طراحی سایت
Menu

اخبار

مهمترین خبرها

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز در بین چهار کاندیدای برتر جشنواره وب و موبایل ایران
28 بهمن 1396 12:09:00
     پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز در دهمین جشنواره وب و موبایل ایران، از میان 17 هزار سایت شرکت کننده کلی در بخش شهری در  بین چهار کاندیدای برتر قرار گرفت. به گزارش سایت شهرداری اهواز، داوران این...
پروژه های در دست اقدام سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز
28 بهمن 1396 12:00:00
   علی منصوری ، مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز ، پروژه های عمرانی در حال انجام سازمان را تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز ، مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری ا...
کاشت نهال در ساحل شرقی رودخانه کارون
28 بهمن 1396 12:00:00
صبح پنجشنبه مراسم کاشت نهال با حضور شهردار منطقه سه شهرداری اهواز، مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز و سمن های مردمی در ساحل شرقی رودخانه کارون حد فاصل پل پنجم تا پل نهم برگزار شد.
تاکید شهردار اهواز بر بهسازی سواحل کارون تا نوروز
27 بهمن 1396 10:15:00
   شهردار اهواز در بازدید پنجشنبه از پروژه تکمیل ساحل سازی غربی و پل طبیعت بر آماده سازی پارکهای ساحلی برای نوروز تاکید کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این بازدید منصور کتانباف با اشاره به اهمیت پارک...
ایستگاه های پمپاژ آب خام لایروبی می شوند
27 بهمن 1396 09:15:00
معاون خدمات شهری از لایروبی ایستگاه های پمپاژ آب خام خبر داد. به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری علیرضا عالیپور با بیان این مطلب گفت: پس از بازدید های میدانی بعمل آمده توسط کارشناسان حوزه خدمات شهری از تمامی ...
شهردار اهواز در ادامه طرح جهادی خدمت رسانی: محلات، خط مقدم خدمت رسانی هستند
26 بهمن 1396 10:58:00
    طرح خدمت رسانی ویژه به محلات شهر با نزدیکی به ایام پایانی سال با مشارکت مردم و  سرعت و کیفیت بیشتری در حال اجراست کتانباف گفت : امروزه شهرداری ضرورت اهمیت مشارکت مردمی در اداره امور شهر را درک کرده ...

اخبار

پنجشنبه 22 مهر 1395
تعداد بازدید: 474
تعداد نظرات: 0

حضور استاندار خوزستان در مراسم شب تاسوعای حسینی

حضور استاندار خوزستان در مراسم شب تاسوعای حسینی

   استاندار خوزستان شب گذشته در حاشیه بازدید از مراسم شبهای بین الحرمین از برپایی غرفه های نذر کتاب و اجرای طرح های پاکسازی عمومی در ایام محرم با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اهواز و سازمان های مردم نهاد قدردانی کرد.

دکتر شریعتی با اشاره به اهمیت فعالیتهای سازمان های مردم نهاد در اجرای برنامه فرهنگی گفت: در این ایام اجرای برنامه های معنوی و بامحتوایی چون نذر کتاب بر غنای فعالیت های اجتماعی و فرهنگی می افزاید و جا دارد از فعالیت های فرهنگی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری حمایت شود.

قدردانی استاندار خوزستان از فعالیت سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اهواز
در این دیدار، مهدی مکارمی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گزارشی از فعالیتهای ماه محرم شهرداری ارائه کرد و گفت: همزمان با اجرای برنامه های مذهبی و عزاداری با حضور فعال و پررنگ سازمان های مردم نهاد فانوس و رفتگران طبیعت، برنامه هایی چون نذر کتاب و پاکسازی فضاهای عمومی در محل برگزاری مراسمات در حال انجام است.
وی همچنین در گفتگو با خبرنگاران از معاونت اجتماعی فرهنگی و سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری در برپایی برنامه شبهای بین الحرمین تشکر کرد و افزود: اجرای برنامه های اجتماعی و فرهنگی در ایام و مناسبت های مذهبی دارای اهمیت بسیاری است و از این حیث که در انسان سازی نقش مهمی دارد نوعی سرمایه گذاری به شمار می آید.
استاندار خوزستان با اشاره به اینکه انتظار حضور چنین جمعیتی را نداشته است افزود: همه ما خادم و نوکر حضرت اباعبدالله الحسین هستیم و همه ما میهمان سفره رشادت و آزادگی سرور آزادگان جهان هستیم.

شریعتی اذعان داشت: حضور مردم بسیار پرشور است و انشالله روز به روز، بار معنوی و کیفی فعالیت های فرهنگی در ایام ماه محرم افزایش یابد.
همچنین معاون اجتماعی فرهنگی شهردار اهواز نیز گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های ویژه بین الحرمین در ده شب عزاداری ارائه نمود و گفت: خوشبختانه در شبهای اخیر با حضور و استقبال گرم و پرشور مردم اهواز روبرو بوده ایم و این برنامه بصورت زنده از شبکه استانی خوزستان پخش می شود.

استاندار خوزستان همچنین شب گذشته از چند هیات عزاداری دیگر در سطح شهر اهواز شرکت کرد.

گروه: سازمان فرهنگی ورزشی
نویسنده خبر: روابط عمومی
تصاویر
  • حضور استاندار خوزستان در مراسم شب تاسوعای حسینی
  • حضور استاندار خوزستان در مراسم شب تاسوعای حسینی
  • حضور استاندار خوزستان در مراسم شب تاسوعای حسینی
  • حضور استاندار خوزستان در مراسم شب تاسوعای حسینی
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

دسته‌بندی خبرها