اخبار
 انتشار: 20 مرداد 1397
   مشاهده: 216

  بررسی پروژه های ترافیکی مشترک بین سازمان عمران و معاونت حمل و نقل و ترافیک

بررسی پروژه های ترافیکی مشترک بین سازمان عمران و معاونت حمل و نقل و ترافیک
  • بررسی پروژه های ترافیکی مشترک بین سازمان عمران و معاونت حمل و نقل و ترافیک
  • بررسی پروژه های ترافیکی مشترک بین سازمان عمران و معاونت حمل و نقل و ترافیک

  روند اجرا و تکمیل پروژه های ترافیکی به ویژه اصلاحات هندسی مشترک بین سازمان عمران شهری و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در محل این معاونت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، روز گذشته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز به همراه مدیر کل ایمنی و مهندسی ترافیک و جمعی از کارشناسان سازمان عمران شهری و معاونت حمل و نقل و ترافیک، پروژه های ترافیکی به ویژه اصلاحات هندسی مشترک بین دو حوزه را مورد بررسی قرار دادند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز اظهار کرد: پیمانکار اجرای اصلاحات هندسی باید از تاریخ بیستم مرداد 97 نسبت به ادامه تکمیل اصلاحات هندسی و تعریض خیابان رفیش و همچنین اصلاح هندسی دوربرگردان فرهنگیان، به طور همزمان اقدام کند و پیمانکار مربوطه موظف است یک هفته پس از شروع عملیات اجرایی تکمیل اصلاحات هندسی فوق، نسبت به شروع و تکمیل اصلاح هندسی خیابان نبوت (سلطان منش) و نیز اصلاح هندسی و اجرای دوربرگردان های بلوار هاتف، اقدام کند.

محمود لویمی در پایان تاکید کرد: با توجه به تذکرات مکرر به پیمانکار در صورت عدم اجرای موارد فوق طبق مقررات قانونی برخورد می شود.

 

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها