طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

شهردار اهواز در جلسه سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی: خروجی سمپوزیوم ها باید آگاهی بخشی به شهروندان باشد
21 آذر 1397 08:33:00
  کتانباف شهردار اهواز در جلسه شورای سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی که  با حضور  حجت الاسلام موسی پور عضو شورای اسلامی شهر و جمعی از اساتید دانشگاه و معاونین ومدیران شهرداری برگزار شد، گفت: خروجی چنین ...
عضو شورای اسلامی شهر اهواز: مردم باید احساس کنند شهرداری متعلق به آنهاست
21 آذر 1397 08:10:00
  جلسه شورای سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی با حضور شهردار اهواز، حجت الاسلام موسی پور عضو شورای اسلامی شهر اهواز، مدیران شهرداری و تعدادی از اساتید دانشگاه برگزار شد. در این جلسه،حجت الاسلام موسی پور عضو شور...
معاون شهردار اهواز: مسابقات دارت کلانشهر های کشور در سطح بالا برگزار شد
20 آذر 1397 15:46:00
   معاون شهردار اهواز و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز در مراسم اختتامیه مسابقات دارت  بانوان و آقایان کلانشهر های کشور گفت: در این دوره از مسابقات جدیت و رقابت سالمی بین ورزشکاران ...
عضو شورای اسلامی شهر اهواز: خوزستان جزو چهار نقطه طلایی کشاورزی جهان است
20 آذر 1397 15:42:00
   مراسم پایانی پنجمین دوره مسابقات دارت کارکنان کلانشهرهای کشور با حضور سید محسن موسوی زاده، محمد جعفر فلسفی، اسکندر لطفعلی زاده، محمد رضا ایزدی، سید ناصر موسوی نژاد، فتح الله حاجتی، بشیری قائم مقام شهردار اهو...
برپایی غرفه اختصاصی سمن ها در نمایشگاه گل و گیاه اهواز
20 آذر 1397 08:18:00
نشست مشترک سمن ها با مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در خصوص برگزاری نمایشگاه گل و گیاه با حضور رئیس کمیسیون خدمات شهری و رئیس کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد.
شهردار اهواز: 91 درصد شهروندان اهواز هزینه عوارض پسماند را پرداخت نمی‌کنند
19 آذر 1397 14:02:00
   شهردار اهواز با بیان اینکه تنها 9 درصد در پرداخت عوارض پسماند مشارکت می‌کنند، گفت: 91 درصد شهروندان این هزینه را پرداخت نمی‌کنند. منصور کتانباف اظهار کرد: شهرداری یک نهاد عمومی غیردولتی است که م...

اخبار

ﺳﻪشنبه 19 تیر 1397
تعداد بازدید: 93
تعداد نظرات: 0

جشن روز دختر در مسجد شهید آیت الله اشرفی اصفهانی برگزار می شود

جشن روز دختر در مسجد شهید آیت الله اشرفی اصفهانی برگزار می شود

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی، احمد سراج معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز گفت: به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) و روز دختر، با مشارکت این معاونت، جشنی به همین مناسبت در مسجد شهید آیت الله اشرفی اصفهانی برگزار خواهد شد.

وی در تشریح برنامه های این مناسبت افزود: در این برنامه که ویژه دختر خانم ها برگزار می شود، برنامه های متنوعی درنظر گرفته شده است. از جمله این برنامه اجرای سرود و مولودی خوانی، سخنرانی و چندین برنامه دیگر متناسب با این روز بزرگ برگزار خواهد بود.

سراج در ادامه به یکی از برنامه های اختصاصی این جشن به نام نذر فرهنگی چادر اشاره و اظهار داشت: در این برنامه از خانواده ها خواستیم چادرهایی که در خانه ها بلااستفاده است را به عنوان نذر فرهنگی چادر جهت توزیع در مناطق محروم و کم برخودار جمع آوری و اهدا کنند.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز درخصوص نذر فرهنگی چادر افزود: نذر فرهنگی چادر آثار اجتماعی و فرهنگی بسیار زیادی را به دنبال دارد. امروزه شاهد آن هستیم که دشمنان دین و اسلام عامدانه در پی برداشتن حجاب از زنان و دختران متدین و با حجاب ما هستند. با چنین برنامه هایی ضمن ترویج فرهنگ چادر و حجاب اسلامی امیدوار هستیم نذورات مشابهی در زمینه مسایل فرهنگی در جامعه جای خود را باز کرده و شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه باشیم.

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی نذر چادر را از جمله علل و عوامل مشارکت جوانان در امور خیر دانست و اظهار امیدواری کرد: قطعا در برنامه های آتی شاهد نذورات فرهنگی بیشتری با همکاری و مشارکت مردم خواهیم بود.

سراج در مورد محل برگزاری این جشن تصریح کرد: مسجد شهید آیت الله اشرفی اصفهانی از جمله مساجد قدیمی و با سابقه اهواز است که بانی خدمات فرهنگی فراوانی به همت نمازگزاران خود بوده است. هم چنین نقش مساجد اهواز در انجام چنین حرکات فرهنگی و مذهبی بسیار پررنگ بوده و در این زمینه باید از این ظرفیت بیش از پیش بهره برداری لازم صورت پذیرد.

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی، یک شنبه 24/4/97 جشن روز دختر به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) با حضور صدها دختر و خانواده های آن ها در مسجد اشرفی اصفهانی اهواز برگزار خواهد شد.   

گروه: معاونت امور اجتماعی و فرهنگی
نویسنده خبر: ع. نبوی
تصاویر
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها