اخبار
 انتشار: 08 دی 1397
   مشاهده: 85

  دعوت از سرمایه گزاران جهت احداث بازارچه های محلی

دعوت از سرمایه گزاران جهت احداث بازارچه های محلی
  • دعوت از سرمایه گزاران جهت احداث بازارچه های محلی

دعوت از سرمایه گزاران جهت احداث بازارچه های محلی

  صولت احمدی سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری  شهرداری اهواز گفت: نگاه به درون و اتکا به سرمایه های بخش خصوصی، رویکرد جدی، قطعی و تازه مدیریت در سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز است.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری، صولت احمدی افزود: مدیریت شهری بدون مردم و مشارکت شهروندان در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها و همچنین اجرای پروژه ها نمی تواند توفیق چشمگیری داشته باشد و انتظار این است که مبتنی بر درس آموزی از تجارب موفق ،مدیریت شهری پای خود را از اجرا بیرون کشیده و به وظیفه خطیر سیاست گذاری و نظارت برگردد .

وی توضیح داد: با استراتژی جلب مشارکت عمومی در اجرای پروژه های شهری تصمیم گرفته شد عملیات احداث بازارچه های محلی که نقش مهمی در ایجاد اشتغال منطقه ای و پایدار سازی در آمد خرد دارند به بخش خصوصی سپرده شود .

این مقام مسئول عنوان کرد: اجرای این طرح را یک تحول در خدمت رسانی به شهروندان اهوازی ارزیابی کرده و گفت: با مساعدت و همراهی مناطق هشتگانه، محل های مناسبی را در سطح شهر به ساخت بازارچه های محله ای اختصاص می دهیم تا با افزایش سطح دسترسی شهروندان به مایحتاج روزانه خود، تردد های اضافه به مرکز شهر کاهش یابد .

احمدی سهولت، سرعت و صرفه جویی در وقت و انرژی را مزیت احداث بازارچه های محله ای جدید دانست و گفت: از همه سرمایه گذاران جهت مشارکت در این پروژه ها دعوت می کنم  زیرا بازارچه های محله ای جدید هم موجب رفاه بیشتر شهروندان در شهر خواهد شد و هم اینکه بازگشت سرمایه با سود قابل ملاحظه ای در آن ها رخ خواهد داد .

گفتنی است آگهی فراخوان احداث سه بازارچه بهارستان، الهیه و ملی راه  به صورت BOT (ساخت، بهره برداری و انتقال) منتشر شد که تأمین زمین محل اجرای پروژه بعلاوه ارائه مجوزات  ساخت از تعهدات سازمان و شهرداری و هزینه های مربوط به طراحی، ساخت، تجهیز و راه اندازی و بهره برداری این بازارچه ها به طور کامل و نیز تأمین کلیه مصالح مورد نیاز به انضمام تأمین انشعابات آب و فاضلاب، برق، گاز و دیگر تأسیسات به عهده سرمایه گذار است.

 

 

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها