طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

شهردار اهواز در جلسه سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی: خروجی سمپوزیوم ها باید آگاهی بخشی به شهروندان باشد
21 آذر 1397 08:33:00
  کتانباف شهردار اهواز در جلسه شورای سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی که  با حضور  حجت الاسلام موسی پور عضو شورای اسلامی شهر و جمعی از اساتید دانشگاه و معاونین ومدیران شهرداری برگزار شد، گفت: خروجی چنین ...
عضو شورای اسلامی شهر اهواز: مردم باید احساس کنند شهرداری متعلق به آنهاست
21 آذر 1397 08:10:00
  جلسه شورای سیاستگذاری سمپوزیوم مجسمه های فلزی با حضور شهردار اهواز، حجت الاسلام موسی پور عضو شورای اسلامی شهر اهواز، مدیران شهرداری و تعدادی از اساتید دانشگاه برگزار شد. در این جلسه،حجت الاسلام موسی پور عضو شور...
معاون شهردار اهواز: مسابقات دارت کلانشهر های کشور در سطح بالا برگزار شد
20 آذر 1397 15:46:00
   معاون شهردار اهواز و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز در مراسم اختتامیه مسابقات دارت  بانوان و آقایان کلانشهر های کشور گفت: در این دوره از مسابقات جدیت و رقابت سالمی بین ورزشکاران ...
عضو شورای اسلامی شهر اهواز: خوزستان جزو چهار نقطه طلایی کشاورزی جهان است
20 آذر 1397 15:42:00
   مراسم پایانی پنجمین دوره مسابقات دارت کارکنان کلانشهرهای کشور با حضور سید محسن موسوی زاده، محمد جعفر فلسفی، اسکندر لطفعلی زاده، محمد رضا ایزدی، سید ناصر موسوی نژاد، فتح الله حاجتی، بشیری قائم مقام شهردار اهو...
برپایی غرفه اختصاصی سمن ها در نمایشگاه گل و گیاه اهواز
20 آذر 1397 08:18:00
نشست مشترک سمن ها با مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در خصوص برگزاری نمایشگاه گل و گیاه با حضور رئیس کمیسیون خدمات شهری و رئیس کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد.
شهردار اهواز: 91 درصد شهروندان اهواز هزینه عوارض پسماند را پرداخت نمی‌کنند
19 آذر 1397 14:02:00
   شهردار اهواز با بیان اینکه تنها 9 درصد در پرداخت عوارض پسماند مشارکت می‌کنند، گفت: 91 درصد شهروندان این هزینه را پرداخت نمی‌کنند. منصور کتانباف اظهار کرد: شهرداری یک نهاد عمومی غیردولتی است که م...

اخبار

پنجشنبه 19 مهر 1397
تعداد بازدید: 174
تعداد نظرات: 0

دستور شهردار اهواز: در هنگام بارندگی همه ی نیروهای اجرایی در صحنه باشند

دستور شهردار اهواز: در هنگام بارندگی همه ی نیروهای اجرایی در صحنه باشند

    شهردار اهواز در مانور مشترک دفع سیلاب و آب های سطحی به نیروهای خود دستور داد: در ایام بارندگی همه نیروهای مرتبط اجرایی باید در صحنه حضور داشته باشند.
به گزارش سایت شهرداری اهواز، این مانور در آستانه ی روز ملی کاهش بلایای طبیعی با حضور فلسفی و حاجتی اعضای شورای اسلامی شهر و با حضور کلیه نیروهای خدمات شهری مناطق هشتگانه و با مشارکت دستگاههای اجرایی شامل شرکت توزیع نیروی برق، آبفا، اورژانس، هلال احمر، فرمانداری اهواز و تنی چند از معاونین و مدیران مناطق در جاده ساحلی غربی جنب پارک دولت برگزار شد.

 منصور کتانباف با اشاره به در پیش بودن فصل بارندگی اذعان کرد: با پیش بینی های انجام شده هواشناسی، به امید خدا فصل پر بارشی را در پیش خواهیم داشت و این امر آمادگی هر چه بیشتر همه ارگان ها بویژه شهرداری اهواز را می طلبد.
شهردار اهواز به معاون خدمات شهری دستور داد: جلسات هماهنگی با آبفا در سطوح مدیریت ارشد و کارشناسی با جدیت پیگیری شود. کلیه تجهیزات و ماشین آلات آماده خدمت رسانی باشند. تعمیرات و به روزآوری انجام شود. تهمیدات لازم در نقاط حساس انجام شود. در هنگام بارندگی همه ی نیروهای مرتبط در صحنه حضور داشته باشند. حتی اگر کاری از دست ما برنیاید باید در کنار شهروندان باشیم. مردم اگر ببینند که ما با تمام قوا در خدمت آنها هستیم، حتی در صورت بروز کاستی از ما راضی می شوند.
این مقام مسئول یکی از اهداف اجرای این مانور را هماهنگی بین بخشی خواند و بیان کرد: باید این قبیل هماهنگی ها انجام شود تا خدای ناکرده در فصل بارش، این رحمت الهی  باعث زحمت مردم نشود. هر چند شبکه دفع آب های سطحی نداریم و باید از خروجی های آبفا استفاده کنیم.
وی یادآور شد: همه ارگان ها هدفشان خدمت بیشتر با بهترین کیفیت است. اما اگر هماهنگی و همکاری بین بخشی وجود نداشته باشد و هر نهادی جزیره ای کار کند در نهایت به هدف اصلی که همانا خدمت با کیفیت به مردم است دست پیدا نمی کنیم و زحمات و هزینه ها عقیم می ماند.
منصور کتانباف در پایان از زحمات مجموعه کارکنان خدمات شهری، اداره ارتباطات و امور بین الملل، ارگانهایی که در این مراسم حضور داشتند، اعضای شورای اسلامی شهر و اصحاب رسانه تشکر کرد.
در ادامه فتح اله حاجتی عضو شورای اسلامی اهواز در سخنانی خواستار هماهنگی بیشتر بین شهرداری و شرکت آبفای اهواز شد و گفت: یکی از درخواست های مکرر مردم مشکل فاضلاب است که این معضل در مناطق محروم بیشتر به چشم می خورد. علیرغم وجود مشکلات ساختاری در شبکه فاضلاب اهواز که عزم ملی را می طلبد، اما با هماهنگی و همکاری بین بخشی میان شهرداری و آبفا و بقیه ارگان ها بسیاری از مشکلات روزمره مردم برطرف می شود. بنابراین جلسات مکرر و هدفمند باید بین این دو ارگان انجام شود.
وی تاکید کرد: همه ی ما در یک کشتی نشسته ایم و بی تفاوتی در برابر معضلات در نهایت گریبان همه ی ما را خواهد گرفت.
حاجتی با تشکر از زحمات پرسنل خدوم خدمات شهری اذعان کرد: یکی از دغدغه های بنده از زمان ورود به شورای شهر، رسیدگی به امور رفاهی کارکنان زحمتکش شهرداری بویژه کارگران شریف حوزه خدمات شهری است. بنابراین به زودی با پیگیری های انجام شده و حمایت اعضای شورا و شهردار اهواز کلینیک تخصصی پزشکی با بهترین متخصصین و تجهیزات پزشکی در زمینه های مختلف راه اندازی و خدمات خود را به صورت رایگان به پرسنل شهرداری ارائه می کند.

گروه: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل
نویسنده خبر: روابط عمومی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها