اخبار
 انتشار: 10 دی 1397
   مشاهده: 118

  جلسه مشترک شورای سلامت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و بهداشت شرق برگزار شد

جلسه مشترک شورای سلامت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و بهداشت شرق برگزار شد
  • جلسه مشترک شورای سلامت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و بهداشت شرق برگزار شد
  • جلسه مشترک شورای سلامت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و بهداشت شرق برگزار شد

   صولت احمدی سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری در خصوص هدف از برگزاری این نشست گفت : این نشست به منظور بررسی مشکلات، رفع موانع و ارتقاء سطح خدمت رسانی در بازارچه های سطح شهر اهواز و کیوسک ها برگزار شد.

 در این نشست صولت احمدی مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری ضمن خوش آمدگویی به حضار به بیان مواردی از اقدامات انجام شده در راستای بهبود وضعیت بهداشتی در بازارچه های تحت پوشش  و کیوسک های سطح شهر اشاره و مواردی از مشکلات موجود را بیان کرد و گفت:با توجه به اهمیت رعایت بهداشت و سلامت عمومی در بازارچه های تحت نظر سازمان و کیوسک ها، خواستار همکاری هر چه بیشتر اداره بهداشت با سازمان ساماندهی مشاغل شهری هستیم.

وی در پایان ضمن تقدیر از همکاری مدیران بهداشت گفت: با تشکیل کمیته مشترک کاری فی مابین، در آینده نزدیک ضمن پایش مشکلات بازارچه ها و کیوسک ها، ساخت بازارچه های جدید با استانداردهای ویژه را در دستور کار قرار داده ایم .

گفتنی است در این جلسه مقرر شد برنامه زمانبندی بازدید مشترک از طرف سازمان به اتاق اصناف و بهداشت شرق ارسال شود که طی یک زمانبندی مشخص بازدید میدانی به منظور رفع مشکلات صورت می گیرد .

 

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها