Menu

اخبار

مهمترین خبرها

انتشارفراخوان عمومی احداث مجتمع ایستگاهی تجاری قطار شهری سلمان فارسی اهواز
30 اردیبهشت 1398 11:23:00
   رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز از انتشار فراخوان عمومی احداث مجتمع ایستگاهی تجاری قطار شهری سلمان فارسی خبر داد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، امیر صفی خانی با اعلام این خبر ادامه...
کاشت بیش از ۶1۰ هزار اصله نهال و گیاه پوششی در شهر اهواز
29 اردیبهشت 1398 15:34:00
   به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ حمید امیری فرد مدیر عامل این سازمان از کاشت بیش از 6۱۰ هزار اصله نهال و گیاه پوششی در مناطق هشتگانه شهرداری اهواز خبر داد. حمید امیری فرد مدیر...
  انتصاب مشاور جدید شهردار اهواز
29 اردیبهشت 1398 12:09:00
   به گزارش سایت شهرداری اهواز روز گذشته طی حکمی از سوی شاعری سرپرست شهرداری و شهردار منتخب اهواز ، وحید معین زاده  بعنوان مشاور و دستیار ویژه شهردار منصوب شد. در متن حکم آقای معین زاده چنین آمده است: ب...
آسفالت خیابان آزادگان بین سلمان فارسی و طالقانی در منطقه یک
29 اردیبهشت 1398 10:47:00
   مدیر منطقه یک از عملیات آسفالت در خیابان آزادگان بین سلمان فارسی و طالقانی در سطح منطقه خبر داد .  به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک اهواز مهراب فلسفی زاده مدیر منطقه با بیان اینکه آسفالت مناس...
شهردار جدید اهواز معرفی شد
26 اردیبهشت 1398 13:42:00
   به گزارش سایت شهرداری اهواز موسی شاعری با رای موافق یازده نفر از اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان سرپرست شهرداری اهواز منصوب شد. برپایه این گزارش وی همچنین به عنوان شهردار جدید اهواز برای دریافت حکم به وزا...
شروع بکار سایت نگهداری و عقیم‌سازی سگ‌های ولگرد اهواز
25 اردیبهشت 1398 11:47:00
این سایت یکی از کامل‌ترین سایت‌های نگهداری و عقیم‌سازی سگ‌های ولگرد است

اخبار

چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398
تعداد بازدید: 64
تعداد نظرات: 0

تجلیل از کارکنان اداره ارتباطات منطقه شش اهواز

تجلیل از کارکنان اداره ارتباطات منطقه شش اهواز

همزمان با قرار گرفتن در آستانه بیست و هفتم اردیبهشت ماه سال جاری روز ارتباطات و روابط عمومی از کلیه کارکنان اداره ارتباطات منطقه شش شهرداری اهواز تجلیل شد .

به گزارش اداره ارتباطات منطقه شش شهرداری اهواز امروز بیست و پنجم اردیبهشت سال جاری در نشستی صمیمی که با حضورحاتمی کاکش مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کلانشهر اهواز ،عتاب اهوازی مدیر منطقه ،معاونین و کارکنان امور ارتباطات منطقه در دفتر مدیریت شهرداری منطقه شش برگزار شد، محمد عتاب اهوازی ابتدا ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات حضار و تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی، امور ارتباطات را مجموعه هدفمند ، تلاشگر و منعکس کننده اهداف یک سازمان دانست و خاطرنشان کرد: روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی از یک سو و رعایت اخلاق حرفه ای خود در نوع عملکرد از سوی دیگر تلاش کرده و جایگاه واقعی این حرفه را در جامعه تثبیت کنیم.

در این مراسم حاتمی کاکش مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز نیز ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات حضار و تبریک سالروز ارتباطات و روابط عمومی گفت: ارتباطات و روابط عمومی آیینه تمام نما و رکن اساسی در هر سازمان است و انتظار می رود ضمن تقویت حس وفاداری و تعهد در مقابل وظیفه خود ، گامهای موثری در راستای رسیدن به اهداف سازمانی و حوزه مدیریت خود بردارد .

حاتمی کاکش گفت: قطعا نتیجه تلاش ‌ها و زحمات همه واحدها و معاونتها توسط  امور ارتباطات و روابط عمومی‌ها به اطلاع‌ مردم رسانده می‌شود لذا این اطلاع‌رسانی بایستی شفاف، دقیق و به موقع صورت پذیرد.

وی در ادمه عنوان کرد: امور ارتباطات بایدحوزه فعالیت خود را بیش از پیش توسعه بخشد و ارتباط خود را در تمام زمینه ها بسط دهد و پل ارتباطی خود را با کلیه مخاطبین، کارکنان و دیگر مدیران یک سازمان یا اداره به طور صمیمی برقرار سازد زیرا اگر اداره ارتباطات و روابط عمومی سازمانی قوی باشد و انعکاس دهنده لحظه به لحظه فعالیت های سازمانی در عرصه ها و ابعاد مختلف عمرانی، رفاهی و خدماتی باشد یک سازمان یا اداره دغدغه ای نخواهد داشت و مردم نیز که مخاطبین اصلی آن هستند به طور کاملا شفاف در جریان تمام خدمات رسانی ها قرار خواهند گرفت .

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کلانشهر اهواز از تک تک کارکنان و به ویژه مسئول امور ارتباطات منطقه سعید مسعودی یکتا برای تلاش های شبانه روزی و بی وقفه در عرصه اطلاع رسانی هم در فضای مجازی و هم در سایت های رسمی خبری تقدیر و تشکر کرد .

در این مراسم مدیر منطقه شش ، محمد عتاب اهوازی به همراه حاتمی کاکش و معاونین منطقه با اهداء لوح تقدیر و هدایایی به رسم یاد بود از کارکنان خدوم و فعال حوزه ارتباطات منطقه تجلیل کردند .

در پایان مدیر منطقه شش ضمن تشکر از حضور مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کلانشهر اهواز در این مراسم این روز را به وی تبریک گفت و هدیه ای به پاس قدر دانی از زحمات بی دریغ این مقام مسئول به وی اهداء کرد .

 

گروه: شهرداری منطقه شش
نویسنده خبر: س. حمادی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها