اخبار
 انتشار: 02 دی 1397
   مشاهده: 143

  بازدیدرئیس سازمان بسیج شهرداری اهواز ازپایگاه بسیج سازمان زیباسازی

بازدیدرئیس سازمان بسیج شهرداری اهواز ازپایگاه بسیج سازمان زیباسازی
  • بازدیدرئیس سازمان بسیج شهرداری اهواز ازپایگاه بسیج سازمان زیباسازی

به گزارش امور ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری اهواز صبح امروز کریم میر رضائیان مسئول سازمان بسیج شهرداری اهواز از پایگاه بسیج شهید نوراله بهرامی  و همچنین سایت اداری سازمان زیباسازی بازدید کرد.

مهندس قادر کعب عمیر مدیر عامل این سازمان ضمن خوش آمدگویی به مسئول سازمان بسیج شهرداری اهواز گفت: امروز تفکر بسیجی که در فرمایش  رهبر کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به عنوان لشکر مخلص خدا توصیف شده، به مدد علم، بینش ، نوآوری و با بهره‌مندی از بصیرت انقلابی توانسته است در خدمت به اهداف والای کشور اسلامی پیشتاز باشد.

کعب عمیر  اظهار کرد: با توجه به اینکه بسیج نقش موثری در بهبود خدمات دهی به شهروندان را دارد و می تواند زیر ساخت های فرهنگی را ارتقا دهد ، لذا این سازمان همواره آماده همکاری با بسیج است .

مسئول سازمان بسیج شهرداری اهواز اصلي ترين و بنيادي ترين پايه هاي هر سازمان را نهادينه شدن فرهنگ و تفکر بسيجي دانست و گفت: نواي دلنشين اين تفکر سبب ايجاد هم دلي و کارگروهي در سازمان مي شود و کار ها با سهولت و سرعت عمل بيش تر به اجرا درمي آيد.

میر رضائیان هم چنين  به  تعامل هر چه بيش تر فرماندهان پايگاه هاي تابعه با فرماندهي  حوزه اشاره کرد و خواستار توجه و رسيدگي هرچه بيش تر به امور بسيجيان شد.

نبی مرمزی زاده فرمانده ي پایگاه بسیج شهید نوراله بهرامی به ارائه ي  گزارش عملکرد این پایگاه در9 ماه  گذشته  پرداخت و گفت: پایگاه مقاومت بسیج این سازمان در خصوص برنامه های فرهنگی و آموزش شهروندی و انتقال فرهنگ انقلابی به مردم اعلام آمادگی می نماید و در راستای همکاری با مجموعه شهرداری قدم بر می دارد.

 

 

نویسنده خبر: روابط عمومی. زیباسازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها