طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

شهردار اهواز خبر داد: احداث سه مجموعه سلامت با مشارکت بخش خصوصی
26 مهر 1397 17:39:00
      شهردار اهواز در جلسه ی پنجشنبه ی شورای عالی سرمایه گذاری اهواز از احداث سه مجموعه سلامت در شهر با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.  به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این جلسه که با حضور کتانباف شهر...
حمایت رییس شورای شهر از احداث پردیس سلامت
26 مهر 1397 17:18:00
    رییس شورای اسلامی شهر اهواز در جلسه هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری اهواز از احداث پردیس سلامت اهواز حمایت کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این جلسه که با حضور کتانباف شهردار اهواز، عالمی نیسی سرپرست ...
تشکیل جلسه هیأت مدیره اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور در اهواز
25 مهر 1397 11:54:00
    سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز روز سه شنبه میزبان جلسه هیأت مدیره اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور بود. به گزارش سایت شهرداری اهواز در این جلسه که با حضور حصاری مدیر کل حمل و نقل سازمان شهرداری ها ...
بازدیدمدیر کل ملی مبارزه با گرد و غبار کشور از کمربند سبز
25 مهر 1397 10:42:00
    طهماسبی مدیر کل ملی مبارزه با گرد و غبار کشور، مدیران محیط زیست و جمعی از مدیران و کارشناسان شهرداری اهواز، از پروژه کمربند سبز اهواز بازدید کردند. در این بازدید مدیر کل ملی مبارزه با گرد و غبار کشو...
اقدامات گسترده شهرداری اهواز در پایانه مرزی چذابه
24 مهر 1397 15:35:00
   شهردار معنوی چذابه، مهم ترین اقدامات شهرداری اهواز را در این پایانه مرزی تشریح کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، محمد رستم منش گفت: از روز ۱۵ مهرماه نیروها و ماشین آلات شهرداری اهواز در پایانه مرزی چذابه ...
آغاز آسفالت تقاطع غیر همسطح ولایت و مسیر شهیدان خادم سید الشهدا
24 مهر 1397 15:10:00
         صبح امروز آسفالت مسیر تقاطع غیر همسطح ولایت و مسیر شهیدان خادم سید الشهدا (برش کوی گلف) آغاز شد. به گزارش سایت شهرداری اهواز پروژه مسیر تقاطع غیر همسطح پل ولایت با 95 درصد پیشرفت فیزی...

اخبار

یکشنبه 24 تیر 1397
تعداد بازدید: 223
تعداد نظرات: 0

مشکلات ترافیکی معاونت های حمل و نقل و ترافیک مناطق هشتگانه شهرداری اهواز بررسی شد

مشکلات ترافیکی معاونت های حمل و نقل و ترافیک مناطق هشتگانه شهرداری اهواز بررسی شد

   مشکلات ترافیکی معاونت های حمل و نقل و ترافیک مناطق هشتگانه شهرداری اهواز بررسی و برنامه ریزی لازم جهت اجرای پروژه های ترافیکی انجام شد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز به همراه مدیر کل ایمنی و مهندسی ترافیک و معاونین مناطق هشتگانه شهرداری مشکلات ترافیکی آن مناطق را مورد بررسی قرار دادند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز عنان کرد: در راستای استقبال از مهر باید خط کشی محوری و خط کشی عابر پیاده معابر اصلی و شریانی کلیه مناطق، حداکثر تا تاریخ 97/6/1 انجام شود. همچنین کلیه تابلوها و علائم و تجهیزات ایمنی و ترافیکی با هماهنگی این معاونت به ویژه در محدوده مدارس نصب شود.

محمود لویمی اضافه کرد: سرعتگیر و سرعتکاه هایی که در کمیته آرام سازی مصوب می شوند با هماهنگی خدمات شهری احداث شده و نیز نسبت به ترمیم سرعت گیرهای قبلی به صورت انبوه اقدام شود.

وی افزود:  هرچه سریعتر عملیات نوسازی و بهسازی ایستگاه های اتوبوس به ویژه در مناطق یک، شش و هفت صورت پذیرد و در خصوص (حمل و نقل همگانی) تمامی نیازها شناسایی و اعلام شوند.

همچنین لویمی تصریح کرد: به صورت مستمر، گشت ترافیکی در مناطق هشتگانه، جهت رفع نواقص انجام شود و نیز بررسی میدانی پل های عابر پیاده سطح شهر از نظر سیما و منظر و مشکلات فنی به عمل آید.

وی ادامه داد: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه دو نسبت به تکمیل اصلاح هندسی خرداد-مدرس و پهلوان-خرداد حداکثر تا تاریخ 97/4/30 اقدام نماید، همچنین معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه سه نسبت به شروع عملیات اجرایی تقاطع هوشمند اقبال و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه چهار نسبت به تکمیل تقاطع هوشمند دی-فروردین اقدام کنند و معاونت های حمل و نقل و ترافیک شهرداری مناطق پنج و شش نیز اقدامات لازم جهت تهیه اسناد مناقصه اصلاح هندسی 68 متری کوی علوی و مسیر گلستان حد فاصل میدان کارگر تا بقایی را به عمل آورند.

لویمی گفت: می بایست تا پانزدهم شهریور ماه کلیه جداول سطح شهر به رنگ سبز و سفید رنگ آمیزی و جداول رنگ شده در صورت نیاز مجددا رنگ آمیزی شوند.

در پایان معاون حمل و نقل و ترافیک اظهار کرد: جهت تسریع در برطرف شدن مشکلات ترافیکی و اهمیت آن، این جلسات هر دو هفته یکبار برگزار و گزارش گیری لازم از عملکرد معاونت های حمل و نقل و ترافیک مناطق هشتگانه انجام شود.

 

گروه: معاونت حمل و نقل و ترافیک
نویسنده خبر: ل صفی خانی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها