Menu

اخبار

مهمترین خبرها

آغاز عملیات آسفالت ریزی  ورودی اهواز از سمت شیبان در منطقه 3
04 اسفند 1397 14:01:00
   ترمیم و بهسازی آسفالت ورودی اهواز از سمت شیبان در محدوده منطقه 3 با انجام عملیات آسفالت ریزی در حال پیشرفت و تکمیل است. به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3، مجتبی یوسفی مدیر منطقه با بیان این مطلب گفت: ...
کاشت ۴۸ نهال به یاد خبرنگار خوزستانی
04 اسفند 1397 07:37:00
 مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از کاشت ۴۸ اصله نهال در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار فقید خوزستانی سوزان بختیاری زاده از سوی انجمن مهرورزان زمین پاک خوزستان با همکاری سازمان پارکها و فضا...
آغاز عملیات ترمیم و بازسازی بازار سرپوشیده امام (ره)
03 اسفند 1397 12:52:00
   با نزدیک شدن به ایام نوروز و به منظور ایجاد نمائی زیبا و چشم نواز، عملیات ترمیم و بازسازی بازار سرپوشیده امام (ره) توسط منطقه یک شهرداری اهواز آغاز شد.  مهراب فلسفی زاده مدیر منطقه یک شهرداری اهواز ب...
پاکسازی 32 هزارو 500 مترمربع از پارکها و فضای سبز محدوده منطقه شش
02 اسفند 1397 10:21:00
   32 هزارو 500 مترمربع از فضای سبز محدوده منطقه شش شهرداری اهواز توسط واحد فضای سبز حوزه خدمات شهری منطقه پاکسازی شد . به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه شش اهواز محمد عتاب اهوازی مدیر منطقه گفت: در...
برای اولین بار دراهواز; آغاز دوره آموزشهای تخصصی ویژه رانندگان تاکسی اهواز
01 اسفند 1397 14:45:00
  دوره های آموزشهای تخصصی رانندگان تاکسی شهری اهواز با حضور استادان جهاد دانشگاهی خوزستان برگزارشد. به گزارش امور ارتباطات سازمان تاکسیرانی اهواز، کلاسهای آموزشی تخصصی رانندگان تاکسی شهری با تدریس استادان جه...
برگزاری هفته پاکسازی ونظافت عمومی باعنوان شهرروبی
01 اسفند 1397 14:32:00
   جلسه هم اندیشی سازمان های مردم نهاد و سازمان مدیریت پسماند با هدف هم بستگی و ارتقاء همکاری بین سمن ها در اجرای برنامه ها ومناسبتهای زیست محیطی برگزار شده است.. محمدرضا قنواتی با بیان اینکه انجمن ها و سازمان...

اخبار

شنبه 13 بهمن 1397
تعداد بازدید: 51
تعداد نظرات: 0

آغاز برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری

آغاز برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری

  به گزارش امور ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی، احمد سراج معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز از برگزاری چندین همایش پیاده روی به صورت همزمان به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد.

احمد سراج با اعلام خبر فوق گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برای اولین بار چندین همایش پیاده روی خانوادگی در اهواز به صورت همزمان اجرا شد.

وی ادامه داد: طبق اطلاع رسانی های قبلی در روز جمعه چهار همایش پیاده روی خانوادگی در مناطق دو، سه، پنج و هفت شهرداری اهواز اجرا شد.

این مقام مسئول با اشاره به استقبال بی نظیر شهروندان از این برنامه ها ادامه داد: صبح روز گذشته سراسر اهواز شاهد چندین همایش مفرح و با نشاط خانوادگی بود.

معاون شهردار خاطر نشان ساخت: مجموعه معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری با اجرای برنامه های ورزشی خانوادگی به جهت تزریق روحیه تفریحی و نشاط به استقبال چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی رفت.

سراج در خصوص برنامه های روز گذشته توضیح داد: برنامه های روز گذشته شامل پیاده روی خانواگی و سپس تجمع در یک نقطه از همان منطقه و اجرای برنامه های شاد توسط گروه های مختلف بوده است. از جمله این برنامه ها هنرنمایی هنرمندان اهوازی در رشته های مختلف مانند موسیقی را می توان نام برد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز ادامه داد: در همایش های پیاده روی روز گذشته نکات قابل توجه و مهمی وجود داشت از جمله اینکه یکی از گروه های هنری که در همایش پیاده روی خانوادگی منطقه پنج اجرا داشت تا شب قبل از آن در مناطق سیل زده مشغول خدمت رسانی به مردم منطقه بودند و روز جمعه تنها به علت ویژه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در برنامه همایش شرکت کردند.

سراج به اجرای برنامه های متنوع در همایش های روز گذشته اشاره و تاکید کرد: به طور مثال در همایش پیاده روی اجرا شده در منطقه پنج شاهد برگزاری بازی های بومی و محلی و معرفی آنها به شهروندان بودیم.

این مقام مسئول در پایان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های شبانه روزی معاونین فرهنگی مناطق گفت: همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه های متنوع فراوانی از لحاظ کمی و کیفی ترتیب داده شده که تا پایان بهمن ماه سال جاری این برنامه ها اجرا می شود.

به گزارش اداره ارتباطات، صبح پنجشنبه گذشته یک همایش پیاده روی خانوادگی نیز در سطح منطقه هشت شهرداری اهواز اجرا شد. پس ازاین همایش نیز که با استقبال بسیار مناسب خانواده ها همراه بود به قید قرعه جوایز نفیسی به شرکت کنندگان اهدا شد.

گروه: معاونت امور اجتماعی و فرهنگی, سازمان فرهنگی ورزشی
نویسنده خبر: ع. نبوی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها