اخبار
 انتشار: 19 دی 1397
   مشاهده: 76

  لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر منطقه 3

لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر منطقه 3
  • لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر منطقه 3
  • لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر منطقه 3
  • لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر منطقه 3

   معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 3 از ادامه عملیات لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر در سطح منطقه خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3 مجتبی یوسفی مدیر منطقه در این خصوص گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در زمینه بهبود عبور و مرور شهری و رفع مشکلات ناشی از فرسودگی و تخریب آسفالت ، حوزه فنی و عمرانی این منطقه از شهرداری بطور مستمر در حال شناسایی، اولویت بندی و اقدام برای لکه گیری آسفالت معابر است.
وی گفت: این اقدام شهرداری منطقه 3 برای رفع نقطه ای مشکل آسفالت در معابر، در کنار سایر پروژ ه های اجرائی آسفالت که از هفته جاری در سطح منطقه آغاز شده است توسط اکیپ لکه گیر آسفالت در حال انجام است .
یوسفی مدیر منطقه 3 با تأکید بر تلاش برای خدمت رسانی به شهروندان در تمام زمینه های عمرانی، خدماتی، رفاهی و حفظ نگهداری شهری گفت: اجرای با کیفیت و اصولی امور در تمام زمینه ها، جزء مهمترین رویکرد این منطقه از شهرداری در جهت ارائه بهتر خدمت به شهروندان، ماندگاری انجام کار و جلوگیری از صرف هزینه های تکراری است.
وی گفت: به همین منظور حوزه فنی و عمرانی این شهرداری برای اجرای کار لکه گیری و آسفالت معابر نیز بهترین و اصولی ترین روش را بکار می گیرد و برای انجام کار بهسازی و ترمیم سطوح آسفالتی با تخریب و برداشتن آسفالت فرسوده ، زیرسازی نقطه مورد نظر و در نهایت اجرای آسفالت این عمل را به انجام می رساند.
گفتنی است شب گذشته اکیپ لکه گیر آسفالت در خیابان های کوی فرهنگیان 1 و 2 و همچنین در خیابان های زاویه ،بوعلی، فردوسی، زمزم، ظهرابی و...کوی زیتون کارمندی مشغول بکار رفع فرسودگی آسفالت بودند.

نویسنده خبر: آمنه عفری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها