اخبار
 انتشار: 02 مرداد 1397
   مشاهده: 234

  اولین جلسه هم اندیشی برنامه ریزی ماه محرم برگزار شد

اولین جلسه هم اندیشی برنامه ریزی ماه محرم برگزار شد
  • اولین جلسه هم اندیشی برنامه ریزی ماه محرم برگزار شد

   به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی، احمد سراج معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری اهواز با اعلام خبر فوق گفت: معاونت فرهنگی برای برگزاری برنامه های ماه محرم اقدامات خود را آغاز کرده است.

سراج با اشاره به اهمیت عزاداری ابا عبدا... الحسین (علیه السلام) و خصوصا امام حسین (علیه السلام) گفت: هرسال شاهد آن هستیم که همه مردم در ماه محرم و صفر در راستای برگزاری یک مراسم با شکوه در خورشان  اهل بیت (علیه السلام) بسیار فعال می شوند.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری افزود: امسال جهت برگزاری یک مراسم با شکوه در قالب بین الحرمین جلساتی را پیش بینی کرده ایم. در این راستا با مداح اهل بیت، حاج صادق آهنگران جلسه ای تشکیل شد که بسیار پربار بود. تجارب ایشان در خصوص نحوه برگزاری مراسم و نقطه نظرات ارائه شده بسیار راه گشا بود. امیدوار هستیم که بتوانیم در جهت اعتلای هدف امام حسین(علیه السلام ) قدمی برداریم.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی در ادامه به برنامه های پیش روی این معاونت از جمله مراسم اربعین حسینی (علیه السلام) نیز اشاره کرد و گفت: برنامه ریزی های بسیار خوبی صورت پذیرفته و قطعا امسال شهرداری اقدامات و ایده های جدیدی را اجرایی خواهد کرد.

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها