طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

کرایه تاکسی شهری اهواز افزایش یافت
29 شهریور 1397 08:58:00
   نرخ کرایه تاکسی شهری در اهواز 10درصد افزایش یافت . به گزارش واحد ارتباطات سازمان تاکسیرانی اهواز، نرخ کرایه تاکسی  شهری 10درصد افزایش پیدا کرد. مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اهواز اعلام کرد: بات...
چمن زنی 20 هزار متر مربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز
29 شهریور 1397 08:49:00
  20هزار مترمربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز چمن زنی شد . به گزارش امور ارتباطات ، مدیر منطقه 5 شهرداری اهواز در تشریح عملکرد فضای سبز سطح حوزه عنوان کرد: با تلاش نیروهای پاکبان فضای سبز منطقه عملیات چ...
موزه حیات وحش به شهرداری اهواز واگذار می شود
28 شهریور 1397 10:28:00
  مدیر عامل  سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت:  بزودی تفاهم‌نامه‌ای  با سازمان محیط زیست استان خوزستان در خصوص واگذاری ساختمان موزه حیات وحش به شهرداری اهواز  امضا می شود.
 نواختن زنگ پسماند همزمان با بازگشايي مدارس در اهواز
28 شهریور 1397 09:48:00
مدير عامل سازمان مديريت پسماند شهرداري اهواز خبرداد: همزمان با بازگشايي مدارس زنگ پسماند و آموزش شهروندي نواخته مي شود. محمدرضا قنواتي گفت: براساس برنامه ريزي صورت گرفته با شروع مدارس همانند سالهاي گذشته سازمان م...
برگزاری هشتمین شب سوگواری امام حسین(ع) در یادمان بین الحرمین
28 شهریور 1397 08:24:00
   شب هشتم سوگواری امام حسین (ع) در یادمان بین الحرمین با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد. به گزارش امور ارتباطات معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز شب هشتم سوگواری امام حسین (ع) و یاران با وفایش در ...
ترمیم نوار حفاری و روکش آسفالت در منطقه هفت
28 شهریور 1397 08:00:00
   مدیر منطقه هفت اهواز از ترمیم نوار حفاری و روکش آسفالت خیابان صباحی منتهی به بلوار پاسداران خبر داد . به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت  رضا ارشادی در این راستا گفت: عملیات اجرایی روکش آسفالت ب...

اخبار

شنبه 16 تیر 1397
تعداد بازدید: 137
تعداد نظرات: 0

رئیس شورای اسلامی شهر  در اولین همایش سرمایه گذاری خصوصی  در اهواز: جلوی پای سرمایه گذار فرش قرمز پهن کنیم

رئیس شورای اسلامی شهر  در اولین همایش سرمایه گذاری خصوصی  در اهواز: جلوی پای سرمایه گذار فرش قرمز پهن کنیم

   رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در نخستین همایش سرمایه گذاری خارجی در حوزه مدیریت شهری در اهواز با بیان اینکه سرمایه گذاری حلقه مفقوده شهر اهواز است، گفت: خوشبختانه این همت شکل گرفته  و عزم بر این شد تا قصور  گذشته جبران شود و باید جلوی پای سرمایه گذار فرش قرمز پهن کنیم.

محمد جعفر فلسفی با اشاره به شعار بنی آدم اعضای یکدیگرند که سرلوحه سازمان بشر قرار دارد افزود:  دنیا باید بداند ما توسط یکی از جانی ترین و دیکتاتورترین افراد در ۸سال جنگ متحمل خسارتهای بسیار سنگینی شدیم که یک ریال بابت این تخریبها غرامت به ما پرداخت نشد.

وی بیان کرد: این مسئله نگاه ویژه مسئولین و افرادی که به این استان وارد میشود را می طلبد. این افراد همچنین باید واقف باشند ارزش کاری که در این استان انجام میدهند چندین برابر کار در جای دیگر است.

منتخب شورای پنجم شهر اهواز خطاب به مسئولین دستگاههای نظارتی و تصمیم ساز  گفت: ما باید نگاهمان را تغییر بدهیم و علل و عواملی که مانع سرمایه گذاری  در استان و شهر ما شده را به طور دقیق بررسی کنیم.

فلسفی تاکید کرد: حضور سرمایه گذار باید به عنوان شاخص عملکرد دستگاهها قرار داده شود و در صورت عدم تحقق با آن ها برخورد شود.

وی بیان داشت:  واقعیت های اهواز ما را بر آن می دارد حداقل در فرصتی دو سه ساله بستر را برای حضور سرمایه گذاران مهیا  و برخی چشم پوشی ها را نیز لحاظ کنیم و اصطلاحا فرش قرمز جلوی پای سرمایه گذاران پهن کنیم.

رئیس شورای شهر اهواز تصریح کرد: مسئولین شهرداری دلگرمی و مشوقهای لازم را به عنوان گام اول برای سرمایه گذاران فراهم کنند و اگر نیاز است میز و اتاق ‌و فردی برای این کار تعریف و تعیین کنند تا سرمایه گذاران گرفتار پیچ و خم های اداری  نشده وخسته و دلسرد نشوند.

فلسفی گفت: امیدواریم رویکرد مثبت به سرمایه گذاری  از راس هرم که شخص شهردار است تا قاعده این سازمان ساری و جاری شود.

گروه: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل
نویسنده خبر: روابط عمومی
تصاویر
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها