Menu

اخبار

مهمترین خبرها

تشریح اقدامات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری در برگزاری مراسم دهه فجر و ایام فاطمیه
29 دی 1397 13:24:00
به گزارش اداره ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، احمد سراج معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی از برنامه های آن معاونت در دهه فجر و ایام فاطمیه خبر داد. احمد سراج با اشاره به فرارسیدن ایا...
افتتاح دومین نمایشگاه بزرگ گل و گیاه در اهواز
28 دی 1397 09:47:00
   پنجشنبه عصر دومین نمایشگاه بزرگ گل و گیاه، گیاهان دارویی، نهاده وتجهیزات باغبانی و گردشگری و صنایع دستی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی خوزستان افتتاح شد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در مراسم افتتاحیه ...
موسوی نژاد: .ویژگی بارز  نمایشگاه گل و گیاه امسال مشارکت بخش خصوصی است
28 دی 1397 09:35:00
   پنجشنبه عصر دومین نمایشگاه بزرگ گل و گیاه، گیاهان دارویی، نهاده وتجهیزات باغبانی و گردشگری و صنایع دستی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی خوزستان افتتاح شد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در مراسم افتتاحیه ...
   برگزاری دومین روز  نشست مشترک کارگرو های تخصصی ساماندهی مشاغل و محصولات کشاورزی
27 دی 1397 20:08:00
   دومین روز از دومین نشست مشترک کارگرو های تخصصی ساماندهی مشاغل و محصولات کشاورزی  کلانشهرهای کشور به میزبانی سازمان ساماندهی مشاغل شهری فرآورده های کشاورزی شهرداری اهواز برگزار شد. صبح امروز...
رییس شورای شهر: 15 درصد از تولید کل کشور از خوزستان است
26 دی 1397 14:52:00
   صبح امروز دومین نشست مشترک کارگروه‌های تخصصی ساماندهی مشاغل و محصولات کشاورزی شهرداری‌های کشور در محل سالن جلسات هتل نیشکر اهواز و به میزبانی شهرداری اهواز برگزار شد. عبدالزهرا سنواتی، رئیس شورا...
 40 درصد مشاغل مزاحم از سطح شهر اهواز جمع‌آوری می‌شود
26 دی 1397 14:45:00
    سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری اهواز با اشاره به انتقال خدمات خودرویی به خارج از شهر، گفت: اگر صنایع مربوط به خدمات خودرویی به بیرون از شهر انتقال یابند، 40 درصد از مشاغل مزاحم از سطح شهر جمع&zw...

اخبار

چهارشنبه 17 مرداد 1397
تعداد بازدید: 186
تعداد نظرات: 0

افتتاح بوستان خبرنگار اهواز

افتتاح بوستان خبرنگار اهواز

    در آستانه روز خبرنگار و به همت  شهرداری و شورای شهر اهواز و خانه مطبوعات استان خوزستان، بوستان «خبرنگار» در اهواز افتتاح شد.

به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این مراسم که فلسفی و ایزدی رئیس و عضو شورای اسلامی شهر اهواز، حسین نژادیان، رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات خوزستان، حاتمی مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اهواز و خانواده های خبرنگاران فقید مرحومه عفت فتحی و مرحوم علی هویسی و تنی چند از اصحاب رسانه حضور داشتند، محمدجعفر فلسفی با اشاره به نامگذاری این بوستان به نام «خبرنگار»  گفت: این بوستان در مساحتی بالغ بر هشت هزار متر مربع احداث شده که می تواند به محلی جهت اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و تفریحی برای اصحاب رسانه تبدیل شود. خبرنگاران می توانند با همت و ابتکار خود برنامه هایی در این بوستان اجرا کرده و از آن استفاده کنند.

وی اضافه کرد: استانداری خوزستان و سازمان آب و برق استان به دنبال احداث دو سد در رودخانه کارون برای بالا آمدن آب رودخانه هستند و با اجرایی شدن اقدامات لازم برای بالا آمدن رودخانه، این بوستان یکی بهترین نقاط شهر خواهد شد.

رییس شورای اسلامی شهر اهواز ، یاد و خاطره شهدا و درگذشتگان خبرنگار را گرامی داشت و خبرنگاران را پایه گذاران بسیاری از اتفاقات خوب فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دانست و افزود: همه تلاش خود را برای تقویت شرایط این قشر و جریان رسانه ای به کار می گیریم که تحقق این امر نیازمند همکاری مسئولان استان و پیگیری قول های آنها است.

فلسفی با اشاره به اینکه خبرنگاران برای رساندن صدای مردم به گوش مسئولان تلاش بسیاری می کنند، ادامه داد: بخشی از تقویت جریان رسانه ای به خود رسانه ها به عنوان اصل و پایه باز می گردد و شناسایی نقاط قوت و ضعف شهر توسط رسانه ها، مقدمه ای برای پیشرفت است.

حسین حسین نژادیان، رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات خوزستان، هم در این مراسم عنوان کرد: شهرداری و شورای شهر اهواز همکاری خوبی برای رونمایی از این بوستان با مجموعه خانه مطبوعات استان از خود نشان دادند و امیدواریم این بوستان با همفکری همه رسانه ها و ادارات مربوطه مورد توجه قرار گیرد. 

در ادامه مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اهواز نیز ضمن گرامیداشت مقام خبرنگار و لزوم تکریم هر چه بیشتر این قشر گفت: خبرنگاران پیشگامان آگاهی بخشی و اطلاع رسانی هستند که در این مسیر جهت انتشار حقایق دشواری های زیادی را متحمل می شوند.

فرزین حاتمی افزود: امیدوارم با احداث این بوستان توانسته باشیم بخشی از زحمات این قشر زحمت کش را جبران کرده باشیم.

همچنین در این مراسم از خانواده های خبرنگاران فقید اهوازی، مرحومه عفت فتحی و مرحوم علی هویسی تقدیر شد و به یاد ایشان نهالی کاشته شد.

لازم به ذکر است، بوستان خبرنگار در بلوار ساحلی غربی، پشت شرکت برق منطقه ای خوزستان، حد فاصل پل سفید و پل سلمان فارسی واقع شده است.

گروه: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل
نویسنده خبر: روابط عمومی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها