Menu

اخبار

مهمترین خبرها

اقدامات سازمان زیباسازی شهرداری اهواز دراستقبال از بهار98
01 فروردین 1398 22:52:00
به گزارش امور ارتباطات سازمان زیبا سازی شهرداری اهواز قادرکعب عمیرمدیرعامل این سازمان ازپروژه های در دست اقدام  در روزهای پایانی سال 97خبرداد.   مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری اهواز به احداث آبنمای موز...
شهردار اهواز: برای ایجاد تحول در شهر برنامه ریزی کنید
01 فروردین 1398 17:22:00
شهردار اهواز در نخستین روز از سال 98 بر لزوم برنامه ریزی در راستای ایجاد تحول در شهر تاکید کرد. نخستین جلسه شهردار اهواز در سال 98 در محل ستاد نوروزی شهرداری  با حضور کتانباف شهردار اهواز، عالیپور معاون خدمات شهر...
پل های اهواز به مناسبت نوروز نور پردازی شدند
01 فروردین 1398 12:02:00
شهردار اهواز از اتمام نوسازی و نورپردازی تمام پل های این شهر به ویژه پل هلالی که نماد شهر اهواز محسوب می شود، خبر داد. منصور کتانباف روز چهارشنبه در پاسخ به برخی از انتقادهای صورت گرفته مبنی بر آماده نبودن شهرداری برای ...
پیام نوروزی شهردار اهواز
01 فروردین 1398 10:16:00
بسمه تعالی رسید مژده که آمد بهار و سبزه دمید نوروز باستانی و بهار طبیعت باردیگر از راه رسیده و با خود نوید تجدید حیات طبیعت که خود  جلوه ای از آفرینش وجلال الهی است را به همراه دارد. برگی دیگر از دفتر روزگار ورق ...
تکمیل عملیات احداث آبنمای موزیکال  پارک 16 هکتاری اهواز
29 اسفند 1397 15:31:00
به گزارش امور ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری اهواز قادر کعب عمیر مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری اهواز، از پایان عملیات آبنمای موزیکال  در پارک 16 هکتاری بلوار ساحلی شرقی به منظور ایجاد فضایی جذاب و دلنشین خبر د...
گزارش تصویری تبلیغات محیطی شهرداری اهواز به مناسبت فرارسیدن سال نو و بهار علوی
28 اسفند 1397 14:57:00
طبق تاکید شهردار اهواز جهت استقبال هرچه باشکوه تر از بهار 98، اقدامات مطلوبی در زمینه تبلیغات محیطی در سطح شهر صورت گرفته که نصب بنرهای اطلاع رسانی ستاد نوروزی شهرداری اهواز در سطح شهر، نصب  بنر با شعار نماز او...

اخبار

چهارشنبه 15 اسفند 1397
تعداد بازدید: 48
تعداد نظرات: 0

پاسداشت روز درختکاری در پادگان شهید واعظی

پاسداشت روز درختکاری در پادگان شهید واعظی

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ منصور کتانباف شهردار اهواز به همراه محمد هادی قنوات عضو شورای اسلامی، سرهنگ عبدالعلی صفری فرمانده پادگان شهید واعظی، حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها، بنی عگبه رئیس محیط زیست اهواز و برخی از معاونین و مدیران شهرداری اهواز به مناسبت روز درختکاری در محل پادگان شهید واعظی اقدام به کاشت نهال کردند.
منصور کتانباف شهردار اهواز با بیان اینکه 24 هزار نهال تا 15 اردیبهشت سال 98 در پادگان شهید واعظی کاشته خواهد شد، گفت: در نظر داریم یکصد هکتار از اراضی پادگان شهید واعظی را که در محدوده کمربند سبز اهواز است، تا 15 اردیبهشت سال 98 به زیر کشت ببریم.
کتانباف با اشاره به اینکه نگهداری این پروژه بر عهده فرماندهی پادگان شهید واعظی خواهد بود، عنوان کرد: نحوه آبیاری، کاشت و نگهداری این پروژه از سوی کارشناسان سازمان پارکها به مسئولین مربوطه آموزش داده خواهد شد. 
وی در ادامه اظهار کرد: امیدواریم این منطقه که عاری از درخت است در سال های آینده به محل انبوه کاری شده با فضای سبز خوب که اکسیژن تولید می کند و خدمت آن برای شهروندان خواهد بود، تبدیل شود.
این مقام مسئول مجموعه زرهی نیروهای مسلح به خصوص سپاه پاسداران را یکی از واحد های نظامی دانست که شهدای بسیار گرانقدری را تقدیم انقلاب و دفاع مقدس داشته است و یادآور شد: اینجا هم یکی از پایگاه هایی است که تربیت شهدا را بر عهده داشته و دارد، کسانی که به اینجا آمده اند و به نقاط مختلف جبهه های نبرد تقسیم شده اند چه در دوران دفاع مقدس و چه در این دوره که دفاع از حریم آل الله است، توفیق شهادت را داشته اند. انشااله که این شهدا شفاعت ما را هم بکنند و شهادت نصیب ما هم بشود.
وی افزود: اینجا سرباز خانه امام زمان (عج) است اینجا سرباز خانه ایست که هر اقدامی در آن صورت می گیرد مورد توجه حضرت آقا خواهد بود، ما یادمان نمی رود که وقتی وارد پادگان می شدیم با وضو وارد می شدیم و خود را در محضر خدا می دانستیم. شما بطور حتم بهتر از ما این کار را انجام خواهید داد.
کتانباف تصریح کرد: به یاری خدا این کار را با هم شروع خواهیم کرد و همانطور که اشاره شد امروز به صورت نمادین هزار درخت کاشته می شود و در آینده هر چه سریعتر مابقی آن نیز کاشته خواهد شد.
کتانباف خطاب به فرماندهی پادگان شهید واعظی خواستار شد: کاشت 24 هزار نهال از یک سو و نگهداری آن سوی دیگر است، که این عمل باید توسط نیروهای آن فرماندهی صورت بپذیرد. وی گفت برای محیط پیرامونی که در محدوده منابع طبیعی می باشد نیز مانعی وجود ندارد و ما آماده هستیم که باز نهال بدهیم و کمک کنیم تا شما هم از طریق امکانات، ماشین آلات و نیروی انسانی که دارید کاشت آن را بخوبی انجام بدهید.

شهردار اهواز در پایان با تشکر از فرماندهی پادگان شهید واعظی، معاون هماهنگ کننده، پرسنل و سربازان این پادگان خاطرنشان کرد: انشاالله تا زمانی که زنده هستید این خاطرات خوب را با خود داشته باشید، زیرا در سرباز خانه امام زمان خدمت کرده اید.

گروه: سازمان پارک ها و فضای سبز
نویسنده خبر: م. معصومی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها