طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

کرایه تاکسی شهری اهواز افزایش یافت
29 شهریور 1397 08:58:00
   نرخ کرایه تاکسی شهری در اهواز 10درصد افزایش یافت . به گزارش واحد ارتباطات سازمان تاکسیرانی اهواز، نرخ کرایه تاکسی  شهری 10درصد افزایش پیدا کرد. مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اهواز اعلام کرد: بات...
چمن زنی 20 هزار متر مربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز
29 شهریور 1397 08:49:00
  20هزار مترمربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز چمن زنی شد . به گزارش امور ارتباطات ، مدیر منطقه 5 شهرداری اهواز در تشریح عملکرد فضای سبز سطح حوزه عنوان کرد: با تلاش نیروهای پاکبان فضای سبز منطقه عملیات چ...
موزه حیات وحش به شهرداری اهواز واگذار می شود
28 شهریور 1397 10:28:00
  مدیر عامل  سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت:  بزودی تفاهم‌نامه‌ای  با سازمان محیط زیست استان خوزستان در خصوص واگذاری ساختمان موزه حیات وحش به شهرداری اهواز  امضا می شود.
 نواختن زنگ پسماند همزمان با بازگشايي مدارس در اهواز
28 شهریور 1397 09:48:00
مدير عامل سازمان مديريت پسماند شهرداري اهواز خبرداد: همزمان با بازگشايي مدارس زنگ پسماند و آموزش شهروندي نواخته مي شود. محمدرضا قنواتي گفت: براساس برنامه ريزي صورت گرفته با شروع مدارس همانند سالهاي گذشته سازمان م...
برگزاری هشتمین شب سوگواری امام حسین(ع) در یادمان بین الحرمین
28 شهریور 1397 08:24:00
   شب هشتم سوگواری امام حسین (ع) در یادمان بین الحرمین با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد. به گزارش امور ارتباطات معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز شب هشتم سوگواری امام حسین (ع) و یاران با وفایش در ...
ترمیم نوار حفاری و روکش آسفالت در منطقه هفت
28 شهریور 1397 08:00:00
   مدیر منطقه هفت اهواز از ترمیم نوار حفاری و روکش آسفالت خیابان صباحی منتهی به بلوار پاسداران خبر داد . به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت  رضا ارشادی در این راستا گفت: عملیات اجرایی روکش آسفالت ب...

اخبار

شنبه 16 تیر 1397
تعداد بازدید: 196
تعداد نظرات: 0

 یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی: هیچ منطقه ای مانند خوزستان جاذبه های گردشگری ندارد

 یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی: هیچ منطقه ای مانند خوزستان جاذبه های گردشگری ندارد

   اولین همایش سرمایه گذاری خارجی در حوزه مدیریت شهری اهواز پیش از ظهر امروز 16خرداد 97 با حضور استاندار خوزستان، شهردار اهواز، نمایندگان مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر  اهواز و سرمایه گذاران خارجی و داخلی برگزار شد.

دکتر همایون یوسفی نماینده مردم اهواز ، باوی ، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی در این همایش با بیان اینکه استان خوزستان و کشور ایران یکی از غنی ترین منابع طبیعی را داراست اظهار کرد: در بین کشورهای منطقه خاورمیانه و غرب آسیا کشور ایران با توجه به منابع نفت و گاز، منابع انسانی و موقعیت خاص استراتژیک کشور و قرار گرفتن در قسمت غرب آسیا و دسترسی به آب های آزاد ایران از جهت سرمایه گذاری در وضعیت مناسبی است  و این وضعیت خوب برای سرمایه گذاران خارجی جاذبه ای مهم به شمار می رود.

وی با اشاره به اینکه خوزستان در بین استان های دیگر بیشترین جاذبه را از جهت سرمایه گذاری دارد گفت: در بین کشورهای خاورمیانه هیچ منطقه ای مانند خوزستان جاذبه های گردشگری ندارد.

یوسفی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی در جهت حمایت از سرمایه گذاران خارجی قوانین لازم را تصویب کرده است گفت: در این راستا قانون اصل 44 و قانون حمایت از سرمایه گذاران خارجی در مجلس شورای اسلامی ایران به تصویب رسیده است و این مصوبه  مبانی قانونی سرمایه گذاری خارجی را تبیین کرده است.

نماینده مردم اهواز ، باوی ، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری از تشکیل این همایش در جهت  رونق سرمایه گذاری خارجی  و تحول در استان گفت: طبق آماری که استانداری خوزستان ارائه داده است، فضای کسب و کار استان خوزستان بهبود یافته است اما رشد فضای کسب و کار لازمه هر نوع سرمایه گذاری بالاخص سرمایه گذاری خارجی است.

وی با تاکید بر اینکه برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی ابتدا باید از پروژه های کوچک آغاز کرد گفت: زمانی که بستر های لازم فراهم شد و اعتماد لازم به وجود آمد        می توانیم پروژه های بزرگتری در جهت سرمایه گذاری راه اندازی کنیم.

یوسفی در پایان گفت: تمامی زیرساخت های لازم جهت توسعه در استان خوزستان موجود است و خوزستان دیر یا زود محکوم به پیشرفت است.

گروه: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل
نویسنده خبر: روابط عمومی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها