طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

فضای سبز حوزه منطقه سه بطور مستمر در حال نگهداری و احیاست
30 مرداد 1397 11:19:00
   رسیدگی به فضای سبز پارک ها و بلوارها با اقدامات جدید و گسترده در کل ایام سال از برنامه های حوزه فضای سبز منطقه سه است. به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه سه مجتبی یوسفی مدیر منطقه با بیان این مطلب که رسی...
تسطیح و نخاله برداری در کوی مهدیس در منطقه 8
30 مرداد 1397 11:07:00
   مدیر منطقه 8 کلانشهر اهواز گفت: نخاله برداری و تسطیح زمین های خالی فرهنگیان در کوی مهدیس در حال انجام است  .  به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه 8 کلانشهر اهواز ذبیح اله خدامرادی با اعلا...
آغاز طرح ساماندهی خودروهای مسافربر شخصی
30 مرداد 1397 09:26:00
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی گفت: در طرح ساماندهی خودروهای مسافر بر شخصی به آن دسته از رانندگانی که دارای شرایط لازم جهت قرار گرفتن در ناوگان حمل و نقل شهری هستند کد فعالیت سازمان واگذار می شود. حسینی زاده ...
تشریح برنامه های شهرداری اهواز در استقبال از مهر 
29 مرداد 1397 12:12:00
     شهردار اهواز در شورای آموزش و پرورش استان خوزستان برنامه های سازمان خود را به مناسبت فرا رسیدن سال جدید تحصیلی تشریح کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این جلسه که با حضور شریعتی استاندار خوزستان...
اجرای بیش از 22 هزار متر مربع آسفالت در معابر کوی مهدیس در منطقه 8
29 مرداد 1397 09:35:00
مدیر منطقه 8 شهرداری اهواز از اجرای بیش از 22 هزار مترمربع آسفالت در خیابان های آزاده و انتظام در کوی مهدیس خبر داد . به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه 8 کلانشهر اهواز ذبیح اله خدامرادی با اعلام این خبر اف...
آیین کلنگ زنی پیاده راه پایانه مسافربری سیاحت
29 مرداد 1397 07:19:00
     عملیات اجرایی ساخت پیاده راه پایانه مسافربری سیاحت صبح امروز با حضور فضل احمدی نیا ریاست سازمان پایانه های شهرداری اهواز آغاز شد. به گزارش واحد ارتباطات سازمان پایانه های شهرداری اهوز آئین کلنگ زنی...

اخبار

چهارشنبه 17 مرداد 1397
تعداد بازدید: 106
تعداد نظرات: 0

افتتاح بوستان خبرنگار اهواز

افتتاح بوستان خبرنگار اهواز

    در آستانه روز خبرنگار و به همت  شهرداری و شورای شهر اهواز و خانه مطبوعات استان خوزستان، بوستان «خبرنگار» در اهواز افتتاح شد.

به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این مراسم که فلسفی و ایزدی رئیس و عضو شورای اسلامی شهر اهواز، حسین نژادیان، رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات خوزستان، حاتمی مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اهواز و خانواده های خبرنگاران فقید مرحومه عفت فتحی و مرحوم علی هویسی و تنی چند از اصحاب رسانه حضور داشتند، محمدجعفر فلسفی با اشاره به نامگذاری این بوستان به نام «خبرنگار»  گفت: این بوستان در مساحتی بالغ بر هشت هزار متر مربع احداث شده که می تواند به محلی جهت اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و تفریحی برای اصحاب رسانه تبدیل شود. خبرنگاران می توانند با همت و ابتکار خود برنامه هایی در این بوستان اجرا کرده و از آن استفاده کنند.

وی اضافه کرد: استانداری خوزستان و سازمان آب و برق استان به دنبال احداث دو سد در رودخانه کارون برای بالا آمدن آب رودخانه هستند و با اجرایی شدن اقدامات لازم برای بالا آمدن رودخانه، این بوستان یکی بهترین نقاط شهر خواهد شد.

رییس شورای اسلامی شهر اهواز ، یاد و خاطره شهدا و درگذشتگان خبرنگار را گرامی داشت و خبرنگاران را پایه گذاران بسیاری از اتفاقات خوب فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دانست و افزود: همه تلاش خود را برای تقویت شرایط این قشر و جریان رسانه ای به کار می گیریم که تحقق این امر نیازمند همکاری مسئولان استان و پیگیری قول های آنها است.

فلسفی با اشاره به اینکه خبرنگاران برای رساندن صدای مردم به گوش مسئولان تلاش بسیاری می کنند، ادامه داد: بخشی از تقویت جریان رسانه ای به خود رسانه ها به عنوان اصل و پایه باز می گردد و شناسایی نقاط قوت و ضعف شهر توسط رسانه ها، مقدمه ای برای پیشرفت است.

حسین حسین نژادیان، رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات خوزستان، هم در این مراسم عنوان کرد: شهرداری و شورای شهر اهواز همکاری خوبی برای رونمایی از این بوستان با مجموعه خانه مطبوعات استان از خود نشان دادند و امیدواریم این بوستان با همفکری همه رسانه ها و ادارات مربوطه مورد توجه قرار گیرد. 

در ادامه مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اهواز نیز ضمن گرامیداشت مقام خبرنگار و لزوم تکریم هر چه بیشتر این قشر گفت: خبرنگاران پیشگامان آگاهی بخشی و اطلاع رسانی هستند که در این مسیر جهت انتشار حقایق دشواری های زیادی را متحمل می شوند.

فرزین حاتمی افزود: امیدوارم با احداث این بوستان توانسته باشیم بخشی از زحمات این قشر زحمت کش را جبران کرده باشیم.

همچنین در این مراسم از خانواده های خبرنگاران فقید اهوازی، مرحومه عفت فتحی و مرحوم علی هویسی تقدیر شد و به یاد ایشان نهالی کاشته شد.

لازم به ذکر است، بوستان خبرنگار در بلوار ساحلی غربی، پشت شرکت برق منطقه ای خوزستان، حد فاصل پل سفید و پل سلمان فارسی واقع شده است.

گروه: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل
نویسنده خبر: روابط عمومی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها