Menu

اخبار

مهمترین خبرها

طبق دستور ضرب الاجلی سرپرست شهرداری اهواز; طرح بهسازی پسا سیل ساحل کارون انجام می‌شود
30 اردیبهشت 1398 16:40:00
  موسی شاعری سرپرست شهرداری و شهردار منتخب اهواز بر ضرورت بازسازی و بهسازی جاده ها پس از سیلاب تاکید کرد و طی دستور ی ضرب الاجلی تمامی مدیران شهری را موظف کرد که احیا و پاکسازی هرچه سریعتر مسیرهای تخریب شده از ...
انتشارفراخوان عمومی احداث مجتمع ایستگاهی تجاری قطار شهری سلمان فارسی اهواز
30 اردیبهشت 1398 11:23:00
   رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز از انتشار فراخوان عمومی احداث مجتمع ایستگاهی تجاری قطار شهری سلمان فارسی خبر داد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، امیر صفی خانی با اعلام این خبر ادامه...
کاشت بیش از ۶1۰ هزار اصله نهال و گیاه پوششی در شهر اهواز
29 اردیبهشت 1398 15:34:00
   به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ حمید امیری فرد مدیر عامل این سازمان از کاشت بیش از 6۱۰ هزار اصله نهال و گیاه پوششی در مناطق هشتگانه شهرداری اهواز خبر داد. حمید امیری فرد مدیر...
  انتصاب مشاور جدید شهردار اهواز
29 اردیبهشت 1398 12:09:00
   به گزارش سایت شهرداری اهواز روز گذشته طی حکمی از سوی شاعری سرپرست شهرداری و شهردار منتخب اهواز ، وحید معین زاده  بعنوان مشاور و دستیار ویژه شهردار منصوب شد. در متن حکم آقای معین زاده چنین آمده است: ب...
آسفالت خیابان آزادگان بین سلمان فارسی و طالقانی در منطقه یک
29 اردیبهشت 1398 10:47:00
   مدیر منطقه یک از عملیات آسفالت در خیابان آزادگان بین سلمان فارسی و طالقانی در سطح منطقه خبر داد .  به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک اهواز مهراب فلسفی زاده مدیر منطقه با بیان اینکه آسفالت مناس...
شهردار جدید اهواز معرفی شد
26 اردیبهشت 1398 13:42:00
   به گزارش سایت شهرداری اهواز موسی شاعری با رای موافق یازده نفر از اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان سرپرست شهرداری اهواز منصوب شد. برپایه این گزارش وی همچنین به عنوان شهردار جدید اهواز برای دریافت حکم به وزا...

اخبار

چهارشنبه 15 اسفند 1397
تعداد بازدید: 122
تعداد نظرات: 0

پاسداشت روز درختکاری در پادگان شهید واعظی

پاسداشت روز درختکاری در پادگان شهید واعظی

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ منصور کتانباف شهردار اهواز به همراه محمد هادی قنوات عضو شورای اسلامی، سرهنگ عبدالعلی صفری فرمانده پادگان شهید واعظی، حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها، بنی عگبه رئیس محیط زیست اهواز و برخی از معاونین و مدیران شهرداری اهواز به مناسبت روز درختکاری در محل پادگان شهید واعظی اقدام به کاشت نهال کردند.
منصور کتانباف شهردار اهواز با بیان اینکه 24 هزار نهال تا 15 اردیبهشت سال 98 در پادگان شهید واعظی کاشته خواهد شد، گفت: در نظر داریم یکصد هکتار از اراضی پادگان شهید واعظی را که در محدوده کمربند سبز اهواز است، تا 15 اردیبهشت سال 98 به زیر کشت ببریم.
کتانباف با اشاره به اینکه نگهداری این پروژه بر عهده فرماندهی پادگان شهید واعظی خواهد بود، عنوان کرد: نحوه آبیاری، کاشت و نگهداری این پروژه از سوی کارشناسان سازمان پارکها به مسئولین مربوطه آموزش داده خواهد شد. 
وی در ادامه اظهار کرد: امیدواریم این منطقه که عاری از درخت است در سال های آینده به محل انبوه کاری شده با فضای سبز خوب که اکسیژن تولید می کند و خدمت آن برای شهروندان خواهد بود، تبدیل شود.
این مقام مسئول مجموعه زرهی نیروهای مسلح به خصوص سپاه پاسداران را یکی از واحد های نظامی دانست که شهدای بسیار گرانقدری را تقدیم انقلاب و دفاع مقدس داشته است و یادآور شد: اینجا هم یکی از پایگاه هایی است که تربیت شهدا را بر عهده داشته و دارد، کسانی که به اینجا آمده اند و به نقاط مختلف جبهه های نبرد تقسیم شده اند چه در دوران دفاع مقدس و چه در این دوره که دفاع از حریم آل الله است، توفیق شهادت را داشته اند. انشااله که این شهدا شفاعت ما را هم بکنند و شهادت نصیب ما هم بشود.
وی افزود: اینجا سرباز خانه امام زمان (عج) است اینجا سرباز خانه ایست که هر اقدامی در آن صورت می گیرد مورد توجه حضرت آقا خواهد بود، ما یادمان نمی رود که وقتی وارد پادگان می شدیم با وضو وارد می شدیم و خود را در محضر خدا می دانستیم. شما بطور حتم بهتر از ما این کار را انجام خواهید داد.
کتانباف تصریح کرد: به یاری خدا این کار را با هم شروع خواهیم کرد و همانطور که اشاره شد امروز به صورت نمادین هزار درخت کاشته می شود و در آینده هر چه سریعتر مابقی آن نیز کاشته خواهد شد.
کتانباف خطاب به فرماندهی پادگان شهید واعظی خواستار شد: کاشت 24 هزار نهال از یک سو و نگهداری آن سوی دیگر است، که این عمل باید توسط نیروهای آن فرماندهی صورت بپذیرد. وی گفت برای محیط پیرامونی که در محدوده منابع طبیعی می باشد نیز مانعی وجود ندارد و ما آماده هستیم که باز نهال بدهیم و کمک کنیم تا شما هم از طریق امکانات، ماشین آلات و نیروی انسانی که دارید کاشت آن را بخوبی انجام بدهید.

شهردار اهواز در پایان با تشکر از فرماندهی پادگان شهید واعظی، معاون هماهنگ کننده، پرسنل و سربازان این پادگان خاطرنشان کرد: انشاالله تا زمانی که زنده هستید این خاطرات خوب را با خود داشته باشید، زیرا در سرباز خانه امام زمان خدمت کرده اید.

گروه: سازمان پارک ها و فضای سبز
نویسنده خبر: م. معصومی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها