طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

شهردار اهواز در جلسه سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی: خروجی سمپوزیوم ها باید آگاهی بخشی به شهروندان باشد
21 آذر 1397 08:33:00
  کتانباف شهردار اهواز در جلسه شورای سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی که  با حضور  حجت الاسلام موسی پور عضو شورای اسلامی شهر و جمعی از اساتید دانشگاه و معاونین ومدیران شهرداری برگزار شد، گفت: خروجی چنین ...
عضو شورای اسلامی شهر اهواز: مردم باید احساس کنند شهرداری متعلق به آنهاست
21 آذر 1397 08:10:00
  جلسه شورای سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی با حضور شهردار اهواز، حجت الاسلام موسی پور عضو شورای اسلامی شهر اهواز، مدیران شهرداری و تعدادی از اساتید دانشگاه برگزار شد. در این جلسه،حجت الاسلام موسی پور عضو شور...
معاون شهردار اهواز: مسابقات دارت کلانشهر های کشور در سطح بالا برگزار شد
20 آذر 1397 15:46:00
   معاون شهردار اهواز و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز در مراسم اختتامیه مسابقات دارت  بانوان و آقایان کلانشهر های کشور گفت: در این دوره از مسابقات جدیت و رقابت سالمی بین ورزشکاران ...
عضو شورای اسلامی شهر اهواز: خوزستان جزو چهار نقطه طلایی کشاورزی جهان است
20 آذر 1397 15:42:00
   مراسم پایانی پنجمین دوره مسابقات دارت کارکنان کلانشهرهای کشور با حضور سید محسن موسوی زاده، محمد جعفر فلسفی، اسکندر لطفعلی زاده، محمد رضا ایزدی، سید ناصر موسوی نژاد، فتح الله حاجتی، بشیری قائم مقام شهردار اهو...
برپایی غرفه اختصاصی سمن ها در نمایشگاه گل و گیاه اهواز
20 آذر 1397 08:18:00
نشست مشترک سمن ها با مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در خصوص برگزاری نمایشگاه گل و گیاه با حضور رئیس کمیسیون خدمات شهری و رئیس کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد.
شهردار اهواز: 91 درصد شهروندان اهواز هزینه عوارض پسماند را پرداخت نمی‌کنند
19 آذر 1397 14:02:00
   شهردار اهواز با بیان اینکه تنها 9 درصد در پرداخت عوارض پسماند مشارکت می‌کنند، گفت: 91 درصد شهروندان این هزینه را پرداخت نمی‌کنند. منصور کتانباف اظهار کرد: شهرداری یک نهاد عمومی غیردولتی است که م...

اخبار

پنجشنبه 21 تیر 1397
تعداد بازدید: 53
تعداد نظرات: 0

مهارآتش سوزی مرکز توانبخشی معلولین در اهواز

 مهارآتش سوزی مرکز توانبخشی معلولین در اهواز

آتش سوزی در مرکز توانبخشی معلولین با سرعت عمل و فداکاری آتش نشانان مهار و از فاجعه ای در اهواز جلوگیری شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اظهار کرد: بیست و یکم تیر ماه سال جاری ساعت 10 و یک دقیقه طی تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 این سازمان، خبر آتش سوزی مرکز توانبخشی معلولین واقع در یکی از مناطق اهواز اطلاع رسانی شد.
آتش پاد علی تراب پور بیان کرد: ستاد فرماندهی سازمان بلادرنگ از 2 ایستگاه همجوار تیم های اطفا حریق و امداد و نجات را به محل حادثه اعزام کرد.
وی افزود: آتش نشانان با ورود به محل حادثه مشاهده کردند که حریق در یکی از اتاق ها که کنتورها و تابلوهای برق مرکز در آن قرار داشته رخ داده است و محیط مجتمع مملو از دود شده است.
وی در ادامه توضیح داد: آتش نشانان همزمان با اجرای عملیات اطفا حریق با اطلاع از اینکه در این مکان 60 نفرمددجو که قریب به اتفاق قادر به جابجایی نیستند، سریعا با تشکیل تیم های دو نفره به منظور حفظ جان و سلامت معلولین عزیز اقدام به حمل، جابجایی و خروج ایشان از اتاق های محل اسکانشان کردند و آنها را به مکانی امن در حیاط مجتمع منتقل کردند.
آتش پاد تراب پورتصریح کرد: به لطف خدا و تلاش خستگی ناپذیر آتش نشانان حریق در کانون کنترل و مهار شد و از سرایت آتش به سایر نقاط جلوگیری شد.
وی با اشاره به اینکه این حادثه هیچگونه تلفات جانی نداشت ، بیان کرد:به منظوراطمینان با کمک عوامل اورژنس و تیم پزشکی بهزیستی وضعیت سلامت کلیه معلولین درمحل حادثه چک و کنترل شد و مورد خاصی گزارش نشد.
آتش پاد تراب پوراظهار کرد:پس از پایان عملیات اطفا و نجات با توجه به قطع برق مجتمع و گرمای طاقت فرسای هوا  حسب وظیفه انسانی و دینی با تماسهای مکرر و رایزنی با مسئولین محترم ستاد بحران ، فرمانداری و بهزیستی مکانی موقت در منطقه سپیدار اهواز برای این عزیزان تهیه و با 2 دستگاه اتوبوس کولردار شرکت نفت این مددجویان به مکان جدید انتقال داده شدند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهوازاعلام کرد: علت حادثه از سوی کارشناسان سازمان بار بیش از حد به جعبه برق اعلام گردید.

گروه: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
نویسنده خبر: علی میری
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها