Menu

اخبار

مهمترین خبرها

 راه اندازی شبکه فیبرنوری منطقه یک شهرداری اهواز با تلاش سازمان فاوا
05 اردیبهشت 1398 08:54:00
  به گزارش اداره ارتباطات سازمان فاوا شهرداری اهواز,  علوی فاضل مدیر عامل سازمان فاوا از           راه اندازی و فعال شدن شبکه فیبرنوری در شهرداری منطقه یک خبر داد . سید مصطفی عل...
احداث سایت اداری مرکز دفن صفیره کلید خورد
04 اردیبهشت 1398 11:36:00
   عملیات اجرایی احداث ساختمان اداری در محل مرکز دفن پسماندهای شهر اهواز واقع در منطقه صفیره آغاز شد. محمدرضا قنواتی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز با بیان مطلب فوق گفت: مرکز دفن پسماندهای شهر اهو...
آغاز بازسازی بلوارها و پارک های ساحلی در سطح شهر اهواز
03 اردیبهشت 1398 10:03:00
   شهردار اهواز در جلسه با معاونین و مدیران مناطق هشتگانه از بازگشایی مسیرها و آغاز بازسازی بلوارها و پارک های ساحلی خبر داد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، منصور کتانباف ضمن قدردانی از مجموعه شهرداری اهواز به د...
کتانباف: برای حفاظت از اهواز در برابر سیل 62/5 کیلومتر دایک حفاظتی احداث شد
02 اردیبهشت 1398 09:41:00
  شهردار اهواز ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت سیلاب در اهواز گفت: برای حفاظت از اهواز در برابر سیل 62/5 کیلومتر دایک حفاظتی احداث شد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این جلسه که با حضور هاشمی رییس و فراهانی عضو ...
رییس شورای شهر تهران خبر داد:کمک 100 میلیارد ریالی شهرداری تهران به مناطق درگیر سیل
02 اردیبهشت 1398 08:10:00
  رییس شورای اسلامی شهر تهران صبح روز گذشته وارد اهواز شد و در جلسه ای از کمک 100 میلیارد ریالی شهرداری تهران به مناطق درگیر سیل خبر داد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، روز یکشنبه هاشمی رییس و فراهانی عضو شورای اسلام...
نماینده مردم تهران در مجلس: استنکاف وزارت نفت از پرداخت عوارض آلایندگی قابل توجیه نیست
02 اردیبهشت 1398 08:05:00
   صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که به عنوان مهمان در این جلسه حضور داشت،گفت: در صورت صدور رای برای پرداخت این حق آلایندگی، استنکاف وزارت نفت قابل توجیه نیست و در مجلس پیگیر این مساله خواهیم بود...

اخبار

شنبه 13 بهمن 1397
تعداد بازدید: 85
تعداد نظرات: 0

آغاز برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری

آغاز برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری

  به گزارش امور ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی، احمد سراج معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز از برگزاری چندین همایش پیاده روی به صورت همزمان به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد.

احمد سراج با اعلام خبر فوق گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برای اولین بار چندین همایش پیاده روی خانوادگی در اهواز به صورت همزمان اجرا شد.

وی ادامه داد: طبق اطلاع رسانی های قبلی در روز جمعه چهار همایش پیاده روی خانوادگی در مناطق دو، سه، پنج و هفت شهرداری اهواز اجرا شد.

این مقام مسئول با اشاره به استقبال بی نظیر شهروندان از این برنامه ها ادامه داد: صبح روز گذشته سراسر اهواز شاهد چندین همایش مفرح و با نشاط خانوادگی بود.

معاون شهردار خاطر نشان ساخت: مجموعه معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری با اجرای برنامه های ورزشی خانوادگی به جهت تزریق روحیه تفریحی و نشاط به استقبال چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی رفت.

سراج در خصوص برنامه های روز گذشته توضیح داد: برنامه های روز گذشته شامل پیاده روی خانواگی و سپس تجمع در یک نقطه از همان منطقه و اجرای برنامه های شاد توسط گروه های مختلف بوده است. از جمله این برنامه ها هنرنمایی هنرمندان اهوازی در رشته های مختلف مانند موسیقی را می توان نام برد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز ادامه داد: در همایش های پیاده روی روز گذشته نکات قابل توجه و مهمی وجود داشت از جمله اینکه یکی از گروه های هنری که در همایش پیاده روی خانوادگی منطقه پنج اجرا داشت تا شب قبل از آن در مناطق سیل زده مشغول خدمت رسانی به مردم منطقه بودند و روز جمعه تنها به علت ویژه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در برنامه همایش شرکت کردند.

سراج به اجرای برنامه های متنوع در همایش های روز گذشته اشاره و تاکید کرد: به طور مثال در همایش پیاده روی اجرا شده در منطقه پنج شاهد برگزاری بازی های بومی و محلی و معرفی آنها به شهروندان بودیم.

این مقام مسئول در پایان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های شبانه روزی معاونین فرهنگی مناطق گفت: همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه های متنوع فراوانی از لحاظ کمی و کیفی ترتیب داده شده که تا پایان بهمن ماه سال جاری این برنامه ها اجرا می شود.

به گزارش اداره ارتباطات، صبح پنجشنبه گذشته یک همایش پیاده روی خانوادگی نیز در سطح منطقه هشت شهرداری اهواز اجرا شد. پس ازاین همایش نیز که با استقبال بسیار مناسب خانواده ها همراه بود به قید قرعه جوایز نفیسی به شرکت کنندگان اهدا شد.

گروه: معاونت امور اجتماعی و فرهنگی, سازمان فرهنگی ورزشی
نویسنده خبر: ع. نبوی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها