بود سمن ها همکاری خوبی با شهرداری اهواز داشته اند، اظهار کرد: سمن ها بعنوان پل ارتباطی میان شهروندان و مدیران محسوب می شوند و این سازمان در سال گذشته و در مراسمات مختلف که انجمن های محیط زیستی برگزار می کردند شاهد حضور پرشور جمعیت حامیان فضای سبز بوده است.

امیری فرد حضور سمن های مردمی را در ادارات و سازمان ها نقطه قوت آنها اعلام کرد و تصریح کرد: حضور سمن ها در ادارات و پیگیری های آنها باعث پیشرفت در کارها و عملکرد سازمان ها   می شود و در این وضعیت که ما در حفظ و نگهداری از فضای سبز به کمک مردم نیازمندیم باید این موقعیت را غنیمت بشمریم و فاصله ها را کم کنیم.

در پایان حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز ضمن تقدیر از شهردار اهواز بابت حمایت های بی دریغ در امر حفظ و نگهداری از فضای سبز و پیگیری های مجدانه ایشان در این خصوص، خاطرنشان کرد: تمام سعی سازمان پارکها و فضای سبز در ابتدا حفظ و نگهداری از فضای سبز موجود و در مرحله بعد توسعه و گسترش آن می باشد که با        حمایت های شهردار اهواز و اعضای شورای اسلامی شهر انشالله به اهدافمان خواهیم رسید.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و تندیس از فعالان فضای سبز شهری، سمن های محیط زیستی و شهروندان نمونه حوزه فضای سبز شهری تقدیر و تشکر بعمل آمد.

گروه: سازمان پارک ها و فضای سبز
نویسنده خبر: م. معصومی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها