طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

شهردار اهواز: طرح بازآفرینی شهری رافع مشکلات شهری است
01 آبان 1397 18:21:00
    شهردار اهواز در جلسه شورای اداری شهرداری با اشاره به مزایای طرح بازآفرینی شهری اظهار کرد: طرح بازآفرینی شهری رافع بسیاری از مشکلات شهری است به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این جلسه که با حضور قائم م...
کتانباف: فضاهای تفریحی گردشگری یکی از نیازهای اساسی اهواز است
01 آبان 1397 10:46:00
    شهردار اهواز در نشست با تنی چند از سرمایه‌گذاران و اساتید دانشگاه گفت: ایجاد فضای تفریحی _ گردشگری، یکی از نیازهای اساسی اهواز است. به گزارش سایت شهرداری اهواز، منصور کتانباف با تشکر از استقبال و حضور...
400 نقطه دچار بالازدگی فاضلاب در اهواز شناسایی شده است
01 آبان 1397 07:54:00
  معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: مناطق شهرداری اهواز در تابستان که هیچگونه بارشی هم وجود ندارد بیش از 400 نقطه دارای بالازدگی فاضلاب را شناسایی و به فرمانداری و شرکت آبفا اهواز منعکس کردند که این نقاط در فصل با...
فضاسازی گسترده شهرداری اهواز در اربعین ٩٧
30 مهر 1397 14:34:00
   مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اهواز در جریان بازدید از مرز چذابه از فضاسازی گسترده در آستانه اربعین حسینی خبر داد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، فرزین حاتمی کاکش در جریان بازدید از پایانه م...
 نشست گروه مطالعاتی دانشگاه روستوک آلمان با شهردار اهواز
30 مهر 1397 12:04:00
    نشست مشترک شهردار اهواز و مدیرکل سازمان محیط زیست خوزستان با گروه مطالعاتی دانشگاه روستوک آلمان تشکیل شد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، منصور کتانباف ضمن خیرمقدم به مهمانان آلمانی به معرفی اجمالی شهر پردا...
انتصاب مدیر عملیات حمل و نقل در مرز چذابه
30 مهر 1397 09:27:00
مدیر عملیات حمل و نقل در مرز چذابه منصوب شد. به گزارش سایت شهرداری اهواز در راستای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات مناسب جهت جابجایی زوار حسینی، از سوی نماینده معاون عمرانی وزیر کشور، کورش حسینی زاده مدیرعامل سازمان اتوب...

اخبار

چهارشنبه 17 مرداد 1397
تعداد بازدید: 134
تعداد نظرات: 0

افتتاح بوستان خبرنگار اهواز

افتتاح بوستان خبرنگار اهواز

    در آستانه روز خبرنگار و به همت  شهرداری و شورای شهر اهواز و خانه مطبوعات استان خوزستان، بوستان «خبرنگار» در اهواز افتتاح شد.

به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این مراسم که فلسفی و ایزدی رئیس و عضو شورای اسلامی شهر اهواز، حسین نژادیان، رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات خوزستان، حاتمی مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اهواز و خانواده های خبرنگاران فقید مرحومه عفت فتحی و مرحوم علی هویسی و تنی چند از اصحاب رسانه حضور داشتند، محمدجعفر فلسفی با اشاره به نامگذاری این بوستان به نام «خبرنگار»  گفت: این بوستان در مساحتی بالغ بر هشت هزار متر مربع احداث شده که می تواند به محلی جهت اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و تفریحی برای اصحاب رسانه تبدیل شود. خبرنگاران می توانند با همت و ابتکار خود برنامه هایی در این بوستان اجرا کرده و از آن استفاده کنند.

وی اضافه کرد: استانداری خوزستان و سازمان آب و برق استان به دنبال احداث دو سد در رودخانه کارون برای بالا آمدن آب رودخانه هستند و با اجرایی شدن اقدامات لازم برای بالا آمدن رودخانه، این بوستان یکی بهترین نقاط شهر خواهد شد.

رییس شورای اسلامی شهر اهواز ، یاد و خاطره شهدا و درگذشتگان خبرنگار را گرامی داشت و خبرنگاران را پایه گذاران بسیاری از اتفاقات خوب فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دانست و افزود: همه تلاش خود را برای تقویت شرایط این قشر و جریان رسانه ای به کار می گیریم که تحقق این امر نیازمند همکاری مسئولان استان و پیگیری قول های آنها است.

فلسفی با اشاره به اینکه خبرنگاران برای رساندن صدای مردم به گوش مسئولان تلاش بسیاری می کنند، ادامه داد: بخشی از تقویت جریان رسانه ای به خود رسانه ها به عنوان اصل و پایه باز می گردد و شناسایی نقاط قوت و ضعف شهر توسط رسانه ها، مقدمه ای برای پیشرفت است.

حسین حسین نژادیان، رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات خوزستان، هم در این مراسم عنوان کرد: شهرداری و شورای شهر اهواز همکاری خوبی برای رونمایی از این بوستان با مجموعه خانه مطبوعات استان از خود نشان دادند و امیدواریم این بوستان با همفکری همه رسانه ها و ادارات مربوطه مورد توجه قرار گیرد. 

در ادامه مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اهواز نیز ضمن گرامیداشت مقام خبرنگار و لزوم تکریم هر چه بیشتر این قشر گفت: خبرنگاران پیشگامان آگاهی بخشی و اطلاع رسانی هستند که در این مسیر جهت انتشار حقایق دشواری های زیادی را متحمل می شوند.

فرزین حاتمی افزود: امیدوارم با احداث این بوستان توانسته باشیم بخشی از زحمات این قشر زحمت کش را جبران کرده باشیم.

همچنین در این مراسم از خانواده های خبرنگاران فقید اهوازی، مرحومه عفت فتحی و مرحوم علی هویسی تقدیر شد و به یاد ایشان نهالی کاشته شد.

لازم به ذکر است، بوستان خبرنگار در بلوار ساحلی غربی، پشت شرکت برق منطقه ای خوزستان، حد فاصل پل سفید و پل سلمان فارسی واقع شده است.

گروه: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل
نویسنده خبر: روابط عمومی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها