اخبار
 انتشار: 23 آذر 1397
   مشاهده: 153

  استقبال موسوی نژاد از حضور سمن ها در فعالیتهای مرتبط فضای سبز شهری

استقبال موسوی نژاد از حضور سمن ها در فعالیتهای مرتبط فضای سبز شهری
  • استقبال موسوی نژاد از حضور سمن ها در فعالیتهای مرتبط فضای سبز شهری

   رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر اهواز در مراسم هفته پژوهش و افتتاح سایت تحقیقات و آموزش سازمان پارکها و فضای سبز از حضور سمن ها در فعالیتهای مرتبط فضای سبز شهری استقبال کرد.
به گزارش سایت شهرداری اهواز، مراسم هفته پژوهش و افتتاح سایت تحقیقات و آموزش سازمان پارکها و فضای سبز با حضور کتانباف شهردار اهواز، سنواتی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز، سید ناصر موسوی نژاد رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر اهواز، لاهیجان زاده مدیرکل محیط زیست استان خوزستان، امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز وتنی چند از نمایندگان سازمان های مردم نهاد و سمن ها در محل سایت جدیدالتاسیس تحقیقات و آموزش سازمان پارکها برگزار شد.
سید ناصر موسوی نژاد ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و با تشکر از شهردار اهواز و مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز گفت: افتتاح سایت تحقیقات و آموزش سازمان پارکها و فضای سبز را به فال نیک می گیریم. امیدواریم افتتاح این سایت گام مهمی در جهت اقدامات پژوهشی برای رونق هر چه بیشتر فضای سبز اهواز و نیز ارتباط کاربردی تر با سمن ها باشد.
رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر اهواز با استقبال از حضور سازمان های مردم نهاد در فعالیت های شهری و اجتماعی اذعان کرد: خوشبختانه در دوره اخیر مدیریت شهری و شورای پنجم، ارتباط بین شهرداری اهواز و سمن ها بیشتر و بهتر شده و با توجه به ظرفیت مردمی سازمانهای مردم نهاد شاهد مشارکت هر چه بیشتر در فعالیت های شهری بویژه در زمینه فضای سبز و درختکاری هستیم.
وی در پایان با تشکر از مدیرکل سازمان محیط زیست خوزستان گفت: حضور ایشان در جلسات مرتبط در کمیسیون خدمات شهری شورای شهر موثر بوده و همکاری لازم را با مدیریت شهری دارند.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها