اخبار
 انتشار: 20 مرداد 1397
   مشاهده: 263

  احداث پل عابر پیاده در ملاشیه و عین دو

احداث  پل عابر پیاده در ملاشیه و عین دو
  • احداث  پل عابر پیاده در ملاشیه و عین دو
  • احداث  پل عابر پیاده در ملاشیه و عین دو
  • احداث  پل عابر پیاده در ملاشیه و عین دو
  • احداث  پل عابر پیاده در ملاشیه و عین دو

    شرایط احداث و تکمیل دو دستگاه پل عابر پیاده ملاشیه و عین دو، واقع در منطقه شش شهرداری اهواز در محل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز بررسی شد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، روز گذشته جلسه ای با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، مدیر کل ایمنی و مهندسی ترافیک، معاون فنی و عمرانی سازمان بهسازی و نوسازی و جمعی از کارشناسان مربوطه در خصوص احداث و تکمیل دو دستگاه پل عابر پیاده ملاشیه و عین دو، واقع در منطقه شش شهرداری اهواز برگزار شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز اظهار کرد: صورتجلسه نیابتی و نیز صورت وضعیت احداث فونداسیون پل های عابر پیاده ملاشیه و عین دو ظرف مدت یک هفته توسط سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز تهیه و تنظیم شده و به این معاونت ارسال شود.

محمود لویمی اضافه کرد: سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز باید بلافاصله بعد از اولین پرداخت (تایید اولین صورت وضعیت) نسبت به شروع عملیات اجرایی احداث فونداسیون پل های عابر پیاده مذکور، اقدام کند.

وی افزود: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز هر چه سریعتر طرح پل های عابر پیاده ملاشیه و عین دو به همراه برآورد ریالی سال جاری (فهارس بهاء سال 97) را به سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز ارائه می کنند و این سازمان نیز باید نسبت به احداث و تکمیل پل های فوق طبق طرح ابلاغی و ظرف مدت چهار ماه اقدام کند.

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها