طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

کرایه تاکسی شهری اهواز افزایش یافت
29 شهریور 1397 08:58:00
   نرخ کرایه تاکسی شهری در اهواز 10درصد افزایش یافت . به گزارش واحد ارتباطات سازمان تاکسیرانی اهواز، نرخ کرایه تاکسی  شهری 10درصد افزایش پیدا کرد. مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اهواز اعلام کرد: بات...
چمن زنی 20 هزار متر مربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز
29 شهریور 1397 08:49:00
  20هزار مترمربع از فضای سبز منطقه 5 شهرداری اهواز چمن زنی شد . به گزارش امور ارتباطات ، مدیر منطقه 5 شهرداری اهواز در تشریح عملکرد فضای سبز سطح حوزه عنوان کرد: با تلاش نیروهای پاکبان فضای سبز منطقه عملیات چ...
موزه حیات وحش به شهرداری اهواز واگذار می شود
28 شهریور 1397 10:28:00
  مدیر عامل  سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت:  بزودی تفاهم‌نامه‌ای  با سازمان محیط زیست استان خوزستان در خصوص واگذاری ساختمان موزه حیات وحش به شهرداری اهواز  امضا می شود.
 نواختن زنگ پسماند همزمان با بازگشايي مدارس در اهواز
28 شهریور 1397 09:48:00
مدير عامل سازمان مديريت پسماند شهرداري اهواز خبرداد: همزمان با بازگشايي مدارس زنگ پسماند و آموزش شهروندي نواخته مي شود. محمدرضا قنواتي گفت: براساس برنامه ريزي صورت گرفته با شروع مدارس همانند سالهاي گذشته سازمان م...
برگزاری هشتمین شب سوگواری امام حسین(ع) در یادمان بین الحرمین
28 شهریور 1397 08:24:00
   شب هشتم سوگواری امام حسین (ع) در یادمان بین الحرمین با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد. به گزارش امور ارتباطات معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز شب هشتم سوگواری امام حسین (ع) و یاران با وفایش در ...
ترمیم نوار حفاری و روکش آسفالت در منطقه هفت
28 شهریور 1397 08:00:00
   مدیر منطقه هفت اهواز از ترمیم نوار حفاری و روکش آسفالت خیابان صباحی منتهی به بلوار پاسداران خبر داد . به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت  رضا ارشادی در این راستا گفت: عملیات اجرایی روکش آسفالت ب...

اخبار

پنجشنبه 21 تیر 1397
تعداد بازدید: 35
تعداد نظرات: 0

مهارآتش سوزی مرکز توانبخشی معلولین در اهواز

 مهارآتش سوزی مرکز توانبخشی معلولین در اهواز

آتش سوزی در مرکز توانبخشی معلولین با سرعت عمل و فداکاری آتش نشانان مهار و از فاجعه ای در اهواز جلوگیری شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اظهار کرد: بیست و یکم تیر ماه سال جاری ساعت 10 و یک دقیقه طی تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 این سازمان، خبر آتش سوزی مرکز توانبخشی معلولین واقع در یکی از مناطق اهواز اطلاع رسانی شد.
آتش پاد علی تراب پور بیان کرد: ستاد فرماندهی سازمان بلادرنگ از 2 ایستگاه همجوار تیم های اطفا حریق و امداد و نجات را به محل حادثه اعزام کرد.
وی افزود: آتش نشانان با ورود به محل حادثه مشاهده کردند که حریق در یکی از اتاق ها که کنتورها و تابلوهای برق مرکز در آن قرار داشته رخ داده است و محیط مجتمع مملو از دود شده است.
وی در ادامه توضیح داد: آتش نشانان همزمان با اجرای عملیات اطفا حریق با اطلاع از اینکه در این مکان 60 نفرمددجو که قریب به اتفاق قادر به جابجایی نیستند، سریعا با تشکیل تیم های دو نفره به منظور حفظ جان و سلامت معلولین عزیز اقدام به حمل، جابجایی و خروج ایشان از اتاق های محل اسکانشان کردند و آنها را به مکانی امن در حیاط مجتمع منتقل کردند.
آتش پاد تراب پورتصریح کرد: به لطف خدا و تلاش خستگی ناپذیر آتش نشانان حریق در کانون کنترل و مهار شد و از سرایت آتش به سایر نقاط جلوگیری شد.
وی با اشاره به اینکه این حادثه هیچگونه تلفات جانی نداشت ، بیان کرد:به منظوراطمینان با کمک عوامل اورژنس و تیم پزشکی بهزیستی وضعیت سلامت کلیه معلولین درمحل حادثه چک و کنترل شد و مورد خاصی گزارش نشد.
آتش پاد تراب پوراظهار کرد:پس از پایان عملیات اطفا و نجات با توجه به قطع برق مجتمع و گرمای طاقت فرسای هوا  حسب وظیفه انسانی و دینی با تماسهای مکرر و رایزنی با مسئولین محترم ستاد بحران ، فرمانداری و بهزیستی مکانی موقت در منطقه سپیدار اهواز برای این عزیزان تهیه و با 2 دستگاه اتوبوس کولردار شرکت نفت این مددجویان به مکان جدید انتقال داده شدند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهوازاعلام کرد: علت حادثه از سوی کارشناسان سازمان بار بیش از حد به جعبه برق اعلام گردید.

گروه: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
نویسنده خبر: م. حق شناس
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها