طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

شهردار اهواز خبر داد: احداث سه مجموعه سلامت با مشارکت بخش خصوصی
26 مهر 1397 17:39:00
      شهردار اهواز در جلسه ی پنجشنبه ی شورای عالی سرمایه گذاری اهواز از احداث سه مجموعه سلامت در شهر با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.  به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این جلسه که با حضور کتانباف شهر...
حمایت رییس شورای شهر از احداث پردیس سلامت
26 مهر 1397 17:18:00
    رییس شورای اسلامی شهر اهواز در جلسه هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری اهواز از احداث پردیس سلامت اهواز حمایت کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این جلسه که با حضور کتانباف شهردار اهواز، عالمی نیسی سرپرست ...
تشکیل جلسه هیأت مدیره اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور در اهواز
25 مهر 1397 11:54:00
    سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز روز سه شنبه میزبان جلسه هیأت مدیره اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور بود. به گزارش سایت شهرداری اهواز در این جلسه که با حضور حصاری مدیر کل حمل و نقل سازمان شهرداری ها ...
بازدیدمدیر کل ملی مبارزه با گرد و غبار کشور از کمربند سبز
25 مهر 1397 10:42:00
    طهماسبی مدیر کل ملی مبارزه با گرد و غبار کشور، مدیران محیط زیست و جمعی از مدیران و کارشناسان شهرداری اهواز، از پروژه کمربند سبز اهواز بازدید کردند. در این بازدید مدیر کل ملی مبارزه با گرد و غبار کشو...
اقدامات گسترده شهرداری اهواز در پایانه مرزی چذابه
24 مهر 1397 15:35:00
   شهردار معنوی چذابه، مهم ترین اقدامات شهرداری اهواز را در این پایانه مرزی تشریح کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، محمد رستم منش گفت: از روز ۱۵ مهرماه نیروها و ماشین آلات شهرداری اهواز در پایانه مرزی چذابه ...
آغاز آسفالت تقاطع غیر همسطح ولایت و مسیر شهیدان خادم سید الشهدا
24 مهر 1397 15:10:00
         صبح امروز آسفالت مسیر تقاطع غیر همسطح ولایت و مسیر شهیدان خادم سید الشهدا (برش کوی گلف) آغاز شد. به گزارش سایت شهرداری اهواز پروژه مسیر تقاطع غیر همسطح پل ولایت با 95 درصد پیشرفت فیزی...

اخبار

پنجشنبه 19 مهر 1397
تعداد بازدید: 133
تعداد نظرات: 0

دستور شهردار اهواز: در هنگام بارندگی همه ی نیروهای اجرایی در صحنه باشند

دستور شهردار اهواز: در هنگام بارندگی همه ی نیروهای اجرایی در صحنه باشند

    شهردار اهواز در مانور مشترک دفع سیلاب و آب های سطحی به نیروهای خود دستور داد: در ایام بارندگی همه نیروهای مرتبط اجرایی باید در صحنه حضور داشته باشند.
به گزارش سایت شهرداری اهواز، این مانور در آستانه ی روز ملی کاهش بلایای طبیعی با حضور فلسفی و حاجتی اعضای شورای اسلامی شهر و با حضور کلیه نیروهای خدمات شهری مناطق هشتگانه و با مشارکت دستگاههای اجرایی شامل شرکت توزیع نیروی برق، آبفا، اورژانس، هلال احمر، فرمانداری اهواز و تنی چند از معاونین و مدیران مناطق در جاده ساحلی غربی جنب پارک دولت برگزار شد.

 منصور کتانباف با اشاره به در پیش بودن فصل بارندگی اذعان کرد: با پیش بینی های انجام شده هواشناسی، به امید خدا فصل پر بارشی را در پیش خواهیم داشت و این امر آمادگی هر چه بیشتر همه ارگان ها بویژه شهرداری اهواز را می طلبد.
شهردار اهواز به معاون خدمات شهری دستور داد: جلسات هماهنگی با آبفا در سطوح مدیریت ارشد و کارشناسی با جدیت پیگیری شود. کلیه تجهیزات و ماشین آلات آماده خدمت رسانی باشند. تعمیرات و به روزآوری انجام شود. تهمیدات لازم در نقاط حساس انجام شود. در هنگام بارندگی همه ی نیروهای مرتبط در صحنه حضور داشته باشند. حتی اگر کاری از دست ما برنیاید باید در کنار شهروندان باشیم. مردم اگر ببینند که ما با تمام قوا در خدمت آنها هستیم، حتی در صورت بروز کاستی از ما راضی می شوند.
این مقام مسئول یکی از اهداف اجرای این مانور را هماهنگی بین بخشی خواند و بیان کرد: باید این قبیل هماهنگی ها انجام شود تا خدای ناکرده در فصل بارش، این رحمت الهی  باعث زحمت مردم نشود. هر چند شبکه دفع آب های سطحی نداریم و باید از خروجی های آبفا استفاده کنیم.
وی یادآور شد: همه ارگان ها هدفشان خدمت بیشتر با بهترین کیفیت است. اما اگر هماهنگی و همکاری بین بخشی وجود نداشته باشد و هر نهادی جزیره ای کار کند در نهایت به هدف اصلی که همانا خدمت با کیفیت به مردم است دست پیدا نمی کنیم و زحمات و هزینه ها عقیم می ماند.
منصور کتانباف در پایان از زحمات مجموعه کارکنان خدمات شهری، اداره ارتباطات و امور بین الملل، ارگانهایی که در این مراسم حضور داشتند، اعضای شورای اسلامی شهر و اصحاب رسانه تشکر کرد.
در ادامه فتح اله حاجتی عضو شورای اسلامی اهواز در سخنانی خواستار هماهنگی بیشتر بین شهرداری و شرکت آبفای اهواز شد و گفت: یکی از درخواست های مکرر مردم مشکل فاضلاب است که این معضل در مناطق محروم بیشتر به چشم می خورد. علیرغم وجود مشکلات ساختاری در شبکه فاضلاب اهواز که عزم ملی را می طلبد، اما با هماهنگی و همکاری بین بخشی میان شهرداری و آبفا و بقیه ارگان ها بسیاری از مشکلات روزمره مردم برطرف می شود. بنابراین جلسات مکرر و هدفمند باید بین این دو ارگان انجام شود.
وی تاکید کرد: همه ی ما در یک کشتی نشسته ایم و بی تفاوتی در برابر معضلات در نهایت گریبان همه ی ما را خواهد گرفت.
حاجتی با تشکر از زحمات پرسنل خدوم خدمات شهری اذعان کرد: یکی از دغدغه های بنده از زمان ورود به شورای شهر، رسیدگی به امور رفاهی کارکنان زحمتکش شهرداری بویژه کارگران شریف حوزه خدمات شهری است. بنابراین به زودی با پیگیری های انجام شده و حمایت اعضای شورا و شهردار اهواز کلینیک تخصصی پزشکی با بهترین متخصصین و تجهیزات پزشکی در زمینه های مختلف راه اندازی و خدمات خود را به صورت رایگان به پرسنل شهرداری ارائه می کند.

گروه: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل
نویسنده خبر: روابط عمومی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها