Menu

اخبار

مهمترین خبرها

آغاز عملیات آسفالت ریزی  ورودی اهواز از سمت شیبان در منطقه 3
04 اسفند 1397 14:01:00
   ترمیم و بهسازی آسفالت ورودی اهواز از سمت شیبان در محدوده منطقه 3 با انجام عملیات آسفالت ریزی در حال پیشرفت و تکمیل است. به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3، مجتبی یوسفی مدیر منطقه با بیان این مطلب گفت: ...
کاشت ۴۸ نهال به یاد خبرنگار خوزستانی
04 اسفند 1397 07:37:00
 مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از کاشت ۴۸ اصله نهال در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار فقید خوزستانی سوزان بختیاری زاده از سوی انجمن مهرورزان زمین پاک خوزستان با همکاری سازمان پارکها و فضا...
آغاز عملیات ترمیم و بازسازی بازار سرپوشیده امام (ره)
03 اسفند 1397 12:52:00
   با نزدیک شدن به ایام نوروز و به منظور ایجاد نمائی زیبا و چشم نواز، عملیات ترمیم و بازسازی بازار سرپوشیده امام (ره) توسط منطقه یک شهرداری اهواز آغاز شد.  مهراب فلسفی زاده مدیر منطقه یک شهرداری اهواز ب...
پاکسازی 32 هزارو 500 مترمربع از پارکها و فضای سبز محدوده منطقه شش
02 اسفند 1397 10:21:00
   32 هزارو 500 مترمربع از فضای سبز محدوده منطقه شش شهرداری اهواز توسط واحد فضای سبز حوزه خدمات شهری منطقه پاکسازی شد . به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه شش اهواز محمد عتاب اهوازی مدیر منطقه گفت: در...
برای اولین بار دراهواز; آغاز دوره آموزشهای تخصصی ویژه رانندگان تاکسی اهواز
01 اسفند 1397 14:45:00
  دوره های آموزشهای تخصصی رانندگان تاکسی شهری اهواز با حضور استادان جهاد دانشگاهی خوزستان برگزارشد. به گزارش امور ارتباطات سازمان تاکسیرانی اهواز، کلاسهای آموزشی تخصصی رانندگان تاکسی شهری با تدریس استادان جه...
برگزاری هفته پاکسازی ونظافت عمومی باعنوان شهرروبی
01 اسفند 1397 14:32:00
   جلسه هم اندیشی سازمان های مردم نهاد و سازمان مدیریت پسماند با هدف هم بستگی و ارتقاء همکاری بین سمن ها در اجرای برنامه ها ومناسبتهای زیست محیطی برگزار شده است.. محمدرضا قنواتی با بیان اینکه انجمن ها و سازمان...

اخبار

چهارشنبه 17 بهمن 1397
تعداد بازدید: 65
تعداد نظرات: 0

غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالروز انقلاب اسلامی

غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالروز انقلاب اسلامی
مراسم غبارروبی و عطر افشانی گلزار مطهر شهدا در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید یعقوب موسوی امام جماعت سازمان پسماند ،پرسنل ومدیرعامل سازمان مدیریت پسماند برگزار شد.

   همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالروز انقلاب اسلامی، مزار شهدای اهواز غبار روبی و عطرافشانی شد

مراسم غبارروبی و عطر افشانی گلزار مطهر شهدا در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید یعقوب موسوی امام جماعت سازمان پسماند، پرسنل و مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند برگزار شد.

پرسنل سازمان پسماند در مراسم غبارروبی و عطرافشانی همگام با ساير نهادهاي انقلابي در حركتی نمادين با قرائت فاتحه یاد و خاطره حماسه‌سازان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند و با آرمان‌های امام راحل و شهیدان تجدید پیمان کردند.

در این مراسم معنوی، حجت الاسلام والمسلمین سید یعقوب موسوی مسئول اقامه نماز در سازمان پسماند ضمن تأکید بر ادامه راه شهدای گران‌قدر و تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، یاد و خاطره شهدای گران‌قدر را گرامی داشتند.

حاج آقا موسوی با بيان اينكه اطاعت از ولایت مهم‌ترین درس شهدای اسلام است، بر لزوم زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد.

وي با اشاره به اينكه شهدا با تقدیم جان خود راه با عزت زیستن و چگونه عزیز بودن را به ما نشان دادند، افزود: شهدابا اهدای خون خود پرچم ولایت را برافراشتند و اجازه ندادند چراغ پرفروغ انقلاب اسلامی خاموش شود.

در این رابطه مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند اظهار کرد :زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از خود شهادت نیست،

وی افزود: وظيفه همه مسئولین و مديران در سطح استان ايجاب مي كند كه توجه بيشتري به اين استان داشته و در راه اشاعه اين فرهنگ ناب به نسل هاي بعد كوشا باشيم..
محمد رضا قنواتی با بيان اينكه زنده نگاه داشتن و ادامه راه شهدا همواره باید در مسیر زندگی همه ما قرار داشته باشد، گفت: پرچم عزتی که بر بام جهان اسلام برافراشته شده مرهون ایثارگری شهداست و وظيفه همه ما گام برداشتن در مسير آنها و پیمان عملی با آنهاست.
وي با اشاره به اینکه شهیدان درس پیروی از حق و حقیقت و تبعیت از ولایت و رهبری را به ما آموختند، تصریح کرد: شهدا سرمایه‌های این نظام و انقلاب اسلامی هستند که در راه اعتلای نظام جمهوری اسلامی، خون پاکشان را هدیه کردند و درس بزرگی که به ما آموختند، تبعیت از ولایت و رهبری است.

گفتنی است ازدیگر اقدامات سازمان پسماند بازدید از خانواده های معظم شهداست که در روزهای آتی انجام        می گیرد.
 

 

 

گروه: سازمان مدیریت پسماند شهری
نویسنده خبر: فرشته موسوی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها