اخبار
 انتشار: 27 تیر 1397
   مشاهده: 242

  تالار شهید جمالپور با اجرای برنامه تئاتر میزبان عموم شهروندان خواهد بود

   احمدرضا درخشان معاونت اجتماعی شهروندی سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی گفت: امشب تالار شهید جمالپور با اجرای دو برنامه تئاتر میزبان عموم شهروندان اهوازی است.

وی با اشاره به دهه کرامت گفت: به مناسبت ایام دهه کرامت و ولادت امام رضا(علیه السلام) برنامه های تابستانی تالار شهید جمالپور آغاز می شود. در اولین برنامه  یک اجرا با مضامین مذهبی به موضوعیت امام رضا و حضرت معصومه (علیه السلام) و پس از آن یک اجرای طنز روی صحنه خواهد رفت.

معاون اجتماعی شهروندی سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی افزود: اجرا در دو شب توسط گروه تئاتر «چادر خاکی» صورت می پذیرد. هم چنین جهت ایجاد نشاط بیشتر یک نمایش طنز نیز اجرا می شود.

درخشان در این خصوص اظهار داشت: از ابتدای فصل تابستان برنامه ریزی ها جهت استفاده هرچه بیشتر از تالار در دستور کار قرار گرفته بود. در این راستا تا پایان تابستان برنامه های متنوعی در تالار اجرا می شود که به جهت اهمیت استفاده از زبان هنر و بهره وری از گروه های هنری بومی، آغاز برنامه ها با اجرای تئاتر خواهد بود.

وی به استفاده از ظرفیت تالار شهید جمالپور به عنوان فرصتی در راستای اشاعه و نشر اهداف فرهنگی اجتماعی و آموزش های شهروندی با رویکرد جلب مشارکت های مردمی تاکید کرد و گفت: تئاتر می تواند بصورت موثری در انتقال مضامین اجتماعی و آموزشهای شهروندی کارآیی داشته باشد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، تالار شهید جمالپور امشب و فردا شب به ترتیب مورخ(27و28 تیرماه) از ساعت 22الی 24 میزبان عموم شهروندان خواهد بود.

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها