طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

 استفاده از میله های جاذب رطوبت در فضای سبز اهواز
30 شهریور 1397 08:11:00
   به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ طرح استفاده از میله های جاذب رطوبت در فضای سبز اهواز به معاونت خدمات شهری ارسال شد.
آغاز عملیات پیاده رو سازی در منطقه هفت
30 شهریور 1397 07:47:00
   عملیات کفپوش گذاری و پیاده رو سازی در خیابان 4 خالدی منطقه هفت اهواز در حال انجام است. به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت اهواز، عملیات کفپوش گذاری و پیاده رو سازی به همت نیروهای زحمت کش فنی در خیابا...
کرایه تاکسی شهری اهواز افزایش یافت
29 شهریور 1397 08:58:00
   نرخ کرایه تاکسی شهری در اهواز 10درصد افزایش یافت . به گزارش واحد ارتباطات سازمان تاکسیرانی اهواز، نرخ کرایه تاکسی  شهری 10درصد افزایش پیدا کرد. مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اهواز اعلام کرد: بات...
چمن زنی 20 هزار متر مربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز
29 شهریور 1397 08:49:00
  20هزار مترمربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز چمن زنی شد . به گزارش امور ارتباطات ، مدیر منطقه 5 شهرداری اهواز در تشریح عملکرد فضای سبز سطح حوزه عنوان کرد: با تلاش نیروهای پاکبان فضای سبز منطقه عملیات چ...
موزه حیات وحش به شهرداری اهواز واگذار می شود
28 شهریور 1397 10:28:00
  مدیر عامل  سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت:  بزودی تفاهم‌نامه‌ای  با سازمان محیط زیست استان خوزستان در خصوص واگذاری ساختمان موزه حیات وحش به شهرداری اهواز  امضا می شود.
 نواختن زنگ پسماند همزمان با بازگشايي مدارس در اهواز
28 شهریور 1397 09:48:00
مدير عامل سازمان مديريت پسماند شهرداري اهواز خبرداد: همزمان با بازگشايي مدارس زنگ پسماند و آموزش شهروندي نواخته مي شود. محمدرضا قنواتي گفت: براساس برنامه ريزي صورت گرفته با شروع مدارس همانند سالهاي گذشته سازمان م...

اخبار

یکشنبه 17 تیر 1397
تعداد بازدید: 86
تعداد نظرات: 0

سومین جلسه بررسی مشکلات کوی مجاهد در دفتر مدیر شهرداری منطقه چهار برگزار شد

سومین جلسه بررسی مشکلات کوی مجاهد در دفتر مدیر شهرداری منطقه چهار برگزار شد

   مدیر منطقه چهار اهواز از برگزاری سومین جلسه با موضوع رفع مشکلات کوی مجاهد خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار اهواز، علیرضا سعادت گفت: برای رفع مشکلات کوی مجاهد این سومین جلسه طی سه هفته متوالی است که با حضور معاونین و مسئولین منطقه برگزار می شود.

مدیر منطقه چهار هدف از این جلسات را ارائه گزارش از اقدامات انجام شده طی دو هفته قبل عنوان کرد و افزود: ما باید برای شهروندان گزارش از فعالیتهای انجام شده در سطح منطقه را اطلاع رسانی کنیم و شهروندان را در زمینه فعالیتها ی انجام شده قرار دهیم.

سعادت از جمله اقدامات انجام شده در کوی مجاهد را پاکسازی کامل، نخاله برداری، لکه گیری آسفالت معابر، تعمیر و رنگ آمیزی ایستگاههای اتوبوس، ترمیم کفپوش ،ترمیم روشنایی معابرکوی مجاهد، هرس فضای سبز و مشارکت در برگزاری برنامه های فرهنگی و اجتماعی عنوان کرد و گفت: برای رفع مشکلات کوی مجاهد تمامی کارکنان باید با تعامل و همکاری تلاش کنند.

مدیر منطقه چهار در پایان افزود: رفع مشکلات و خدمات رسانی به تمامی محلات سطح منطقه از وظایف شهرداری است و انشاءالله طبق زمانبندی رسیدگی به دیگر محلات نیز در برنامه کاری این شهرداری قرار دارد.

گفتنی است در این جلسات تعدادی از نمایندگان شهروندان کوی مجاهد حضور داشتند.

 

گروه: شهرداری منطقه چهار
نویسنده خبر: ز. لیموچی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها