اخبار
 انتشار: 17 مهر 1397
   مشاهده: 234

  استقبال شهردار اهواز از سرمایه گذاری در زمینه بازارچه آبزیان

استقبال شهردار اهواز از سرمایه گذاری در زمینه بازارچه آبزیان
  • استقبال شهردار اهواز از سرمایه گذاری در زمینه بازارچه آبزیان

   شهردار اهوازدر نشست با مدیرعامل شرکت فالیز پژوهش پارس از آمادگی این سازمان با سرمایه‌گذاران جهت ایجاد بازارچه آبزیان خبر داد.

به گزارش سایت شهرداری اهواز، منصور کتانباف با اشاره به فعالیت های انجام شده در حوزه سرمایه گذاری شهرداری گفت: در این دوره مدیریت شهری، اقدامات زیادی برای ایجاد بستر مناسب برای مشارکت بخش خصوصی در زمینه های مختلف انجام شد.

وی افزود: به همت سازمان مشارکتهای شهرداری با توجه به پتانسیل ها و فرصت های موجود، برای کوتاه مدت ۲۲ بسته سرمایه‌گذاری تعریف شد و همایش سرمایه گذاری با حضور سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برگزار شد و در نخستین گام جدی، انعقاد توافقنامه احداث مجتمع فرهنگی رفاهی تفریحی بود.

این مقام مسئول از احداث بازارچه آبزیان اهواز به عنوان یکی از ۲۲ بسته سرمایه‌گذاری نام برد و افزود: وضعیت عرضه شیلات و محصولات دریایی در اهواز علی‌رغم استقبال بالای مردم وضعیت نامناسبی است و لزوم احداث یک بازارچه آبزیان برای عرضه محصولات دریایی امری ضروری است.

شهردار اهواز گفت: ما آماده همکاری با بخش خصوصی در این زمینه هستیم. ضمن آنکه تلاش می‌کنیم تا با اخذ مجوز از مبادی ذیربط و قانونی، فضایی از ساحل کارون را به این پروژه مهم اختصاص دهیم.

کتانباف در خصوص جنبه های دیگر پروژه احداث بازارچه آبزیان گفت: می‌توان با توسعه ،این بازار را به مجتمع تبدیل کرد که جنبه های تفریحی و گردشگری از قبیل جشنواره ماهی، پخت ماهی و... را نیز داشته باشد.

ضمن آنکه ایجاد این بازار گام مهمی برای عرضه بهداشتی و با قیمت های مصوب محصولات دریایی است.

وی در پایان گفت: با توجه به ارزش بالای غذایی محصولات دریایی در کشورهای توسعه یافته، این گونه بازارچه ها و فضاها مورد استقبال قرار می گیرند.

در این دیدار موسوی، مدیر شرکت مهندسی فالیز پژوهش پارس نیز ضمن معرفی شرکت خود، به طرح ایده هایی در خصوص فرصت‌های سرمایه‌گذاری در اهواز پرداخت.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها