اپلیکیشن نقشه ی همراه اهواز

نقشه‌‌ی اهواز با جزییات مختلف به همراه لایه‌های اطلاعاتی مرتبط با موقعیت‌های مکانی شهر به صورت آفلاین در دسترس می‌باشد. همچنین امکان افزایش سطح بزرگنمایی نقشه در بخش تنظیمات نرم‌افزار فراهم می‌باشد. در صورت بروز تغییر در موقعیت‌های مکانی و یا افزوده شده لایه‌های جدید پیغام مناسب به کاربر اعلام شده و در صورت تایید کاربر لایه‌ها بروزرسانی خواهند شد.

دانلود اپلیکیشن نقشه ی همراه اهواز

اپلیکیشن موبایل شهربان ۱۳۷

در صورت ثبت درخواست توسط شهروند به شهرداري اهواز منعکس مي شود و براي اينکه اين گزارش کامل باشد خواهشمند است که محل دقيق مشکل را روي نقشه مشخص کنيد و از موضوع مشکل عکس يا فيلم تهيه کنيد و ارسال نمائيد.

دارای امکانات: ۱- نقشه کليه شهرهاي ايران بصورت آفلاين ۲- امکان جستجوي معابر و خيابان ها و پمپ بنزين و غذا خوري و ... ۳- سخنگوي فارسي براي هدايت مسير ۴- امکان گزارش مشکلات شهري به شهرداري اهواز و ذخيره مکان هاي مورد علاقه و ... مي باشد.

دانلود اپلیکیشن شهربان ۱۳۷

اپلیکیشن موبایل پارک یاب شهر اهواز

نرم افزار جامع پارک یاب ویژه پارک های کلانشهر اهواز طراحی و به صورت تخصصی و به تفکیک انواع پارک های مناطق دسته بندی شده و به این ترتیب شهروندان محترم می توانند نزدیکترین پارک به محل سکونت خود را انتخاب و از خدمات ارائه شده در آن و تجهیزات موجود اطلاع حاصل نمایند. نرم افزار پارک یاب با حجم 15 مگابایت به صورت آفلاین و ویژه گوشی های اندروید می باشد و 222 پارک موجود در کلانشهر اهواز به صورت کامل توسط ناظرین سازمان پارک ها و فضای سبز مشخص و جانمایی شدند و مشخصات آنها به تفکیک مناطق، مساحت و نوع پارک های (محله ای، همسایه ای، منطقه ای و فرا منطق ای) جهت جستجوی سریع شهروندان طراحی گردیده است. در این نرم افزار کروکی محل مورد نظر، وسایل بازی موجود در پارک، نوع پارک، مساحت پارک، منطقه و ناحیه بندی، آدرس پارک مورد نظر، فاصله تا محل مورد نظر، موقعیت یاب، علاقه مندی ها، و عکس پارک موجود می باشد.

دانلود اپلیکیشن موبایل پارک یاب شهر اهواز