طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

کرایه تاکسی شهری اهواز افزایش یافت
29 شهریور 1397 08:58:00
   نرخ کرایه تاکسی شهری در اهواز 10درصد افزایش یافت . به گزارش واحد ارتباطات سازمان تاکسیرانی اهواز، نرخ کرایه تاکسی  شهری 10درصد افزایش پیدا کرد. مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اهواز اعلام کرد: بات...
چمن زنی 20 هزار متر مربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز
29 شهریور 1397 08:49:00
  20هزار مترمربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز چمن زنی شد . به گزارش امور ارتباطات ، مدیر منطقه 5 شهرداری اهواز در تشریح عملکرد فضای سبز سطح حوزه عنوان کرد: با تلاش نیروهای پاکبان فضای سبز منطقه عملیات چ...
موزه حیات وحش به شهرداری اهواز واگذار می شود
28 شهریور 1397 10:28:00
  مدیر عامل  سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت:  بزودی تفاهم‌نامه‌ای  با سازمان محیط زیست استان خوزستان در خصوص واگذاری ساختمان موزه حیات وحش به شهرداری اهواز  امضا می شود.
 نواختن زنگ پسماند همزمان با بازگشايي مدارس در اهواز
28 شهریور 1397 09:48:00
مدير عامل سازمان مديريت پسماند شهرداري اهواز خبرداد: همزمان با بازگشايي مدارس زنگ پسماند و آموزش شهروندي نواخته مي شود. محمدرضا قنواتي گفت: براساس برنامه ريزي صورت گرفته با شروع مدارس همانند سالهاي گذشته سازمان م...
برگزاری هشتمین شب سوگواری امام حسین(ع) در یادمان بین الحرمین
28 شهریور 1397 08:24:00
   شب هشتم سوگواری امام حسین (ع) در یادمان بین الحرمین با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد. به گزارش امور ارتباطات معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز شب هشتم سوگواری امام حسین (ع) و یاران با وفایش در ...
ترمیم نوار حفاری و روکش آسفالت در منطقه هفت
28 شهریور 1397 08:00:00
   مدیر منطقه هفت اهواز از ترمیم نوار حفاری و روکش آسفالت خیابان صباحی منتهی به بلوار پاسداران خبر داد . به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت  رضا ارشادی در این راستا گفت: عملیات اجرایی روکش آسفالت ب...

اخبار

چهارشنبه 13 تیر 1397
تعداد بازدید: 92
تعداد نظرات: 0

برگزاری مراسم تقدیر از سمن های فعال فضای سبز شهری در سالن شورای شهر

برگزاری مراسم تقدیر از سمن های فعال فضای سبز شهری در سالن شورای شهر

رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از برگزاری مراسم تقدیر از سمن های فعال فضای سبز شهری و شهروندان نمونه مناطق هشتگانه خبر داد.

  معصومی رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد:  مراسم تقدیر از فعالان حوزه فضای سبز شهری، سمن های مردمی و شهروندان نمونه مناطق هشتگانه شهرداری اهواز با حضور رئیس شورای اسلامی شهر اهواز، اعضای شورای شهر، شهردار اهواز، معاون منابع طبیعی استان خوزستان، رئیس محیط زیست اهواز، رئیس خانه سمن ها و حامیان محیط زیست و فضای سبز شهری در سالن جلسات شورای شهر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز ضمن خوش آمدگویی به مهمانان گفت: مدت هاست این سازمان در نظر دارد از زحمات سازمان های مردم نهاد (سمن ها) به صورت شایسته بابت همکاری های بی وقفه تقدیر و تشکر کند و خوشبختانه امروز فرصتی پیش آمد تا با حضور شهردار محترم اهواز و اعضای محترم شورای شهر و دیگر مسئولان استانی از این عزیزان تقدیر بعمل آید.

امیری فرد با اشاره به اهمیت فعالیت تشکل های مردمی و ارتباط آنها با سازمان ها افزود: سازمان های مردم نهاد نقش بسزایی در پیشبرد اهداف سازمان ها دارند زیرا آنها با مطالبه گری از مدیران سازمان ها و ادارات و پیگیری های مکرر خود به صورت قانونی، خواهان رسیدگی به حقوق شهروندان می باشند.

وی با بیان اینکه اواخر سال گذشته در هفته درختکاری و اوایل امسال که زمان مناسب جهت کاشت نهال و درختان بود سمن ها همکاری خوبی با شهرداری اهواز داشته اند، اظهار کرد: سمن ها بعنوان پل ارتباطی میان شهروندان و مدیران محسوب می شوند و این سازمان در سال گذشته و در مراسمات مختلف که انجمن های محیط زیستی برگزار می کردند شاهد حضور پرشور جمعیت حامیان فضای سبز بوده است.

امیری فرد حضور سمن های مردمی را در ادارات و سازمان ها نقطه قوت آنها اعلام کرد و تصریح کرد: حضور سمن ها در ادارات و پیگیری های آنها باعث پیشرفت در کارها و عملکرد سازمان ها   می شود و در این وضعیت که ما در حفظ و نگهداری از فضای سبز به کمک مردم نیازمندیم باید این موقعیت را غنیمت بشمریم و فاصله ها را کم کنیم.

در پایان حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز ضمن تقدیر از شهردار اهواز بابت حمایت های بی دریغ در امر حفظ و نگهداری از فضای سبز و پیگیری های مجدانه ایشان در این خصوص، خاطرنشان کرد: تمام سعی سازمان پارکها و فضای سبز در ابتدا حفظ و نگهداری از فضای سبز موجود و در مرحله بعد توسعه و گسترش آن می باشد که با        حمایت های شهردار اهواز و اعضای شورای اسلامی شهر انشالله به اهدافمان خواهیم رسید.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و تندیس از فعالان فضای سبز شهری، سمن های محیط زیستی و شهروندان نمونه حوزه فضای سبز شهری تقدیر و تشکر بعمل آمد.

گروه: سازمان پارک ها و فضای سبز
نویسنده خبر: م. معصومی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها