طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

 استفاده از میله های جاذب رطوبت در فضای سبز اهواز
30 شهریور 1397 08:11:00
   به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ طرح استفاده از میله های جاذب رطوبت در فضای سبز اهواز به معاونت خدمات شهری ارسال شد.
آغاز عملیات پیاده رو سازی در منطقه هفت
30 شهریور 1397 07:47:00
   عملیات کفپوش گذاری و پیاده رو سازی در خیابان 4 خالدی منطقه هفت اهواز در حال انجام است. به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت اهواز، عملیات کفپوش گذاری و پیاده رو سازی به همت نیروهای زحمت کش فنی در خیابا...
کرایه تاکسی شهری اهواز افزایش یافت
29 شهریور 1397 08:58:00
   نرخ کرایه تاکسی شهری در اهواز 10درصد افزایش یافت . به گزارش واحد ارتباطات سازمان تاکسیرانی اهواز، نرخ کرایه تاکسی  شهری 10درصد افزایش پیدا کرد. مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اهواز اعلام کرد: بات...
چمن زنی 20 هزار متر مربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز
29 شهریور 1397 08:49:00
  20هزار مترمربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز چمن زنی شد . به گزارش امور ارتباطات ، مدیر منطقه 5 شهرداری اهواز در تشریح عملکرد فضای سبز سطح حوزه عنوان کرد: با تلاش نیروهای پاکبان فضای سبز منطقه عملیات چ...
موزه حیات وحش به شهرداری اهواز واگذار می شود
28 شهریور 1397 10:28:00
  مدیر عامل  سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت:  بزودی تفاهم‌نامه‌ای  با سازمان محیط زیست استان خوزستان در خصوص واگذاری ساختمان موزه حیات وحش به شهرداری اهواز  امضا می شود.
 نواختن زنگ پسماند همزمان با بازگشايي مدارس در اهواز
28 شهریور 1397 09:48:00
مدير عامل سازمان مديريت پسماند شهرداري اهواز خبرداد: همزمان با بازگشايي مدارس زنگ پسماند و آموزش شهروندي نواخته مي شود. محمدرضا قنواتي گفت: براساس برنامه ريزي صورت گرفته با شروع مدارس همانند سالهاي گذشته سازمان م...

اخبار

ﺳﻪشنبه 19 تیر 1397
تعداد بازدید: 84
تعداد نظرات: 0

دیدار مردمی مدیر منطقه 4 شهرداری اهواز با نمازگزاران مسجد ابوالفضل العباس شهرک الهیه

 دیدار مردمی مدیر منطقه 4 شهرداری اهواز با نمازگزاران مسجد ابوالفضل العباس شهرک الهیه

   شب گذشته مدیر منطقه چهار به همراه معاونین و مسئولین منطقه و مدیرعامل سازمان میادین و تره بار به منظور بررسی مشکلات ساکنین این منطقه در مسجد ابوافضل العباس شهرک الهیه  حضور یافتند.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار علیرضا سعادت مدیر منطقه ضمن تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع) هدف از  این بازدید و دیدار مردمی با شهروندان در مساجد را اینگونه عنوان کرد: ما برای شهروندان گزارشی از فعالیتهای انجام شده در سطح منطقه را باید اطلاع رسانی کنیم و شهروندان را در جریان  فعالیتها و اقدامات شهرداری در منطقه اعم  از فنی و عمرانی، خدمات شهری، فرهنگی و اجتماعی و ترافیکی صورت گرفته قرار دهیم و از آنها جهت خدمات بهترکمک ویاری بخواهیم .

وی افزود: همکاری شهروندان وخدمات رسانی شهرداری  باید مکمل هم باشند و هر دو طرف باید همدیگر را در این زمینه یاری دهند. وی کارهای صورت گرفته و کارهای در دست اقدام این منطقه را به اطلاع اهالی شهرک الهیه  رساند و به مشکلات آنان گوش فرا داد و در پایان طی نشستی با نمایندگان اهالی شهرک الهیه جهت رفع مشکلات آنها زمانبندی کوتاه و برنامه ریزی مناسب انجام شد.

پس از آن ادامه جلسه نیز در منزل یکی از معتمدین شهرک الهیه با تعدادی از شهروندان برگزار شد و آنها نیز مشکلات این شهرک را بیان کردند که مدیر منطقه مشکلات را مورد بررسی قرار داد و دستورات لازم را به معاونین خود صادر کرد.

گروه: شهرداری منطقه چهار
نویسنده خبر: ز. لیموچی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها