طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

شهردار اهواز: 91 درصد شهروندان اهواز هزینه عوارض پسماند را پرداخت نمی‌کنند
19 آذر 1397 14:02:00
   شهردار اهواز با بیان اینکه تنها 9 درصد در پرداخت عوارض پسماند مشارکت می‌کنند، گفت: 91 درصد شهروندان این هزینه را پرداخت نمی‌کنند. منصور کتانباف اظهار کرد: شهرداری یک نهاد عمومی غیردولتی است که م...
برگزاری کارگاه تخصصی درآمدی شهرداریها در اهواز
19 آذر 1397 14:00:00
   به همت معاونت مالی و اقتصادی شهرداری اهواز، کارگاه آموزشی اصول، قوانین و بخشی از مصوبات درآمدی شهرداریها- راهکارها و نحوه تشخیص درآمدهای پایدار برگزار می شود. به گزارش سایت شهرداری اهواز، معاون مالی و اقتصا...
طرح ساماندهی مشاغل آلاینده شهری در دستور کارسازمان ساماندهی  قرار گرفت
19 آذر 1397 08:10:00
طرح ساماندهی مشاغل آلاینده شهری در دستور کارسازمان ساماندهی  قرار دارد مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اهواز در جلسه بااتحادیه صنف رنگ‌آمیزان خودرو گفت: سازمان ساماندهی مشاغ...
آخرین وضعیت سکونت گاههای پرخطر منبع آب
18 آذر 1397 13:30:00
   مجری طرح بازآفرینی شهری شهرداری اهواز در تازه ترین گفتگوی خود، آخرین وضعیت انجام شده در خصوص سکونت گاههای پرخطر منبع آب را تشریح کرد. محمد جواد اشرفی در این گزارش تلاش کرده تا مشکلات و خطراتی که...
عملکرد خدمات شهری در منطقه پنج
18 آذر 1397 12:03:00
مدیر منطقه پنج شهرداری اهواز عملکرد هفته جاری معاونت خدمات شهری منطقه 5 را تشریح کرد. به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه پنج، رمضان سواری با ارائه عملکرد هفته جاری حوزه معاونت خدمات شهری عنوان کرد: وا...
جزییات جدید پروژه های ریل‌باس و BRT در اهواز
18 آذر 1397 10:13:00
   در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اهواز در حاشیه مذاکرات لایحه انتشار اوراق مشارکت پروژه BRT، گزارشی از این پروژه و نیز پروژه ریل باس ارائه شد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، مدیرکل دفتر مطالعات و طراحی حمل&...

اخبار

یکشنبه 24 تیر 1397
تعداد بازدید: 264
تعداد نظرات: 0

مشکلات ترافیکی معاونت های حمل و نقل و ترافیک مناطق هشتگانه شهرداری اهواز بررسی شد

مشکلات ترافیکی معاونت های حمل و نقل و ترافیک مناطق هشتگانه شهرداری اهواز بررسی شد

   مشکلات ترافیکی معاونت های حمل و نقل و ترافیک مناطق هشتگانه شهرداری اهواز بررسی و برنامه ریزی لازم جهت اجرای پروژه های ترافیکی انجام شد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز به همراه مدیر کل ایمنی و مهندسی ترافیک و معاونین مناطق هشتگانه شهرداری مشکلات ترافیکی آن مناطق را مورد بررسی قرار دادند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز عنان کرد: در راستای استقبال از مهر باید خط کشی محوری و خط کشی عابر پیاده معابر اصلی و شریانی کلیه مناطق، حداکثر تا تاریخ 97/6/1 انجام شود. همچنین کلیه تابلوها و علائم و تجهیزات ایمنی و ترافیکی با هماهنگی این معاونت به ویژه در محدوده مدارس نصب شود.

محمود لویمی اضافه کرد: سرعتگیر و سرعتکاه هایی که در کمیته آرام سازی مصوب می شوند با هماهنگی خدمات شهری احداث شده و نیز نسبت به ترمیم سرعت گیرهای قبلی به صورت انبوه اقدام شود.

وی افزود:  هرچه سریعتر عملیات نوسازی و بهسازی ایستگاه های اتوبوس به ویژه در مناطق یک، شش و هفت صورت پذیرد و در خصوص (حمل و نقل همگانی) تمامی نیازها شناسایی و اعلام شوند.

همچنین لویمی تصریح کرد: به صورت مستمر، گشت ترافیکی در مناطق هشتگانه، جهت رفع نواقص انجام شود و نیز بررسی میدانی پل های عابر پیاده سطح شهر از نظر سیما و منظر و مشکلات فنی به عمل آید.

وی ادامه داد: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه دو نسبت به تکمیل اصلاح هندسی خرداد-مدرس و پهلوان-خرداد حداکثر تا تاریخ 97/4/30 اقدام نماید، همچنین معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه سه نسبت به شروع عملیات اجرایی تقاطع هوشمند اقبال و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه چهار نسبت به تکمیل تقاطع هوشمند دی-فروردین اقدام کنند و معاونت های حمل و نقل و ترافیک شهرداری مناطق پنج و شش نیز اقدامات لازم جهت تهیه اسناد مناقصه اصلاح هندسی 68 متری کوی علوی و مسیر گلستان حد فاصل میدان کارگر تا بقایی را به عمل آورند.

لویمی گفت: می بایست تا پانزدهم شهریور ماه کلیه جداول سطح شهر به رنگ سبز و سفید رنگ آمیزی و جداول رنگ شده در صورت نیاز مجددا رنگ آمیزی شوند.

در پایان معاون حمل و نقل و ترافیک اظهار کرد: جهت تسریع در برطرف شدن مشکلات ترافیکی و اهمیت آن، این جلسات هر دو هفته یکبار برگزار و گزارش گیری لازم از عملکرد معاونت های حمل و نقل و ترافیک مناطق هشتگانه انجام شود.

 

گروه: معاونت حمل و نقل و ترافیک
نویسنده خبر: ل صفی خانی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها