طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

شهردار اهواز در جلسه سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی: خروجی سمپوزیوم ها باید آگاهی بخشی به شهروندان باشد
21 آذر 1397 08:33:00
  کتانباف شهردار اهواز در جلسه شورای سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی که  با حضور  حجت الاسلام موسی پور عضو شورای اسلامی شهر و جمعی از اساتید دانشگاه و معاونین ومدیران شهرداری برگزار شد، گفت: خروجی چنین ...
عضو شورای اسلامی شهر اهواز: مردم باید احساس کنند شهرداری متعلق به آنهاست
21 آذر 1397 08:10:00
  جلسه شورای سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی با حضور شهردار اهواز، حجت الاسلام موسی پور عضو شورای اسلامی شهر اهواز، مدیران شهرداری و تعدادی از اساتید دانشگاه برگزار شد. در این جلسه،حجت الاسلام موسی پور عضو شور...
معاون شهردار اهواز: مسابقات دارت کلانشهر های کشور در سطح بالا برگزار شد
20 آذر 1397 15:46:00
   معاون شهردار اهواز و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز در مراسم اختتامیه مسابقات دارت  بانوان و آقایان کلانشهر های کشور گفت: در این دوره از مسابقات جدیت و رقابت سالمی بین ورزشکاران ...
عضو شورای اسلامی شهر اهواز: خوزستان جزو چهار نقطه طلایی کشاورزی جهان است
20 آذر 1397 15:42:00
   مراسم پایانی پنجمین دوره مسابقات دارت کارکنان کلانشهرهای کشور با حضور سید محسن موسوی زاده، محمد جعفر فلسفی، اسکندر لطفعلی زاده، محمد رضا ایزدی، سید ناصر موسوی نژاد، فتح الله حاجتی، بشیری قائم مقام شهردار اهو...
برپایی غرفه اختصاصی سمن ها در نمایشگاه گل و گیاه اهواز
20 آذر 1397 08:18:00
نشست مشترک سمن ها با مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در خصوص برگزاری نمایشگاه گل و گیاه با حضور رئیس کمیسیون خدمات شهری و رئیس کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد.
شهردار اهواز: 91 درصد شهروندان اهواز هزینه عوارض پسماند را پرداخت نمی‌کنند
19 آذر 1397 14:02:00
   شهردار اهواز با بیان اینکه تنها 9 درصد در پرداخت عوارض پسماند مشارکت می‌کنند، گفت: 91 درصد شهروندان این هزینه را پرداخت نمی‌کنند. منصور کتانباف اظهار کرد: شهرداری یک نهاد عمومی غیردولتی است که م...

اخبار

شنبه 16 تیر 1397
تعداد بازدید: 162
تعداد نظرات: 0

رئیس شورای اسلامی شهر  در اولین همایش سرمایه گذاری خصوصی  در اهواز: جلوی پای سرمایه گذار فرش قرمز پهن کنیم

رئیس شورای اسلامی شهر  در اولین همایش سرمایه گذاری خصوصی  در اهواز: جلوی پای سرمایه گذار فرش قرمز پهن کنیم

   رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در نخستین همایش سرمایه گذاری خارجی در حوزه مدیریت شهری در اهواز با بیان اینکه سرمایه گذاری حلقه مفقوده شهر اهواز است، گفت: خوشبختانه این همت شکل گرفته  و عزم بر این شد تا قصور  گذشته جبران شود و باید جلوی پای سرمایه گذار فرش قرمز پهن کنیم.

محمد جعفر فلسفی با اشاره به شعار بنی آدم اعضای یکدیگرند که سرلوحه سازمان بشر قرار دارد افزود:  دنیا باید بداند ما توسط یکی از جانی ترین و دیکتاتورترین افراد در ۸سال جنگ متحمل خسارتهای بسیار سنگینی شدیم که یک ریال بابت این تخریبها غرامت به ما پرداخت نشد.

وی بیان کرد: این مسئله نگاه ویژه مسئولین و افرادی که به این استان وارد میشود را می طلبد. این افراد همچنین باید واقف باشند ارزش کاری که در این استان انجام میدهند چندین برابر کار در جای دیگر است.

منتخب شورای پنجم شهر اهواز خطاب به مسئولین دستگاههای نظارتی و تصمیم ساز  گفت: ما باید نگاهمان را تغییر بدهیم و علل و عواملی که مانع سرمایه گذاری  در استان و شهر ما شده را به طور دقیق بررسی کنیم.

فلسفی تاکید کرد: حضور سرمایه گذار باید به عنوان شاخص عملکرد دستگاهها قرار داده شود و در صورت عدم تحقق با آن ها برخورد شود.

وی بیان داشت:  واقعیت های اهواز ما را بر آن می دارد حداقل در فرصتی دو سه ساله بستر را برای حضور سرمایه گذاران مهیا  و برخی چشم پوشی ها را نیز لحاظ کنیم و اصطلاحا فرش قرمز جلوی پای سرمایه گذاران پهن کنیم.

رئیس شورای شهر اهواز تصریح کرد: مسئولین شهرداری دلگرمی و مشوقهای لازم را به عنوان گام اول برای سرمایه گذاران فراهم کنند و اگر نیاز است میز و اتاق ‌و فردی برای این کار تعریف و تعیین کنند تا سرمایه گذاران گرفتار پیچ و خم های اداری  نشده وخسته و دلسرد نشوند.

فلسفی گفت: امیدواریم رویکرد مثبت به سرمایه گذاری  از راس هرم که شخص شهردار است تا قاعده این سازمان ساری و جاری شود.

گروه: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل
نویسنده خبر: روابط عمومی
تصاویر
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها