طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

کرایه تاکسی شهری اهواز افزایش یافت
29 شهریور 1397 08:58:00
   نرخ کرایه تاکسی شهری در اهواز 10درصد افزایش یافت . به گزارش واحد ارتباطات سازمان تاکسیرانی اهواز، نرخ کرایه تاکسی  شهری 10درصد افزایش پیدا کرد. مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اهواز اعلام کرد: بات...
چمن زنی 20 هزار متر مربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز
29 شهریور 1397 08:49:00
  20هزار مترمربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز چمن زنی شد . به گزارش امور ارتباطات ، مدیر منطقه 5 شهرداری اهواز در تشریح عملکرد فضای سبز سطح حوزه عنوان کرد: با تلاش نیروهای پاکبان فضای سبز منطقه عملیات چ...
موزه حیات وحش به شهرداری اهواز واگذار می شود
28 شهریور 1397 10:28:00
  مدیر عامل  سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت:  بزودی تفاهم‌نامه‌ای  با سازمان محیط زیست استان خوزستان در خصوص واگذاری ساختمان موزه حیات وحش به شهرداری اهواز  امضا می شود.
 نواختن زنگ پسماند همزمان با بازگشايي مدارس در اهواز
28 شهریور 1397 09:48:00
مدير عامل سازمان مديريت پسماند شهرداري اهواز خبرداد: همزمان با بازگشايي مدارس زنگ پسماند و آموزش شهروندي نواخته مي شود. محمدرضا قنواتي گفت: براساس برنامه ريزي صورت گرفته با شروع مدارس همانند سالهاي گذشته سازمان م...
برگزاری هشتمین شب سوگواری امام حسین(ع) در یادمان بین الحرمین
28 شهریور 1397 08:24:00
   شب هشتم سوگواری امام حسین (ع) در یادمان بین الحرمین با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد. به گزارش امور ارتباطات معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز شب هشتم سوگواری امام حسین (ع) و یاران با وفایش در ...
ترمیم نوار حفاری و روکش آسفالت در منطقه هفت
28 شهریور 1397 08:00:00
   مدیر منطقه هفت اهواز از ترمیم نوار حفاری و روکش آسفالت خیابان صباحی منتهی به بلوار پاسداران خبر داد . به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت  رضا ارشادی در این راستا گفت: عملیات اجرایی روکش آسفالت ب...

اخبار

چهارشنبه 20 تیر 1397
تعداد بازدید: 110
تعداد نظرات: 0

   معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز: یکصد خیابان اصلی و فرعی روکش آسفالت می شود

   معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز: یکصد خیابان اصلی و فرعی روکش آسفالت می شود

   معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز در جلسه شورای معاونین شهرداری به تشریح فعالیتهای این معاونت پرداخت و گفت: پروژه های کلان شهری عمدتا فعال هستند و در برخی موارد خاص که موانعی نیز وجود داشته باشد با درایت شهردار اهواز مشکل رفع می شود که از آن جمله می‌توان به پروژه‌های زردشت و مسیرهای انحرافی آن به میدان شهید بندر اشاره کردکه ظرف مدت چندین ماه اجرا می شود و پس از آن با همکاری معاونت حمل نقل ترافیک شهرداری اهواز بحث ترافیکی منطقه را تغییر خواهیم داد کما اینکه با اجرای مسیرهای ورودی و خروجی پل، مسیرهای ترافیکی منطقه نیز تغییر پیدا خواهد کرد و پس از آن نیز یک سری تصمیمات ترافیکی در سطح استان و شهرستان اتخاذ خواهد شد که این موضوع را باید پیگیری کرد. پس از آن به سمت سردشت به مسیر جدید نیاز داریم که اتصال به انتهای زردشت می‌باشد بدین معنا که ورودی زردشت از سمت غرب به مسیر شرق انتقال داده خواهد شد.

محمد صفری در خصوص پیشرفت پروژه مسیر پل ششم افزود: شمع‌های مسیر راه آهن در پروژه مسیر پل ششم در انتهای خیابان امام ریخته شد. فونداسیون دیوار به دیوار و قطعات بتنی ضلع جنوبی آن نیز آغاز شده و در حال فعالیت است که پس از بهره برداری از فاز اول فاز دوم نیز هدف گذاری شد و تا قبل از پایان سال با توافقی که با پیمانکار این پروژه انجام شده تا دهه فجر افتتاح می شود.

وی ادامه داد: دو محور از چهار محور با هماهنگی با شهردار اهواز تامین مالی شد که مسیر میدان نفت به سمت فرودگاه و دیگری از سمت میدان خلیج فارس به میدان چهارشیر به سمت میدان نفت را اجرایی خواهیم کرد.

این مقام مسئول عنوان کرد: مبحث بعدی جاده های ساحلی هستند که علی رغم اینکه مشکلات فراوانی در مسیر این پروژه قرار داشت اما کار بسیار پیشرفت کرده و در حال انجام است.

صفری اظهار کرد: سازمان عمران شهری در ورودی خرمشهر و سازمان موتوری در ورودی حمیدیه در حال کار هستند و با خدمات شهری و معاون حمل و نقل و ترافیک در بحث فضای سبز و فضای ترافیکی هماهنگی ایجاد می کنیم تا این دو بخش در کنار هم آغاز به کار کنند و بتوانیم تا انتهای تابستان وضعیت آنجا را به گونه ای سر و سامان دهیم که در شان زائرین اباعبدالله الحسین(ع) باشد.

وی  در ادامه به دستور شهردار در خصوص  پروژه های بزرگ آسفالت اشاره و اعلام کرد: هم اکنون در مرحله نهایی ابلاغ و واگذاری این پروژه ها هستیم که امیدواریم در مردادماه آغاز به کار کنند.

معاون فنی عمرانی شهرداری اهواز گفت: طبق بررسی های بعمل آمده حفاری های بی رویه ناشی از ساخت و ساز باعث شده معابر نامناسبی داشته باشیم که در این پروژه حداقل یکصد خیابان اصلی و کل خیابان های فرعی را روکش آسفالت خواهیم کرد.

گروه: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل
نویسنده خبر: روابط عمومی
تصاویر
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها