طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

نواختن زنگ پسماند با هدف آشنایی دانش آموزان با مدیریت پسماندهای شهری
29 مهر 1397 12:28:00
    با هدف آشنایی دانش آموزان با مباحث علمی و عملی مدیریت پسماندهای شهری زنگ پسماند در مدرسه دخترانه عفت نواخته شد. این مراسم به منظور تشويق دانش آموزان و آشنايي آنها با اهميت تفکيک پسماند از مبدا ساعت 8 ...
برگزاری جلسه توجیهی تدوین بودجه سازمانهای وابسته شهرداری اهواز
29 مهر 1397 07:47:00
   جلسه توجیهی فرآیند تدوین بودجه سال 98 سازمانهای وابسته شهرداری اهواز با حضور نمایندگان حوزه های مالی و برنامه ریزی این سازمانها و کار گروه تدوین بودجه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی در محل سالن جلس...
گزارش تصویری چکیده اقدامات شهرداری اهواز در مرز چذابه 
28 مهر 1397 14:40:00
    شهرداری اهواز همچون سالهای گذشته اقدامات گسترده و موثری را در مرز چذابه که یکی از سه مسیر عبور کاروان اربعین حسینی است، را در زمینه های مختلف ارائه می دهد.
تجلیل مدیرقرارگاه اربعین حسینی در مرز چذابه از نیروهای مردمی
28 مهر 1397 14:24:00
    مدیر قرارگاه اربعین حسینی در مرز چذابه از آمادگی همه ی دستگاهها برای خدمت رسانی به زایرین اباعبداله الحسین(ع) خبر داد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، علی حسین حسین زاده با اعلام این خبر افزود: روزانه در مر...
گزارش کار 6 ماهه معاونت فنی و عمرانی منطقه هفت
28 مهر 1397 13:44:00
    مدیر منطقه هفت اهواز از اقدامات جهادی معاونت فنی و عمرانی منطقه در راستای رفاه شهروندان در سال جاری خبر داد . به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت اهواز، رضا ارشادی گفت: پروژه ساختمان سرای م...
برگزاری آیین رونمایی از اولین یادمان شهدای گمنام کوی ملت در سطح منطقه سه
28 مهر 1397 11:07:00
    مدیر منطقه سه شهرداری اهواز از برگزاری مراسم آیین رونمایی از اولین یادمان شهدای گمنام کوی ملت و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی در سطح منطقه سه خبر داد. به گزارش اداره ارتباطات شهرداری ...

اخبار

پنجشنبه 18 مرداد 1397
تعداد بازدید: 148
تعداد نظرات: 0

آغاز به کار تیم دندانپزشکی قرارگاه جهادی امام رضا (علیه السلام)

آغاز به کار تیم دندانپزشکی قرارگاه جهادی امام رضا (علیه السلام)

  به گزارش امور ارتباطات، سراج معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز گفت: تیم قرارگاه جهادی امام رضا (علیه السلام) فعالیت خود را از روز 17 مرداد آغاز کرده است.

وی به برنامه های فشرده قرارگاه جهادی در خصوص خدمات رسانی اشاره کرد و گفت: برنامه های خدماتی و جهادی قرارگاه بسیار فشرده بود اما با پیگیری ها و رایزنی های فراوان موفق شدیم تیم دندانپزشکی را در اهواز مستقر نماییم.

سراج در خصوص برنامه های تیم دندانپزشکی افزود: در مرحله اول مقرر شد بانوان و کودکان کار تحت سرپرستی موسسه خیریه مهرآفرینان مورد ویزیت قرار گیرند. در مرحله دوم که از روز پنج شنبه 18 مرداد آغاز می شود، درمان آن ها صورت می پذیرد.

معاون شهردار به استقبال خوب بانوان و کودکان کار تحت سرپرستی از طرح استقرار تیم دندانپزشکی قرارگاه جهادی امام رضا (علیه السلام) اشاره کرد و گفت: علیرغم این که نفرات قبلا توسط موسسه معرفی شده بودند اما شاهد آن بودیم که این افراد همراهان دیگری را با خود آورده بودند و طبق آمار بیش از 150 نفر مورد ویزیت قرار گرفتند. با هماهنگی های صورت گرفته تمامی افرادی که مراجعه کرده بودند مورد ویزیت قرار گرفته و مقرر شد آن ها هم به برنامه درمانی اضافه بشوند.

این مقام مسئول ادامه داد: تلاش برای سلامتی افراد محروم و کم برخوردار در قالب برنامه های مشارکتی با موسسات خیریه از جمله اولویت های ما در بخش آموزش های شهروندی است. پس از درمان این افراد، به موازات آن کارگاه های دیگری با عنوان پیشگیری از بیماری های دهان و دندان، غربال گری و بهداشت فردی نیز برگزار می شود. طی هماهنگی های صورت گرفته با قرارگاه جهادی امام رضا (علیه السلام) هدف گذاری آن است که به صورت ریشه ای و اساسی این قبیل اقدامات صورت پذیرد.

وی هم چنین به استقبال بی نظیر بانوان و کودکان تحت سرپرستی موسسه از طرح های ورزشی سازمان اشاره کرد و گفت: امروز شاهد آن بودیم که همه افراد تحت سرپرستی رضایت کاملی از برنامه ها و امکانات ورزشی سازمان داشتند.

وی در پایان خاطر نشان ساخت: تمامی امکانات خود را برای خدمات دهی و همکاری به افراد محروم و کم برخوردار در قالب همکاری و مشارکت با موسسات خیریه بسیج کرده ایم. بحث سلامتی و بهداشت این قشر برای سازمان بسیار مهم بوده و این موضوع از جمله موضوعاتی است که توسط ریاست محترم سازمان با جدیت پیگیری می شود.

گروه: معاونت امور اجتماعی و فرهنگی
نویسنده خبر: ع. نبوی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها