طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

کرایه تاکسی شهری اهواز افزایش یافت
29 شهریور 1397 08:58:00
   نرخ کرایه تاکسی شهری در اهواز 10درصد افزایش یافت . به گزارش واحد ارتباطات سازمان تاکسیرانی اهواز، نرخ کرایه تاکسی  شهری 10درصد افزایش پیدا کرد. مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اهواز اعلام کرد: بات...
چمن زنی 20 هزار متر مربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز
29 شهریور 1397 08:49:00
  20هزار مترمربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز چمن زنی شد . به گزارش امور ارتباطات ، مدیر منطقه 5 شهرداری اهواز در تشریح عملکرد فضای سبز سطح حوزه عنوان کرد: با تلاش نیروهای پاکبان فضای سبز منطقه عملیات چ...
موزه حیات وحش به شهرداری اهواز واگذار می شود
28 شهریور 1397 10:28:00
  مدیر عامل  سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت:  بزودی تفاهم‌نامه‌ای  با سازمان محیط زیست استان خوزستان در خصوص واگذاری ساختمان موزه حیات وحش به شهرداری اهواز  امضا می شود.
 نواختن زنگ پسماند همزمان با بازگشايي مدارس در اهواز
28 شهریور 1397 09:48:00
مدير عامل سازمان مديريت پسماند شهرداري اهواز خبرداد: همزمان با بازگشايي مدارس زنگ پسماند و آموزش شهروندي نواخته مي شود. محمدرضا قنواتي گفت: براساس برنامه ريزي صورت گرفته با شروع مدارس همانند سالهاي گذشته سازمان م...
برگزاری هشتمین شب سوگواری امام حسین(ع) در یادمان بین الحرمین
28 شهریور 1397 08:24:00
   شب هشتم سوگواری امام حسین (ع) در یادمان بین الحرمین با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد. به گزارش امور ارتباطات معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز شب هشتم سوگواری امام حسین (ع) و یاران با وفایش در ...
ترمیم نوار حفاری و روکش آسفالت در منطقه هفت
28 شهریور 1397 08:00:00
   مدیر منطقه هفت اهواز از ترمیم نوار حفاری و روکش آسفالت خیابان صباحی منتهی به بلوار پاسداران خبر داد . به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت  رضا ارشادی در این راستا گفت: عملیات اجرایی روکش آسفالت ب...

اخبار

ﺳﻪشنبه 19 تیر 1397
تعداد بازدید: 67
تعداد نظرات: 0

جشن روز دختر در مسجد شهید آیت الله اشرفی اصفهانی برگزار می شود

جشن روز دختر در مسجد شهید آیت الله اشرفی اصفهانی برگزار می شود

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی، احمد سراج معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز گفت: به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) و روز دختر، با مشارکت این معاونت، جشنی به همین مناسبت در مسجد شهید آیت الله اشرفی اصفهانی برگزار خواهد شد.

وی در تشریح برنامه های این مناسبت افزود: در این برنامه که ویژه دختر خانم ها برگزار می شود، برنامه های متنوعی درنظر گرفته شده است. از جمله این برنامه اجرای سرود و مولودی خوانی، سخنرانی و چندین برنامه دیگر متناسب با این روز بزرگ برگزار خواهد بود.

سراج در ادامه به یکی از برنامه های اختصاصی این جشن به نام نذر فرهنگی چادر اشاره و اظهار داشت: در این برنامه از خانواده ها خواستیم چادرهایی که در خانه ها بلااستفاده است را به عنوان نذر فرهنگی چادر جهت توزیع در مناطق محروم و کم برخودار جمع آوری و اهدا کنند.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز درخصوص نذر فرهنگی چادر افزود: نذر فرهنگی چادر آثار اجتماعی و فرهنگی بسیار زیادی را به دنبال دارد. امروزه شاهد آن هستیم که دشمنان دین و اسلام عامدانه در پی برداشتن حجاب از زنان و دختران متدین و با حجاب ما هستند. با چنین برنامه هایی ضمن ترویج فرهنگ چادر و حجاب اسلامی امیدوار هستیم نذورات مشابهی در زمینه مسایل فرهنگی در جامعه جای خود را باز کرده و شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه باشیم.

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی نذر چادر را از جمله علل و عوامل مشارکت جوانان در امور خیر دانست و اظهار امیدواری کرد: قطعا در برنامه های آتی شاهد نذورات فرهنگی بیشتری با همکاری و مشارکت مردم خواهیم بود.

سراج در مورد محل برگزاری این جشن تصریح کرد: مسجد شهید آیت الله اشرفی اصفهانی از جمله مساجد قدیمی و با سابقه اهواز است که بانی خدمات فرهنگی فراوانی به همت نمازگزاران خود بوده است. هم چنین نقش مساجد اهواز در انجام چنین حرکات فرهنگی و مذهبی بسیار پررنگ بوده و در این زمینه باید از این ظرفیت بیش از پیش بهره برداری لازم صورت پذیرد.

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی، یک شنبه 24/4/97 جشن روز دختر به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) با حضور صدها دختر و خانواده های آن ها در مسجد اشرفی اصفهانی اهواز برگزار خواهد شد.   

گروه: معاونت امور اجتماعی و فرهنگی
نویسنده خبر: ع. نبوی
تصاویر
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها