اخبار
 انتشار: 19 دی 1397
   مشاهده: 410

  سرای محله کوی رمضان افتتاح شد

 سرای محله کوی رمضان افتتاح شد
  •  سرای محله کوی رمضان افتتاح شد
  •  سرای محله کوی رمضان افتتاح شد
  •  سرای محله کوی رمضان افتتاح شد
  •  سرای محله کوی رمضان افتتاح شد

   سرای محله کوی رمضان ، امروز 19 دی ماه 97 با حضور فرماندار  اهواز، رییس و جمعي از اعضای شورای اسلامی شهر ، كتانباف شهردار اهواز و همچنین ارشادی مدیر ومسئولین شهرداری منطقه هفت اهواز افتتاح شد.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت اهواز ، سرای محله کوی رمضان که بعد از سرای محله کوی آل صافی دومین سرا در محدوده منطقه هفت است بعد از فعالیت هاي مهم و تاثیرگذار سرای محله کوی آل صافی از امروز در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت . 
اين سرای محله با مساحتی حدود 2100 متر مربع در 3 طبقه با همکاری و همت معاونت فنی و عمرانی شهرداري مرکز و منطقه هفت، سازمان بهسازی و نوسازی و همچنین سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز احداث و تجهیز و در اختيار شهروندان قرار گرفت. 
در گذشته فعالیت های همچون برگزاری کلاس های آموزشی ، دوره های هنری، اجتماعی و همچنین برگزاری کارگاه های خانواده و سلامت برای شهروندان در سرای محله کوی آل صافی برگزار شده است و با استقبال خوبي از سوی ساکنین محله و شهروندان رو به رو است که با اضافه شدن سرای محله کوی رمضان، شهرداری منطقه هفت اهواز با برنامه های بیشتری در خدمت شهروندان خواهد بود و این فعالیت ها همچنان در آینده نیز ادامه خواهد داشت.
برپایه این گزارش هدف از احداث این سرای محله ارتقای فرهنگ اجتماعی و ایجاد ارتباط و تعامل بیشتر بین شهروندان با شهرداري است و سعی شده است که این مرکز به صورت خودمحور مدیریت شود و همچنین خدمات این مرکز به چندین خانه باعناوین خانه قرآن وعترت، خانه بازي ، اتاق كودك و نوجوان ، سالن ورزش ،خانه IT و ...تقسیم بندی شده است.  
افتتاح این سرای محله در راستای تحول ساختاری در جهت تحقق رویکرد محله محوری و گامی ارزنده برای فراهم کردن شرایط لازم برای تغییر رویکرد شهرداری از سازمانی خدماتی به نهادی اجتماعی است.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها