Menu

اخبار

مهمترین خبرها

 راه اندازی شبکه فیبرنوری منطقه یک شهرداری اهواز با تلاش سازمان فاوا
05 اردیبهشت 1398 08:54:00
  به گزارش اداره ارتباطات سازمان فاوا شهرداری اهواز,  علوی فاضل مدیر عامل سازمان فاوا از           راه اندازی و فعال شدن شبکه فیبرنوری در شهرداری منطقه یک خبر داد . سید مصطفی عل...
احداث سایت اداری مرکز دفن صفیره کلید خورد
04 اردیبهشت 1398 11:36:00
   عملیات اجرایی احداث ساختمان اداری در محل مرکز دفن پسماندهای شهر اهواز واقع در منطقه صفیره آغاز شد. محمدرضا قنواتی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز با بیان مطلب فوق گفت: مرکز دفن پسماندهای شهر اهو...
آغاز بازسازی بلوارها و پارک های ساحلی در سطح شهر اهواز
03 اردیبهشت 1398 10:03:00
   شهردار اهواز در جلسه با معاونین و مدیران مناطق هشتگانه از بازگشایی مسیرها و آغاز بازسازی بلوارها و پارک های ساحلی خبر داد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، منصور کتانباف ضمن قدردانی از مجموعه شهرداری اهواز به د...
کتانباف: برای حفاظت از اهواز در برابر سیل 62/5 کیلومتر دایک حفاظتی احداث شد
02 اردیبهشت 1398 09:41:00
  شهردار اهواز ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت سیلاب در اهواز گفت: برای حفاظت از اهواز در برابر سیل 62/5 کیلومتر دایک حفاظتی احداث شد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این جلسه که با حضور هاشمی رییس و فراهانی عضو ...
رییس شورای شهر تهران خبر داد:کمک 100 میلیارد ریالی شهرداری تهران به مناطق درگیر سیل
02 اردیبهشت 1398 08:10:00
  رییس شورای اسلامی شهر تهران صبح روز گذشته وارد اهواز شد و در جلسه ای از کمک 100 میلیارد ریالی شهرداری تهران به مناطق درگیر سیل خبر داد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، روز یکشنبه هاشمی رییس و فراهانی عضو شورای اسلام...
نماینده مردم تهران در مجلس: استنکاف وزارت نفت از پرداخت عوارض آلایندگی قابل توجیه نیست
02 اردیبهشت 1398 08:05:00
   صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که به عنوان مهمان در این جلسه حضور داشت،گفت: در صورت صدور رای برای پرداخت این حق آلایندگی، استنکاف وزارت نفت قابل توجیه نیست و در مجلس پیگیر این مساله خواهیم بود...

اخبار

چهارشنبه 17 مرداد 1397
تعداد بازدید: 240
تعداد نظرات: 0

افتتاح بوستان خبرنگار اهواز

افتتاح بوستان خبرنگار اهواز

    در آستانه روز خبرنگار و به همت  شهرداری و شورای شهر اهواز و خانه مطبوعات استان خوزستان، بوستان «خبرنگار» در اهواز افتتاح شد.

به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این مراسم که فلسفی و ایزدی رئیس و عضو شورای اسلامی شهر اهواز، حسین نژادیان، رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات خوزستان، حاتمی مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اهواز و خانواده های خبرنگاران فقید مرحومه عفت فتحی و مرحوم علی هویسی و تنی چند از اصحاب رسانه حضور داشتند، محمدجعفر فلسفی با اشاره به نامگذاری این بوستان به نام «خبرنگار»  گفت: این بوستان در مساحتی بالغ بر هشت هزار متر مربع احداث شده که می تواند به محلی جهت اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و تفریحی برای اصحاب رسانه تبدیل شود. خبرنگاران می توانند با همت و ابتکار خود برنامه هایی در این بوستان اجرا کرده و از آن استفاده کنند.

وی اضافه کرد: استانداری خوزستان و سازمان آب و برق استان به دنبال احداث دو سد در رودخانه کارون برای بالا آمدن آب رودخانه هستند و با اجرایی شدن اقدامات لازم برای بالا آمدن رودخانه، این بوستان یکی بهترین نقاط شهر خواهد شد.

رییس شورای اسلامی شهر اهواز ، یاد و خاطره شهدا و درگذشتگان خبرنگار را گرامی داشت و خبرنگاران را پایه گذاران بسیاری از اتفاقات خوب فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دانست و افزود: همه تلاش خود را برای تقویت شرایط این قشر و جریان رسانه ای به کار می گیریم که تحقق این امر نیازمند همکاری مسئولان استان و پیگیری قول های آنها است.

فلسفی با اشاره به اینکه خبرنگاران برای رساندن صدای مردم به گوش مسئولان تلاش بسیاری می کنند، ادامه داد: بخشی از تقویت جریان رسانه ای به خود رسانه ها به عنوان اصل و پایه باز می گردد و شناسایی نقاط قوت و ضعف شهر توسط رسانه ها، مقدمه ای برای پیشرفت است.

حسین حسین نژادیان، رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات خوزستان، هم در این مراسم عنوان کرد: شهرداری و شورای شهر اهواز همکاری خوبی برای رونمایی از این بوستان با مجموعه خانه مطبوعات استان از خود نشان دادند و امیدواریم این بوستان با همفکری همه رسانه ها و ادارات مربوطه مورد توجه قرار گیرد. 

در ادامه مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اهواز نیز ضمن گرامیداشت مقام خبرنگار و لزوم تکریم هر چه بیشتر این قشر گفت: خبرنگاران پیشگامان آگاهی بخشی و اطلاع رسانی هستند که در این مسیر جهت انتشار حقایق دشواری های زیادی را متحمل می شوند.

فرزین حاتمی افزود: امیدوارم با احداث این بوستان توانسته باشیم بخشی از زحمات این قشر زحمت کش را جبران کرده باشیم.

همچنین در این مراسم از خانواده های خبرنگاران فقید اهوازی، مرحومه عفت فتحی و مرحوم علی هویسی تقدیر شد و به یاد ایشان نهالی کاشته شد.

لازم به ذکر است، بوستان خبرنگار در بلوار ساحلی غربی، پشت شرکت برق منطقه ای خوزستان، حد فاصل پل سفید و پل سلمان فارسی واقع شده است.

گروه: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل
نویسنده خبر: روابط عمومی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها